Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Lan Zimowy 2012 + ... Co o tym myslicie ?
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2011, 19:45    Temat postu: Lan Zimowy 2012 + ... Co o tym myslicie ? Odpowiedz z cytatem  

Słuchajcie Toby srał i gadaliśmy i przyszedł nam pomysł żeby ogarnąć Lana zimowego wiadomo lan jak lan i nie wiadomo jak to będzie z kompami będą 2 lapki coś oganriemy Smile ale pomysł jest tak żeby np. skoczyć sobie gdzies w góry na narty ,snowboard, sanki , dmuchane lale etc. piszę to teraz żeby potem nie było łe nie mam kasy mama nie dała. jeszcze nie wiem ile to wyjdzie ale jestem Ciekaw czy pomysł wam się podoba mogło by być Ciekawie.
_________________



Ostatnio zmieniony przez [POL] SuNRisE dnia 07 września 2011, 21:31, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 września 2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla mnie zajebongo. Very Happy
A Lewy na stoprocent będzie Very HappyD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No Lewy i Shad zawsze są nieważne gdzie i jakie warunki Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07 września 2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zależy kiedy w tą zimę Wink W sumie narty fajna rzecz ostatnio na sylwka byłem, jeździć nie umiem ale chu fajnie było (chociaż nie wiem czy akurat znowu na narty będę chętny bo podarłem sobie spodnie narciarskie xd). Ja bym się może pisał na takiego lana ale trzeba by znać szczegóły jakieś - termin orientacyjny przynajmniej no i ile mniej więcej trzeba by mieć kasy (chociaż tutaj akurat się domyślam bo w sylwka jak byłem na tydzień to żarcie + nocleg + przejazd + jakieś inne pierdoły wyszło mi 500 zł).
No ale: Jak długo, kiedy w tą zimę i gdzie? Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NO słuchajcie co polecacie może ktoś coś zna fajnego bo ja nie chce pisać Alpy choć są przepiekne ale nie stać nas na taki wyjazd Smile

Może zakopane or something na pewno gdzies byliscie jakieś fajne stoki z rampami moga być Smile i termmin jakoś żeby nie kolidowało z terminami sesji Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 września 2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja byłbym chętny, ale tak jak Jero napisał potrzeba mi więcej info żeby powiedzieć czy będę czy nie Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2011, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie by było jak by któraś z osób która była w polsce na nartach/snowboard mogła dać jakieś info np.
-ile kosztuje wypozyczenie sprzetu na dzień
-gdzie miała zakwaterowanie (dobrze by było wynająć jakieś domki bo zawsze mozna kilka osob wiecej w domu a mniejsze koszta).
-ile wejście na stok kosztuje Smile

Jak studenci będą wiedzieli kiedy około sesja się kończy wtedy będziemy myśleć nad datą. Narazie koszty około , ja myślę że na oko 600zł by wyszło pewnie na 3-5 dni taki wyjazd byśmy zoorganizowali Smile zalezy od waszych chęci Smile

PS. WIELKA PROŚBA ŻEBY W TYM TEMACIE WYPOWIADAŁY się OSOBY ZAINTERESOWANE WYJAZDEM BEZ ZBĘDNEGO PIERD..NIA.

_________________



Ostatnio zmieniony przez [POL] SuNRisE dnia 07 września 2011, 21:44, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07 września 2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no takie osiągalne dla nas to myślę, że do Zakopca by dało radę ;p Ale niestety nie znam żadnych namiarów na jakieś lokum. Ostatnio jak byłem to miałem nocleg po znajomości który teraz na pewno nie wypali.
Co do daty to myślę, że gdzieś zaraz po nowym roku na jakieś 4-5 dni można by się wybrać chociaż dla ludzi którzy mają szkołę to może nie wypalić. Innym terminem to są ferie zimowe/przerwa między semestralna na studiach ale do tego to kawał czasu i wszystko się może zdarzyć Wink To są w sumie dwa terminy które wg. mnie wchodzą w grę. No chyba, że chcemy się wybrać po świętach bożego narodzenia i wrócić po sylwku. Ale tutaj to ja się nie piszę, bo plany sylwestrowe mam zamiar spędzić z kimś innym Wink

Edit:

[quote="SuNRisE"]Fajnie by było jak by któraś z osób która była w polsce na nartach/snowboard mogła dać jakieś info np.
-ile kosztuje wypozyczenie sprzetu na dzień
-gdzie miała zakwaterowanie (dobrze by było wynająć jakieś domki bo zawsze mozna kilka osob wiecej w domu a mniejsze koszta).
-ile wejście na stok kosztuje Smile[/quote]

- Różnie, od 10 zł do 25 za dzień. Zależy od wypożyczalni. Ja za wypożyczenie nart z kijkami na 5 dni płaciłem 80 zł.
- Tak jak wyżej napisałem. Tutaj nie mam niestety żadnych konkretnych informacji, trzeba poszukać w necie.
- Też zależy od stoku. Na Harenbie (nie polecam, ch**owy stok Very Happy) za karnet (bodajże 10 zjazdów ze średniego stoku i 15 zjazdów z małego) płaci się 30 zł. Na innym stoku (Pardałówka taki dla początkujących) 10 zjazdów - 10 zł. Także zależy od stoku ale generalnie te bardziej znane i większe kosztują więcej.

_________________


Ostatnio zmieniony przez °XX Jero dnia 07 września 2011, 21:52, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 września 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ferie jak już.. :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 września 2011, 4:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zakopane jest przereklamowane i drogie. Polecam Szczyrk. Nie znam teraz dokładnych cen, ale:
Zakwaterowanie, wypożyczenie nart i wejście na stoki wyjdą bardzo tanio.
Do tego jedne z najdłuższych stoków w Polsce np. Czyrna, gdzie każdy znajdzie zjazd dla siebie w zależności od umiejętności.

Dodam jeszcze, że w Szczyrku są ciekawe kluby i bary gdzie można było by się zaszyć na noc plus tanie restauracje gdzie można dobrze zjeść.

Planowałem wypad na narty na początku nowego roku, więc bardzo możliwe, że to będzie wypad scenowy Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 08 września 2011, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Zakopane jest przereklamowane i drogie. Polecam Szczyrk. Nie znam teraz dokładnych cen, ale:
[...]

ale??
beskidy (śląskie) są strasznie drogie w porównaniu do zakopca, dzień zabawy na stoku to koszt ok 130 zł _tylko zjazdy i wypożyczenie sprzętu), zakopane nie pamiętam bo byłem dawno, ale też taniej mnie to wyszło....
po powrocie z pracy mogę trochę napisać o beskidach i zakopanym

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 września 2011, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tyta napisał:
Diav3l napisał:
Zakopane jest przereklamowane i drogie. Polecam Szczyrk. Nie znam teraz dokładnych cen, ale:
[...]

ale??
beskidy (śląskie) są strasznie drogie w porównaniu do zakopca, dzień zabawy na stoku to koszt ok 130 zł _tylko zjazdy i wypożyczenie sprzętu), zakopane nie pamiętam bo byłem dawno, ale też taniej mnie to wyszło....
po powrocie z pracy mogę trochę napisać o beskidach i zakopanym


Tygodniowy wypad tam kosztował mnie ok 600zł, wliczając w to:
- Bilety na pociągi i autobusy
- Zakwaterowanie
- Wypożyczenie nart
- Zapłatę za zjazdy na stokach
- Zabawę w klubach/barach/dyskotekach
- Wyżywienie, licząc z jadaniem w restauracji
- Alkohol
- Papierosy
- Plus jakieś inne niewielkie wydatki

A teraz znajdź mi takie miejsca w Zakopanem, gdzie przez tydzień tyle wydam, nie licząc chujowych stoków...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blade
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 154
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 08 września 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bylem na tamte ferie w zakopcu, wsumie to mam godzinke jazdy do zakopca? chyba tak, mieszkalem w takim fajnym domku a zaraz za zakopcem w strone tam granicy jest fajny stok z rampami itp.
jak to ogarne to może wam co podrzuce

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 września 2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma to jak uczynny i mily admin Very Happy

zeby nie było ze offtop - nigdy nie bylem na nartach ani snowboardzie, ale co szkodzi sprobowac, jak termin będzie już po obronie inzyniera i w miedzyczasie znajde stale zrodlo dochodu to czemu by nie Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 08 września 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l super ze udało Ci się tak tanio spędzić tydzień w szczyrku za taką kasę...dwa sezony jeżdżę w baskidy i wiem co ile kosztuje, wiem też że zakopane wychodzi taniej

jak do zakopanego to nocleg w murzasichle znajdziecie od 25 zł


edit: polecam zobaczenie programu skok na stok

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 września 2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dużo osób nie umie jeździć ale po to jest taki wyjazd fajny żeby nauczyć się trochę pośmiać napić wódeczki na stoku na rozgrzanie Smile

Co do noclegów no te 35 zł maxymalnie mozemy dac na nocelg od osoby za dobe mysle jak na 5-6 dni chcemy jechac.
Jak by ktoś dał radę domki jakieś ogarnąć tam może znacie coś bo wteyd płacimy dajmy 180 zł za dobe a do domku wejdzie 9 osob albo 8 Smile
Damy radę chłopaki Ci co chcą na pewno dadzą przynajmniej Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 08 września 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja co prawda nie pojadę, ale mieszkam w terenie górskim, więc mogę coś polecić.
Jugów - bardzo fajny stok, pod stokiem tzw."Bukowa Chata" - drogo bardzo, kawałek serniczka - 15 zł! Dużo taniej jest w schronisku w połowie stoku, ale nie wiem, czy można tam się przespać. Co do samego stoku/otoczenia - pięknie, malowniczo, przez stok często przejeżdża ratrak, więc warunki zawsze są bardzo dobre, o ile jest śnieg, oczywiście Very Happy. Pięknie położony, otoczony górami, w okolicy jest kilka innych stoków, gdzie można się w czasie pobytu wybrać. Nie pamiętam też, czy jest tam wypożyczalnia, ale co do tego to jestem w stanie się zorientować. Ze swojej strony jak najbardziej polecam. Jugów - około 1h-1,5h od Wrocławia, na południe, oczywiście.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 września 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zajebista propozycja, nie ma co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 08 września 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www, gdyby się ktoś zainteresował:
http://www.bukowachata.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 08 września 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za daleko, za drogo.

PS
244 posty w sześć dni - poyebao?

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?