Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Norwegia w półfinale NC7 kosztem... Polski
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 31 października 2011, 11:07    Temat postu: Norwegia w półfinale NC7 kosztem... Polski Odpowiedz z cytatem  

Walkę podczas NC7 zaczęliśmy z wielką pompą, wygrywając w grupie trzy mecze z rzędu. Niestety, później przyszła porażka z reprezentacją Słowacji i od tego czasu zaczęły się problemy. Przez przegraną, zmagania w grupie skończyliśmy na drugim miejscu i musieliśmy walczyć w barażach z Kanadą. [more]

Na szczęście, w meczu barażowym nie daliśmy żadnych złudzeń naszym rywalom, pewnie wygrywając 5-2, 7-2. Po Kanadzie przyszedł czas na ćwierćfinał z reprezentacją Norwegii. W tym momencie wszystko trafił... Oczywiście, rywal był trudny, ale na tym etapie rozgrywek nie można oczekiwać słabych graczy. Mimo to rywal był jak najbardziej do ogrania. Niestety brak treningu i graczy przygotowanych do meczu zmusił kapitana naszej reprezentacji (Shadow) do oddania walkowera Norwegii. Tym samym awansowali oni do półfinału, a nasza przygoda się skończyła.

Niemcy po wygraniu barażu z Hiszpanią trafili na Szwecję. Wiele osób skazywało Niemców na sromotną porażkę z ubiegłorocznymi zwycięzcami pucharu narodów. Ale było odwrotnie! O ile na pierwszej mapie Karjen i spółka zdołali wygrać 5-4 o tyle na drugiej trasie wygrali tylko dwie rundy przegrywając 2-7. Niestety sam Karjen nie był w stanie zatrzymać rozpędzonych Niemców, a nikt nie kwapił się, żeby mu pomóc. Słaby mecz zanotował Frostbeule, a Szwecja przegrała trzecią mapę 3-7.

W trzecim ćwierćfinale niespodziewanie znalazła się reprezentacja Węgier. Po świetnej grze w grupie i zajęciu drugiego miejsca (przed Kanadą) w barażach zmierzyli się oni z Finlandią. Mecz był bardzo zacięty, a walka toczyła się do ostatniej mapy, którą Węgrzy wygrali 7-5, a cały mecz 2:1. W ćwierćfinale czekała na nich Francja, ubiegłoroczny finalista NC. Francuzi nie dali szans mniej utytułowanym rywalom i pewnie wygrali 2:0, 5-1, 7-2.

Ostatnią parą ćwierćfinałową byli Słowacy z Belgami. Olbrzymią niespodzianką jest awans aż tutaj Belgii. W barażach spotkali się oni z Holandią, która podczas NC6 zajęła trzecie miejsce! Mecz zaczął się bez niespodzianek i pierwszą mapę wygrali reprezentanci Holandii 7-3, ale później głos mieli już tylko Belgowie. Na drugiej mapie to oni wygrali 7-3. Najbardziej wyrównaną mapą był multilap, ale i tak wygrali Belgowie 5-3 tym samym awansując do ćwierćfinału. Spotkali się tam ze Słowacją. Niestety całego skilla Belgowie zużyli na Holandię i przegrali z naszymi południowymi sąsiadami bardzo widocznie, 1-7, 2-7.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 31 października 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"trzy mecze z rzędu", jak już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 31 października 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czepiasz się literówki? Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 31 października 2011, 13:48    Temat postu: Re: Norwegia w półfinale NC7 kosztem... Polski Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Tym samym awansowali oni do półfinału, a nasza przygoda się skończyła.


przecież jest jeszcze LB, na pewno cała kadra się zmobilizuje i jeszcze wygramy całe NC.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 31 października 2011, 13:49    Temat postu: Re: Norwegia w półfinale NC7 kosztem... Polski Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
misza0 napisał:
Tym samym awansowali oni do półfinału, a nasza przygoda się skończyła.


przecież jest jeszcze LB, na pewno cała kadra się zmobilizuje i jeszcze wygramy całe NC.


poległem Laughing

a żeby nie było offtopu

Misza bez obrazy, wiadomo każdy ma inny gust, ale ja zwolennikiem Twoich newsów na bank nie zostanę... jak na moje nie masz do tego talentu Wink

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 31 października 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik - spoko, nie obraże się ;P Każdy woli coś innego Smile

To, że LB jest i możemy tam walczyć, to wiem, ale jeśli sam kapitan kadry pisze:
Cytat:
gg all, nie ma sensu ciągnąć tego bajzlu z bandą debili
, no to sory, ale jak anwet on nie ma siły tego ciągnąć... ;P
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 31 października 2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda że zakończylismy nasza przygodę walkowerem a nie przegrana honorowa Sad no cóż pozostaje liczyć na lepszy wynik w nc i lb. nie jest źle! Wink
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Kolumb
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 305


PostWysłany: 31 października 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
, no to sory, ale jak anwet on nie ma siły tego ciągnąć... ;P


On zawsze ma siły na to Very Happy

_________________







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 31 października 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Słowik

A moim zdaniem po pierwsze także nie masz do niczego talentu, oraz nie próbujesz czegokolwiek zdziałać. Zacząłeś to całe PL i co? d*pa d*pa d*pa...

Misza się stara męczy, pisze,pisze. Robi coś, działa. Także nie krytykuj a sam się za coś weź( I dokończ to)

Misza nie przejmuj się wszystko jest git Wink

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 31 października 2011, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maziarz napisał:
@ Słowik

A moim zdaniem po pierwsze także nie masz do niczego talentu, oraz nie próbujesz czegokolwiek zdziałać. Zacząłeś to całe PL i co? d*pa d*pa d*pa...

Misza się stara męczy, pisze,pisze. Robi coś, działa. Także nie krytykuj a sam się za coś weź( I dokończ to)

Misza nie przejmuj się wszystko jest git Wink


Maziarz, nie rozumiem dlaczego się mnie czepiasz...
Po pierwsze - gdybym nie zaczął to teraz pewnie by wgle PL nie było
Po drugie - przeprosiłem za moją nie dyspozycyjność
Po trzecie - jak miałem dokończyć jak nie miałem stałego dostępu do neta
Po czwarte - jak mam dokończyć skoro w środę się wyprowadzam do laski i wgle do kompa nie będę miał dostępu
Po piąte - to nie była złośliwość, fakt zapomniałem o radzie tłumaczącej o co mi dokładniej chodzi.

Misza - moja uwaga dotyczyła tego iż Twoje newsy nie mają w sobie tego czegoś. Czytając różne newsy na innych portalach czasami po prostu aż chce się czytać. Nie są to suche informacje, ale także mają w sobie właśnie to coś. Także moja rada. czytaj dużo różnych newsów uznanych marek aby nabrać wprawy, aby nauczyć się "to coś" dodawać, bo po prostu jak na razie większość, jak nie wszystkie Twoje newsy czytałem tylko po to by poznać wyniki. Nie wzbudzają one zbyt dużego zaciekawienia. Z niektórymi newsmanami jest tak, że po przeczytaniu kilku ich tworów wręcz czeka się na kolejnego newsa tego autora. Mam nadzieję, że z czasem nabierzesz wprawy i także Twoje newsy będę czytał z zaciekawieniem. W skrócie GL Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 31 października 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej no nie kłóćcie się Razz Maziarz, dzięki Smile

Słowik - wiem, że nie mają tego czegoś, już to od wielu osób słyszałem. Czytam sporo różnych newsów, ale ciężko mi jest jeszcze samemu tak pisać, mam nadzieje, że w końcu się uda ;P

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 31 października 2011, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Ej no nie kłóćcie się Razz Maziarz, dzięki Smile

Słowik - wiem, że nie mają tego czegoś, już to od wielu osób słyszałem. Czytam sporo różnych newsów, ale ciężko mi jest jeszcze samemu tak pisać, mam nadzieje, że w końcu się uda ;P


I tego Tobie życzę Smile
Sam pisałem swojego czasu newsy dla Universal Soldiers, więc wiem ze to nie takie łatwe Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 31 października 2011, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trololo
wasi węgrzy w lb nie mają wystarczającej liczby graczy Very Happy
zapowiada się epicki mecz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 31 października 2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Czytam sporo różnych newsów, ale ciężko mi jest jeszcze samemu tak pisać, mam nadzieje, że w końcu się uda ;P

Zamiast czytać newsy, zacznij uczyć się języka polskiego. W końcu chyba jeszcze nikt nie nauczył się grać na gitarze, słuchając rocka. Nie traktuj tego jako przytyk, ale naprawdę masz sporo do nadrobienia.
A żeby nie być tylko wrednym krytykiem, wieczorem(raczej późniejszym) podeślę Ci coś na skrzynkę. Wink

A reprezentacji większego zapału życzę. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?