Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL10 kolejna garść informacji
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 28 października 2011, 8:13    Temat postu: PL10 kolejna garść informacji Odpowiedz z cytatem  


Dnia wczorajszego późnym wieczorem spotkaliśmy się na mumblu aby obgadać wszystko odnośnie dalszej części PL. Po długich... [more]
kłótniach i zaciętych argumentach doszliśmy do wniosku, że najlepiej dla wszystkich będzie podział 6:4 (6 drużyn w I lidze, 4 w drugiej). Wszyscy wiemy, że może to być już ostatni turniej PL.

Reszta info niebawem w tym temacie.
Joker, Key prośba do was podajcie termin kwali w sensie godziny i dnia bo wczoraj nie pamiętam czy zostało to poruszone Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 października 2011, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zanim jeszcze Joker się wypowie to ja się wtrącę, że zaklepałem u niego 20:30 w niedzielę Razz

A sam podział na ligi jest dla mnie nie do końca trafiony. Zdecydowanie bardziej wolałbym 5/5. Obie ligi skończyłyby jednocześnie i wydaje mi się, że wtedy byłoby to bardziej wyrównane. Mocne ekipy na pewno dostaną się do pierwszej ligi, te słabsze mogłyby ze sobą pograć w drugiej i każdy byłby szczęśliwy.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 28 października 2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

myślę, że podział 6:4 jest dobry, bo pozwoli to uniknąć kłótni: "bo przecież zawsze było 6 drużyn w I lidze, dlaczego teraz my mamy siedzieć w drugiej".
termin za to jest trochę gópi. chodzi o to, że we wtorek jest 1 listopada, więc niektórzy (np. ja) nie są w stanie być w niedziele na kwali. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 października 2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy ja wiem - kłótnie od razu? No może ta szósta ekipa w kwalifikacjach poniosłaby szum, ale może zaraz by się uspokoili. Wystarczy spojrzeć na składy - jest pięć ekip składających się w większości z dobrych zawodników lub osób które doszły tam tylko na turniej. Drugą piątkę stanowią drużyny słabsze i myślę, że która z nich nie dojdzie do pierwszej ligi będzie teamem do bicia. I dopiero wtedy podniesie się kłótnia a nie jakby było 5/5.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 28 października 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crow ja byłem za 5:5 i kilka osób też argumenty były i walczyłem o to aby było ale w ostatecznym głosowaniu wygrało 6:4 i wiedzieliśmy, że niektórym osobom to się nie spodoba ale nigdy każdemu nie da się dogodzić Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 października 2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja oddaję do waszej dyspozycji arkusz, w którym będą zawarte wszelkie statystyczne rzeczy związane z PL10

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiWr7XQLNVOndEc5Qmo0dUV1QVdJX01PYVJ3RktnSGc

Jak ktoś znajdzie jakiś błąd to pisać, jestem otwarty na zmiany Smile

---------

Co do terminu kwali - każdy sobie ustala sam, jednak nie później niż niedziela 21:30 : )

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 października 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na moje oko dobrze by było zrobić 7 ekip w lidze a reszta out - a tak będziecie mieli same w/o w 2 lidze + najlepszy zespół z tej ligi, który by chciał sobie pograć, nie pogra... ALE JA się NIE WTRACAM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 października 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad, piszesz tak z pozycji faworyta. Bo na pewno nie powiesz, że nie masz chęci i środków aby to wszystko wygrać.

Wiadomo też, że zawsze lepiej trochę pograć niż w piątek albo sobotę dowiadywać się, że przeciwnicy nie mają składu. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że ktoś tam w drugiej lidze na pewno by zagrał a zawsze lepsze to niż dostać pięć razy 0 - 3.

No ale cóż - było głosowanie, Sun decyzję podjął więc trzeba to uszanować nawet jak się z tym nie zgadzamy.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 października 2011, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

raczej starałem się patrzec z mniej więcej Twojej/WDD perspektywy - załóżmy, że zaliczycie bardzo przeciętny występ na kwalifikacjach i zajmiecie to siódme miejsce. Orange Team, CHT i GS? Pierwsze dwa raczej nie znajdą 4 (a już na pewno nie wytrenowanych) ludzi na mecz, GS nie wiem, ale pewnie też będzie ciężko. I nie dowiesz się tego w piątek czy sobotę, tylko parę minut przed meczem. Więc nie pogracie sobie.

A jeżeli zajmiecie 6 miejsce, to w 1 lidze przegracie każdy mecz i uznacie, że może lepiej, jakbyście do drugiej się dostali (mniej więcej to napisałeś), ale zawsze mógłby być ten siódmy team i molibyście walczyć ze sobą o przedostatnie miejsce. Zagrałbyś każdy mecz, może jakąś mapę byś komuś urwał... Chyba, że frajdę sprawia Ci otrzymywanie walkowerów, to zwracam honor.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Sriczkos
Doświadczony driver


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 201
Skąd: Ustrzyki Dolne

PostWysłany: 28 października 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Key. napisał:


Co do terminu kwali - każdy sobie ustala sam, jednak nie później niż niedziela 21:30 : )


A kto sędzią jest dla przypomnienia?

_________________

Gdy płonie Afgan, to tak jakbyś był na plaży - prawda?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 października 2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w arkuszu macie kontakt do wszystkich sędziów, którzy się na razie zgłosili Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fhrancuz
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 104
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28 października 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Key, czy suma czasów nie będzie liczona jak normalne dodawanie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 października 2011, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

będzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sniezynka_orange_team
Jeździ konno


Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 21


PostWysłany: 28 października 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedy te kwal? w tą niedziele? i do kogo mam napisac odnosnie godziny???
_________________
Sniezynka_Orange_Team

www.orange-tm.cba.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 października 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

WYŻEJ W TEMACIE DAŁEM LINK DO ARKUSZA -_-

tak, kwali w niedzielę. albo sobotę jak chcesz. ogólnie w weekend.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 28 października 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

crowmaster_13 napisał:
Wystarczy spojrzeć na składy - jest pięć ekip składających się w większości z dobrych zawodników lub osób które doszły tam tylko na turniej. Drugą piątkę stanowią drużyny słabsze i myślę, że która z nich nie dojdzie do pierwszej ligi będzie teamem do bicia. I dopiero wtedy podniesie się kłótnia a nie jakby było 5/5.


Kto według Ciebie Crow jest w tej piątce? Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 października 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Chyba, że frajdę sprawia Ci otrzymywanie walkowerów, to zwracam honor.

Walkowery nigdy nie sprawiały mi radości, ale dostawanie po d*pie też nie. A jeśli zdarzy się tak, że WDD będzie w sześciodrużynowej pierwszej lidze to tak niestety będzie. Zresztą, tak źle i tak niedobrze bo albo obrywanie od lepszych, albo walkowery (jeśli uznać, że będzie jak gadasz)

@Luka, o tej piątce wypowiem się po kwalifikacjach i powiem ile moich typów pokryło się z tym co się stanie.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 28 października 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pisać o te kwale, weekend rozpoczyna się za jakieś 2h więc kurde, dużo czasu nie ma a tutaj ugadane tylko 2ekipy z tego co widzę.

Gdyby kogoś to obchodziło jestem wolny od 21:00 do około 24:00 w sobotę oraz niedzielę. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 28 października 2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale bajzel. Rzućcie w tym newsie link do regulaminu, ogólnych zasad czy coś, to znajdą odpowiedzi na swoje pytania. Poza tym po ch*ju garść informacji w pierwszym poście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 29 października 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja proponuje bojkot. To co robi spw nie ma najmniejszego sensu. Niech zespoly z 1 ligi umówia się, i oddadza spw WO. Wygraja każdy mecz, a gra będzie toczyla się o 2 miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?