Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dzień Niepodległości - O co chodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 19 listopada 2011, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@wickeD
Cytat:
Tyle, że ciągle obracamy się w sferze danych grup wyznaniowych, więc nie rozumiem dlaczego wciąż jest najpierw Polska. Czy dajmy na to Polak, nie może być muzułmaninem i blokować Ci wejścia do domy w porze jego modłów?
I skoro wszyscy się modlą, to kto blokuje całe dzielnice


Chodziło mi o to: (Podobny filmik do tego, który kiedyś widziałem. Tamten był lepszy, bo było więcej ujęć z różnych dzielnic, gdzie naprawdę było ciasno i modlili się zaraz przy drzwiach, oknach etc)
http://www.youtube.com/watch?v=B5Ig7F0ygpg

Owszem może się zdarzyć, że mógłby blokować, choć nie sadzę aby to przybierało takie formy jak na powyższym filmiku.

Co do kłócenia się z ludzka naturą chodziło mi o prokreację. Adopcja nie kłóci się z naturą, to racja, kłócić się może ze światopoglądem, wychowaniem.

Cytat:
Nie wiem jak to jest u chomików, ale niektóre związki(nieformalne) homoseksualne mają dzieci. Najczęściej ze związku z partnerem innej płci. Zgadniesz dlaczego tak jest?

Nietrafione porównanie. Gej jak spuści się w dupsko czy gardło drugiego, nie zapłodni go. Lesbijka też na palcu czy języku nie produkuje plemników. Doskonale sobie zdaję sprawę, że jakiś homoseksualista może mieć dziecko np. z pierwszego małżeństwa, które się rozpadło itp itd.

Cytat:
Umieszczanie takiej grafiki w sygnaturze sugeruje, że jesteś. Bez względu na to czy Ty tak uważasz.

Na sygnaturze mogę mieć nawet swastykę. Wam się źle kojarzy, większości wyłącznie z Hitlerem a mi z Wszechświatem, Słońcem. Kwestia interpretacji, także w obecnym przypadku.

@Kiciak
Cytat:
Módl się żebym cie nigdy nie spotkał bo parę zębów stracisz. Nienawidze czegoś takiego

W ten sposób stałbyś się jednym z tych, których nazywasz ścierwem (...).

@Jakub
Cytat:
pogladami ktore wyczytuje u abszta i jaro w sumie zgadzacie się z pogladami 3. reichu

1. Przeczytaj dokładniej posty.
2. Doinformuj się z historii; dużo by nam brakowało do 'poglądów 3 Rzeszy'.

@mikohn_vegas
Cytat:
Czy z tego co piszesz nie wynika jasno, że jesteś homofobem? Jak ci się coś nie podoba to wyrażasz właśnie niechęć do tego.


Czy jak nie podobają mi się klocki LEGO to jestem Legofobem?
I tak, znałem/znam kilku homo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 19 listopada 2011, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi się wydaje, że nie ma znaczenia czy ktoś, kto wywoływał zamieszki był z prawej czy z lewej strony. Co za różnica. Niewłaściwym zachowaniem jest wywoływanie zamieszek, agresja, niszczenie miasta itp. i to właśnie to należy karać. Ukarani powinni być ci, co to zrobili, nieważne czy z prawa czy z lewa czy kibol czy nie czy babcia Czesia czy Pan Zygmunt spod budki z piwem Smile Nie przeszkadza mi pokojowe demonstrowanie swoich poglądów, ale agresywnych zachowań nie lubię i nie popieram, zwłaszcza, jeśli to taka "sztuka dla sztuki".

W kwestii "Polska dla Polaków", to bycie Polakiem to nie jest coś, co można jakoś ocenić. Można ocenić czy ktoś jest np. pracowity (wartość dodatnia), czy ktoś jest odpowiedzialny (wartość dodatnia), czy ktoś jest agresywny (wartość ujemna) itd. Jeśli miałabym do wyboru mieć za sąsiadów a) agresywnego Polaka i Polaka pijaka oraz b) sympatycznego murzyna i spokojnego Niemca, to zdecydowanie wolę ten drugi układ.

W kwestii homoseksualistów, to znam kilku i w ogóle mnie nie obchodzi to co robią pod kołdrą. W większości to są sympatyczni, inteligentni, w porządku ludzie i co za różnica z kim śpią. Niech sobie legalizują związki, rozliczają wspólnie podatki i będą szczęśliwi. Co do adoptowania dzieci, to rozważcie kwestię, czy lepiej, aby dziecko miało 2 tatusiów, którzy gotowi są dziecku przychylić nieba, dbają by nigdy nie chodziło głodne, miało się w co ubrać, dostawało prezenty na gwiazdkę itd., czy może lepiej niech sobie dziecko zgnije w domu dziecka, odrzucone przez wszystkich. Nie wiem co bardziej zryje psychę, ale jakoś mam wrażenie, że to drugie. Znam poza tym geja, który jest naukowcem (w tej chwili po doktoracie), specjalizuje się w rozwoju dzieci i w tym co robi jest rewelacyjny, a dzieci go po prostu uwielbiają. No i myślę, że jak para homoseksualna chce mieć dziecko, to nie jest to jakiś wielki problem, zwłaszcza w przypadku lesbijek (był kiedyś taki film Spike'a Lee 'She Hate Me').

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 19 listopada 2011, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z racji tego iż to offtopic i że się udzieliłem już w tym temacie chciałem się tylko przywitać z Martą.. a więc uwaga.. Cześć Marta.

ok koniec offtopa w offtopie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 19 listopada 2011, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witaj Szramiku Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 19 listopada 2011, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
(...)
W kwestii "Polska dla Polaków", to bycie Polakiem to nie jest coś, co można jakoś ocenić. (...)

Co do adoptowania dzieci, to rozważcie kwestię, czy lepiej, aby dziecko miało 2 tatusiów, którzy gotowi są dziecku przychylić nieba, dbają by nigdy nie chodziło głodne, miało się w co ubrać, dostawało prezenty na gwiazdkę itd., czy może lepiej niech sobie dziecko zgnije w domu dziecka, odrzucone przez wszystkich. Nie wiem co bardziej zryje psychę, ale jakoś mam wrażenie, że to drugie.(...)


Ja tylko dodam sprostowanie, by nie zrobił się bałagan. Odnośnie pierwszego zdania to nigdzie w tym temacie nie padło sformułowanie "Polska dla Polaków". Jest dyskusja na temat nieco inny.
Co do reszty, to znałem/znam baaardzo dużo dzieci, które wychowały się w domu dziecka i żadne nie ma zrytej psychy. Są to bystre, fajne dzieciaki i mit o domach dziecka aka siedliskach patologii jest na wyrost.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 19 listopada 2011, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Patriotyzm - tak, nacjonalizm - nie.

Nie no, of kors nie wierzę, że po domu dziecka w ogóle nie można wyjść na ludzi, ale też chyba jednak fajniej wychowywać się w rodzinie, mieć własny kąt, dodatkowy angielski, jeździć na narty, nie wiem no. Dobrze sytuowana rodzina daje więcej możliwości. Swoją drogą chętnie przeczytałabym wyniki jakichś badań, jeśli były robione na temat dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne. Jak ktoś gdzieś trafi na coś takiego, to niech linka podeśle Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 listopada 2011, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ marta
cytat z polskiej wikipedii, zrodlo mozna także tam sprawdzic.

wiem, ze badania naukowe amerykanskiego towarzystwa psychologicznego kolo wiedzy użytkowników polskiego forumu gry komputerowej, jakimi sa abszt i jaro, normalnie powinny się chowac, ale dajmy im chociaż szanse.

Cytat:
Dzieci wychowywane przez homoseksualistów staną się homoseksualne
Ten popularny stereotyp nie znalazł potwierdzenia w badaniach naukowych. Jak czytamy w oświadczeniu Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego: Należy z całą mocą podkreślić, że orientacja seksualna rodziców nie wyznacza orientacji seksualnej wychowywanych przez nich dzieci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 19 listopada 2011, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Chodziło mi o to: (Podobny filmik do tego, który kiedyś widziałem. Tamten był lepszy, bo było więcej ujęć z różnych dzielnic, gdzie naprawdę było ciasno i modlili się zaraz przy drzwiach, oknach etc)
http://www.youtube.com/watch?v=B5Ig7F0ygpg

Naturalnie przesadzam, ale przypomniało mi się jak zobaczyłem filmik. Podobnie, choć nie przymierzając, wyglądają sytuacje w czasie czy też po bożym ciele. Podeptane trawniki, masa syfu na chodnikach i ulicach, którego nikt nie raczy posprzątać i horda ludzi, którzy tego dnia mają wyjebane na resztę otaczającego go świata.
Francja - zresztą nie tylko ona - ma problem z islamem i wszystko wskazuje na to, że jedyne rozwiązanie przyjdzie z czasem i raczej naturalnie. Sytuacja z filmiku patologiczna ofc.
Cytat:
Nietrafione porównanie. Gej jak spuści się w dupsko czy gardło drugiego, nie zapłodni go. Lesbijka też na palcu czy języku nie produkuje plemników. Doskonale sobie zdaję sprawę, że jakiś homoseksualista może mieć dziecko np. z pierwszego małżeństwa, które się rozpadło itp itd.

Tyle, że nadal nie zdradziłeś nam, jak się to ma do naturalności.

btw:własnej ręki tez nie zapłodnisz. Razz
Cytat:
Na sygnaturze mogę mieć nawet swastykę. Wam się źle kojarzy, większości wyłącznie z Hitlerem a mi z Wszechświatem, Słońcem. Kwestia interpretacji, także w obecnym przypadku.

Zdradzisz jaka interpretacja kryje się za tą sygną? Dla mnie, to jest tak jednoznaczne, że trudno już bardziej.

!wiki
Cytat:
Jak czytamy w oświadczeniu Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego: Należy z całą mocą podkreślić, że orientacja seksualna rodziców nie wyznacza orientacji seksualnej wychowywanych przez nich dzieci.

Odkrywcze zaprawdę. Myślę, że przeciętny gimnazjalista wpadłby na to, że gdyby było inaczej homoseksualiści by wyginęli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 19 listopada 2011, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o Marta Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 19 listopada 2011, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Odkrywcze zaprawdę. Myślę, że przeciętny gimnazjalista wpadłby na to, że gdyby było inaczej homoseksualiści by wyginęli.

jednak wyzej niz przecietny gimnazjalista pomysli o mozliwosci mezczyzn lub kobiet homoseksualnych, ktorzy na przyklad z powodu presji rodziny lub spolecznosci udawaja hetereoseksualne zwiazki i wszystko z nimi powiazane i już sprawa nie jest taka latwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 19 listopada 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:

@Kiciak
Cytat:
Módl się żebym cie nigdy nie spotkał bo parę zębów stracisz. Nienawidze czegoś takiego

W ten sposób stałbyś się jednym z tych, których nazywasz ścierwem (...).


Wiem. Ale nie uważasz, że traktowanie homoseksualizmu jako choroby (btw. Jaroo chyba sam nie wie co napisal bo już mu 2 osoby przedstawily zdanie w którym tak stwierdza a on usilnie się tego wypiera) jest lekką przesadą? Mnie to poprostu wpieniło na maksa i tamto zdanie napisałem w nerwach. Może zębów bym mu nie wybił, ale temu człowiekowi ręki już na pewno nie podam.

Co do argumentów Marty to zgadzam się z nią, jednak to się nie przyjmie przez następne kilkadziesiąt lat, przez ludzi takich jak Jaroo, których w Polsce nie brakuje. Już widze te zamieszki, niszczenie mienia i groźby w strone par homoseksualnych i ich ewentualnych dzieci.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 19 listopada 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak też siebie widzę grożącego niszczącego mienie itd, bo nie mam się czym zajmować tylko tępieniem gejów, jakbyś dokładnie przeczytał to głosowałem na Palikota, geje mi nie przeszkadzają byleby tego nie propagować i nie legalizować. Gdybyś chociaż raz przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że to napisałem, a reszta jest według Ciebie i czytających urywki kontrowersyjnym uzasadnieniem, dlaczego tak uważam. Jednak ty w każdym poście widzisz co chcesz nie wiem czy to zamierzone działanie, czy wynikające z głupoty. I wysnuwasz co ja bym robił, jakie mam poglądy chociaż ich nie mam. BTW Marta cenię Cię za rozsądną dyskusję popartą logicznymi argumentami. Tak powinna wyglądać dyskusja publiczna, szkoda, że takiej nie ma, a ludzie tacy jak na przykład Kiciak blokują marsz czy atakują wozy TVN-u, bo mają inne zdanie i próbują naparzać drugich i szukać haków byleby oczernić drugich, zamiast logicznie, na argumenty podyskutować i przekonywać drugą stronę do swoich racji.
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 19 listopada 2011, 11:43, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 19 listopada 2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahahahahah, blokują marsz?! xDDDDDDDDDDDD
i ty jesteś osoba kltora czyta ze zrozumieniem? idz poczytaj moje posty co pisalem o tych co blokowali marsz i niszczyli warszawe i po której jestrem stronie xDDDDDD zalamujesz mnie czlowieku każdym postem który piszesz. przeczytaj swoj post jeszcze raz a szczegolnie zdanie ktore przytoczylem ci ja i ktos tam jeszcze. co tam jest napisane i jak inaczej mozna to interpretowac? niszczy mnie twoja glupota dlatego koncze rozmowe z toba.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 19 listopada 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do linka Jakuba, to (jako że jestem w jakiś tam sposób związana z naukowym światem psychologii) dodam, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne jest akurat rzetelnym źródłem informacji, tzn. należą do niego poważni ludzie i jednocześnie świetni naukowcy i nie jest to źródło informacji typu kupiony w kiosku "Fakt" Smile APA od dawna należy do ścisłej światowej czołówki jeśli chodzi o wyznaczanie naukowych standardów w zakresie psychologii. W sumie wygląda na to, że istnieje większa niż zakłądałam literatura na ten temat: http://www.apa.org/about/governance/council/policy/parenting.aspx, a jakby ktoś chciał sobie poczytać po polsku to może kupić sobie tę książkę: http://www.wuw.pl/ksiegarnia/product_info.php?products_id=3955. Znam autora oraz dwie z trzech osób, które napisały recenzje i spokojnie mogę powiedzieć, że jest to polska czołówka jeśli chodzi o psychologów zajmujących się dziećmi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 19 listopada 2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

,,te najbardziej dramatyczne zdarzenia, w tym rany i kontuzje policjantów, wynikały nie z ataku niemieckich anarchistów, tylko polskich chuliganów ubranych w szaliki klubowe" - słowa Donalda Tuska. Ja mam pytanie czy naprawdę Polski naród jest tak głupi że wierzy we wszystko co powie nam miłościwie panujący premier? Teraz może intelekt kibiców będzie przezemnie zaniżony ale... gdyby pomyśleli rządzący i żyli dobrze z kibicami wystarczyło do nich pójść i powiedzieć ,, słuchajcie przyjeżdżają niemcy z antify i chcą rozjebać nasze miasto itd itd " 10minut i antify by nie było. Takie cwaniaki ale gdyby miały wyjść na bojówke legii czy lecha to parę minut i by ich nie było i marsz odbywałby się spokojnie. Ale i tak najbardziej rozpierdala mnie policja która stwierdzila ze nie mozna było nic zrobić żeby niemcy nie wjechali do Polski. Taaa a jak kibice legii jechali do moskwy na mecz to jakos dalo rade ich przetrzymac caly dzień.
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 19 listopada 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rosja nie jest w UE, a my mamy otawrte granice dla Niemców więc mogą sobie wbijać do nas.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 19 listopada 2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

raczej wolałbym się zebys odniosl się do reszty wypowiedzi a nie do ostatniego zdania ale w roli wyjasnienia - policja ma taki wachlarz wladzy ze się w pale nie miesci. Zatrzymanie na 24 bez podania przyczyny chociazby, jeśli nie chca być tak ,,brutalni" sprawdzanie pojazdu, legitymowanie itd itd Przyklad : 2 tygodnie temu pojechalem na mecz zatrzymala autokar policja ( nasza wina - 1 osoba lala w krzakach Smile ) pisanie 1 mandatu przez policjantke trwalo... 2 godziny. Wiec argumenty ze oni nie mieli jak zatrzymac niemcow to sorry ale to wciskanie kitu. Odnosnie homoseksualistow itd Chcecie mozecie mowic ze jestem homofobem czy czyms tam. Mam to gdzies ze wsrod nas zyja geje itd tylko czy naprawdę musza się z tym az tak odnosic i uwazac się za wielce pokrzywdzonych? Walne w leb polaka spoko to byla bojka, walne murzyna - rasista walne zyda-antysemita wypowiem się negatywnie o gejach jestem homofobem no kurde litosci. Moje zdanie jest takie chca se żyć nie chce zyja ale jak dadza im prawo adopcji dzieci będę pierwszym co wyjdzie na ulice. I to nie chodzi mi o nich tylko o wlasnie te dzieci ( bo co to dziecko będzie mialo w glowie jak będzie mialo dwoch ojcow)
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 19 listopada 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a wiecie, że ten mężczyzna skopany przez policjanta z tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=7YrgbhlLvoo
został... skazany przez sąd na 3 miesiące więzienia?! policjanta natomiast wypuszczono na wolność bez postawienia zarzutów
w sensie do ku*wy nędzy co się dzieje w polskim prawie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 19 listopada 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a wiesz może jak brzmiał wyrok sądu? ( za co konkretnie został skazany)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 19 listopada 2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak tak będzie dalej, to coraz częściej będziemy słyszeć o szaleńcach z bronią, itd.

A ci ludzie się po prostu wk*rwią i dojdą do ostateczności.

Powiedziałem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?