Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by Alpine
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alpine
Jeździ konno


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: jesteś ?

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 0:06    Temat postu: Trasy by Alpine Odpowiedz z cytatem  

Oto moje 3 stworzone LoLe ...



i



i jeszcze



Licze na komenty i Awardy Smile

_________________
Before:

After:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1 lol mi się nie podoba z tego względu, że wszędzie masz nawalone klocek na klocku, czego konsekwencją jest głupie miganie, które mnie strasznie wkurza czas. 9.54.


2 lol, 1. ocziwiście miganie musi być ehh, przeżyje, ale po co miganie tam gdzie mogło go nie być? 2. trasa zbyt prosta, jeden zeskok i do mety, bez żadnego driftu etc. dodana niepotrzebnie "jazda swobodna" czas 11.43

3 lol, takich llolów jest pełno, ponownie zbyt prosta mapa, dodaj jakiś element trudniejszy, bo ta mapa jest zwyczajnie zbyt prosta, po co dodawać speeda na starcie jak można 1 klocek po starcie, a efekt będzie jeszcze lepszy. czas 10.02


Może nie jestem dobrym graczem, albo trasy były zbyt dobre jak na mój gust, ale mi się nie podobają, bo są zbyt proste. Nadużywasz też unlimittera.. jak nie musisz tego uzyć, to po co mixować klocki, jak może być taki sam efekt bez mixowania. Może jakbyś poprawił AT, to by był wiekszy fun, żeby Cie pobić, a tak to 3 przejazdy na mape, czasy każdego mieszczące się zapewne w 0.03. Wskazówka dla Ciebie, spróbuj zrobić kilka map bez unlimittera, a jak już je zrobisz to pojezdzij dłużej, jak wydaje się mapa zbyt banalna to dodaj jakiś trudniejszy element, ale nie taki, żeby odrazu zepsuć zabawe, jakiś drifcik, etc.

Tyle.

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Alpine
Jeździ konno


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: jesteś ?

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witajcie Exclamation
Jako że miałem chęć zrobić lola zrobiłę pewną trasę :wink:
Niewiem czy zaliczyć do Techów ale nazwałęm ją:

[ςad]MiηiTεcH1



Awardy mile widziane !

_________________
Before:

After:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zame
Jeździ konno


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Podlasie

PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:


Awardy mile widziane !


Za takie coś? Laughing

_________________
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?