Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dzień Niepodległości - O co chodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 listopada 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panowei z PO przejeli całkowitą władzę praktycznie i teraz ładnie się robi Smile zrzucanie winy hah żałosny donaldo niech jeszcze bardziej akcyze i podatek podwyzszy to niedlugo będziemy tylko na dojazdy do pracy zarabiac. Oni maja po 15 tys pensji potem emeryturka 10 tys i maja wyjebane na nas Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 19 listopada 2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sun, i tutaj zaczyna się kolejny temat rzeka. To nie wynika z "widzi mi się" polityków, a z sytuacji na rynku światowym (nie bronie platformy, bo nie mam ochoty słuchać gadania jakich kolwiek polityków, chociaż nie ukrywam, ze wg mnie jest to mniejsze zło niz pis). Grecja, Włochy, powoli nawet Anglia się kończy, i tam ucinają powoli wszystkie extra zasiłki itp. W sumie to na wykończeniu jest cała UE. To, że rośnie cena paliwa, to nie jest wymysł właściciela Orlenu, tylko jest spowodowane tym, że maleje liczba ropy, wzrastają koszty transportu itp itd. Do tego głównym powodem jest to, że kiedyś ON był używany przez dużą mniejszą cześć gospodarki, a teraz jest głównym paliwem. Popularność wzrosła nawet w stanach, przez co oni windują ceny w górę. Ale tam wzrost cen, nie jest tak odczuwalny jak w Polsce. Bo stosunek Zarobki/Ceny jest dużo korzystniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19 listopada 2011, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no masz racje jest to temat rzeka każdy ma swoje poglady ja trzymam w miare reke na pulsie jeśli chodzi o gospodarke zagraniczna bo jednak mam trochę kasy wladowane w gieldzie i jeszcze troszke w walutach ale już koncze z forexem bo teraz to ciężko wyczuc rynek.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 19 listopada 2011, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piana napisał:
a wiesz może jak brzmiał wyrok sądu? ( za co konkretnie został skazany)

za rzekome pobicie policjanta, przecież widać na tym filmiku, że jego twarz oraz brzuch brutalnie zaatakowały stopę policjanta Neutral
chciałem sprostować, że policjant został z tego co mi się wydaje wywalony, ale nie ma założonej sprawy
@Kubek
to nie jest do końca prawda, bo to co dzieje się na górze u "paliwowych" przekracza granice absurdu, tam robią takie przewały o jakich się nie śniło, ale mogą powiedzieć że to przez wojnę w Libii i karmić wszystkich takimi bajeczkami. to moje zdanie dotyczące tej sprawy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Inwestor833
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 1


PostWysłany: 26 listopada 2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="SuNRisE"]nie no masz racje jest to temat rzeka każdy ma swoje poglady ja trzymam w miare reke na pulsie jeśli chodzi o gospodarke zagraniczna bo jednak mam trochę kasy wladowane w gieldzie i jeszcze troszke w walutach ale już koncze z forexem bo teraz to ciężko wyczuc rynek.[/quote]

Witam tak w ogóle Panów Smile Jestem nowy ,ale zainteresował mnie Twój wpis o forexie. Czemu niby ciężki rynek ? Mówiąc to można wyczuć ,że zbyt długo na rynku nie jesteś. Pozdrawiam Smile

// Mógłbym Ci dać Ostrzeżenie za post nie na temat. Nie zrobię tego, gdyż jesteś nowym użytkownikiem tego forum. Teraz daję Ci tylko upomnienie słowne. Takie rzeczy to na PM. /oz

// Mógłbym Ci odebrać uprawnienia za Ostrzeżenie w złym miejscu. Nie zrobię tego, gdyż jesteś nowym administratorem tego forum. Teraz daję Ci tylko upomnienie słowne. Takie rzeczy tylko na PM. /Diaff Very Happy

//Mógłbym Ci dać Ostrzeżenie Panie Diav3l, lecz tego nie zrobię ze względu na to, iż posiadasz większe prawa ode mnie, również za to, że się boję. Pozdrawiam /oz

//Mógłbym wam dać Ostrzeżenie, lecz tego nie zrobię ponieważ iż was lubię, i nie kłucie się mi tutaj. Pozdrawiam /Voj

_________________
Fanatyk

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 26 listopada 2011, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Inwestor833 napisał:
SuNRisE napisał:


// Mógłbym Ci dać Ostrzeżenie za post nie na temat. Nie zrobię tego, gdyż jesteś nowym użytkownikiem tego forum. Teraz daję Ci tylko upomnienie słowne. Takie rzeczy to na PM. /oz

// Mógłbym Ci odebrać uprawnienia za Ostrzeżenie w złym miejscu. Nie zrobię tego, gdyż jesteś nowym administratorem tego forum. Teraz daję Ci tylko upomnienie słowne. Takie rzeczy tylko na PM. /Diaff Very Happy




hahah +1

Diav wszystko już działa? Razz

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?