Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Dzień Niepodległości - O co chodzi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 12 listopada 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Tu jest Polska i wszystko jasne.
Zamiast się cieszyc ze swieta to się napierdalaja i rozpierdalaja miasto, ch** w dupe z takim narodem.

Dla tego ja wyjeżdżam do hamburgerów

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 12 listopada 2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tam myslisz ze nie ma takich sytuacji? Wszedzie sa, tylko w jednych krajach mowi się o tym glosniej, w innych ciszej. I wszedzie sa ludzie o skrajnie innych pogladach, niz te ogolnie przyjete, i nikt na to nic nie poradzi. każdy ma swoj rozum itp itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 12 listopada 2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aresztowano blisko 100 Niemców z bojówek lewicowych. No kur*a, mogli ich zatrzymać na granicy czy przy granicy i przetrzymać chociaż dobę... Cóż cała ta antifa to zachowuje się gorzej niż faszyści z którymi niby walczy (użycie siły to ich standard). No, ale aby posiłki z Niemiec sprowadzać by przeszkodzić w marszu to już ku*wa przegięcie. I czy ci ludzie mają poukładane w głowach??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12 listopada 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ChrisEggII napisał:
Mnie tam ciekawi to, że taka sytuacja zaistniała bodajże tylko w Warszawie... W całej Polsce są organizowane radosne uroczystości, a tam muszą zrobić z tego powodu rozróby...
A że cieszą się ludzie, że zdemolowali wóz TVNu? A niech i to robią, ale niech ci ludzie zaczną rozróżniać bycie przeciwko PiSowi, od bycia przeciwko Polsce.
Tylko wytłumaczcie mi jedno, o co chodzi z tymi anarchistami z Niemiec? Naprawdę Niemcy przyjechali po to aby zablokować ten marsz?
Mój ojciec dobrze powidział, że najlepiej aby przemarsz obu grup powinien być wytyczony poza miastem. A niech się wyrezają gdzieś w polu i nie demolują życia reszty ludzi.

Tableta, jesteś słabo poinformowany, bo Korwin jest monarchistą, a nie faszystą.


Jestem słabo poinformowany, ponieważ Ty nie potrafisz wyłapać ironii. Widocznie emotka nie pomogła.

Tak, do Polski naprawdę przyjechało około stu niemickich lewaków. Zaprosili ich oczywiście obywatele Polski. Anarchiści od początku szykowali się na zamieszki, na dodatek ściągnęli posiłki. Złapano około 200 osób, połowa z tego to te niemiecke kurwy. Do tego po obiciu Polaków schowali się w kawiarni "Nowy Wspaniały Świat" należącej do Krytyki Politycznej, czyli Sierakowskiego.

http://vod.gazetapolska.pl/680-nie-będzie-niemiec-plul-nam-w-twarz


Ludzie nie dają sobą pomiatać, to jeden z drugim wyzwą go od debili. Doszło do tego, że polactwo organizuje niemcom transport do Polski, w zamian za obicie mordy rodakom. Co z tego, skoro w TVN Polsacie mówią, że ... Laughing

Nikt nie w tej jebanej telewizji którą oglądacie nie wspomni o 20 tys osób, które spokojnie przeszły pod pomnik Dmowskiego. Wstyd mi za telewizyjnych kurwiszonów i tych, którzy łykają wszystko jak młode pelikany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 12 listopada 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tableta napisał:

Jestem słabo poinformowany, ponieważ Ty nie potrafisz wyłapać ironii. Widocznie emotka nie pomogła.

Tak, do Polski naprawdę przyjechało około stu niemickich lewaków. Zaprosili ich oczywiście obywatele Polski. Anarchiści od początku szykowali się na zamieszki, na dodatek ściągnęli posiłki. Złapano około 200 osób, połowa z tego to te niemiecke kurwy. Do tego po obiciu Polaków schowali się w kawiarni "Nowy Wspaniały Świat" należącej do Krytyki Politycznej, czyli Sierakowskiego.

http://vod.gazetapolska.pl/680-nie-będzie-niemiec-plul-nam-w-twarz


Ludzie nie dają sobą pomiatać, to jeden z drugim wyzwą go od debili. Doszło do tego, że polactwo organizuje niemcom transport do Polski, w zamian za obicie mordy rodakom. Co z tego, skoro w TVN Polsacie mówią, że ... Laughing

Nikt nie w tej jebanej telewizji którą oglądacie nie wspomni o 20 tys osób, które spokojnie przeszły pod pomnik Dmowskiego. Wstyd mi za telewizyjnych kurwiszonów.


+1
Ale wina jest tak duża po stronie lewaków, że nawet w TVN o tym mówią, że 'bojówki lewicowe' zaczęły burdy, bo tego nie da się ukryć, choć częściej słowa "bandyci" używają po stronie uczestników marszu zamiast prowodyrów lewackich. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że policja używała siły tylko wobec uczestników marszy zamiast powstrzymać wojujących niemców i ich faszystowskich przyjaciół z Polski.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 12 listopada 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, i tutaj powraca temat mediow, ktore jedna sprawe moga przestawic w taki sposób, jaki jest dla nich wygodniejszy, i to jest niepodważalna sprawa. Dlatego lepiej uzywac internetu, zeby dowiedziec się wiecej o wszystkim, bo mamy calkowita dowolnosc wyboru, wiecej mozliwosci do porownania.

Niestety tak jest, ze fala nienawisci w kraju rosnie caly czas, głównie ze wzgledu na polityke kraju. Obserwuje cala ta sytuacje calkowicie jako osoba neutralna, ale widzac w telewizji jak polityk X "wpiera ludziom, ze g*wno smakuje jak czekolada", a za nim 3 inne osoby probuja tego dowiezc, to calkowicie obojetnej osobie rece potrafia opasc. I szczerze, gdybym mogl bez konsekwencji, w jakiejs ciemnej alejce zajebac jej tube w morde, zrobil bym to z przyjemnoscia, bo nie rozumiem jak mozna być tak glupim.

Co do zachowania policji, to podejrzewam, ze tyle ile ludzi, tyle będzie opinii o tym jak powinna zaregowac. Jak by zajebala kogos palka odrazu, czy strzelili kogos gumowa kulka, odrazu tlum ludzi darl by się było to bezpodstawne uzycie sily. A może wlasnie to by zadzialalo? Pokazac stanowczo kto tu rzadzi, i komu co wolno? A to z kolei wzbudzilo by jeszcze wieksza nienawisc wsrod antydemonstrantow. I tak wlasnie to się zapetla. Wg mnie policja w Polsce w tym momecie, po wszystkich akcjach jest postawiona pod sciana, i mysle ze sami policjanci boja się reagowac za szybko, i robia coś dopiero w krytycznej sytuacji, bo boja się konsekwencji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 12 listopada 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



co prawda to prawda

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ChrisEggII
Jeździ konno


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: 12 listopada 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kubek, masz rację z policją. Tak naprawdę cokolwiek by zrobili, to byłoby źle. Teraz działali tylko za pomocą tych armatek wodnych, co nie robiło żadnego wrażenia na demonstrantach.
Gdyby jednak zaczęli używać gwałtownej siły... Kto wie, możliwe że mielibyśmy sytuację jak w Londynie sprzed kilku miesięcy...

_________________


Dlatego proszę wybaczyć mi za lagi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 listopada 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Osobiście oglądałem całą transimsje, przez jakieś 2,5h. Fakt - najwięcej mówili o zamieszkach w trakcie marszu i o bójkach z policją, ale mówili również, że praktycznie wszyscy ludzie idą spokojnie, a tylko pseudokibice i inni chuligani (delikatnie mówiąc) niszczą miasto. Co do niemców - z tego co wiem, zostali zatrzymani ok. godziny 12 w kafejce/restauracji (ktoś wyżej o tym mówił), więc od 15 to nie oni się bili Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 12 listopada 2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niemcy dobrze robili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 12 listopada 2011, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ChrisEggII napisał:

Tableta, jesteś słabo poinformowany, bo Korwin jest monarchistą, a nie faszystą.


Ty też jesteś słabo poinformowany, bo jest minarchistą http://pl.wikipedia.org/wiki/Minarchizm

Apropo marszu to wszystko co pisze Abszt się zgadzam i popieram. +1

UP ZP i proponuję też sprawdzić IP, bo coś mi mówi, że to nie jedyne konto.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 12 listopada 2011, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gwoli ścisłości, nie tylko w Polsce takie zajścia mają miejsce. Największe zamieszki uliczne w Niemczech (ostatnio brało w nich udział 10 tyś osób, więc dużo więcej niż u nas), w rocznicę nalotów alianckich, od kilku lat organizuje grupa, do której należą też Ci złapani Niemcy.
Po drugie to że akurat Niemców złapano, nie znaczy że tylko u nich taki ruch jest. Podobno przyjechały bojówki również z innych krajów, takich jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Holandia, Włochy czy Hiszpania. Zresztą Polacy na ich rozruby też jeżdżą...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 13 listopada 2011, 3:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już 40 lewackim Niemcom postawiono zarzuty i bardzo, k**wa, dobrze. Nie wiem, jak to gdzie indziej wygląda, ale jeśli jakiś gnój przyjeżdża, żeby zdemolować moje miasto to tu należy się co najmniej kilkanaście razy pałą, albo z buta. Pomijając fakt, że ci pokojowi antyfaszyści wzywali do rzucania koktajli mołotowa w Marsz. Mój kolega, którzy mieszka niedaleko trasy widział pięciu antifiarzy, którzy pili piwko i mówili jak rozwalą czachę patriotom. Tutaj jest zresztą ten cały brud. Bohaterscy "antyfaszyści" odważnie w 15 napadają zaplutego faszystę, który odważył się mieć flagę Polski przy sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
Na całe szczęście się wycofali, jak ludzie zwęszyli, że biją Polaka. I uciekli. Bohatersko. Sam niestety nie poszedłem, bo 2 godziny wcześniej brałem udział w biegu niepodległości i wcale nie mówię, że bym nakopał skurwysynom, bo to by było kłamstwo i to duże.
Mój bardzo dobry kolega był na Marszu. Mówił, że było fajnie. Potem wrócił do domku odpalił TVN24, a tam szok. Normalnie tymi samymi ulicami szedł drugi marsz, w którym wszyscy się napierdalali. Całe 10 tysięcy osób szło z tymi flagami i napierdalało bohaterskich antyfaszystów. Aż dziw bierze, że się nie spotkali. Potem okazało się, że chodzi o ten Marsz, w którym brał udział. Dziwnie się poczuł, kiedy jego i 10 tysięcy innych osób (Rodzin wielodzietnych, Żołnierzy AK itp.) wrzucono nagle do wora "niewykształconych faszystów". A teraz najśmieszniejsza część, w wywiadzie z jakąś kobietą w TVN24 okazało się, że hasła "Bóg, Honor, Ojczyzna" są hasłami faszystowskimi i uwaga nawołującymi do przemocy. Tak, jak na to teraz popatrzeć to w sumie nie będę płakał za spalonym samochodem tego TVN'u.
Na koniec zostawiam ze zdjęciem bardzo Kolorowej Niepodległej:

Wyszło pewnie trochę chaotycznie, ale trudno.

A tak, zapomniałem o jednym, każdy kto akceptuje dwie manifestacje na tej samej ulicy o tej samej godzinie powinien zostać wyrzucony na zbity pysk. Każdy, kto wyraża zgodę na dwie manifestacje o całkowicie odmiennych poglądach no cóż... Pani Waltz jest dosyć mocno odpowiedzialna za te cale zamieszki i moim zdaniem powinna się wycofać z funkcji prezydenta Warszawy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 13 listopada 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Seraphim
To ty myślisz że to jest przypadek czy pomyłka?
Swoją drogą Antifa jest naprawdę popierdolona, ekstremistom niestety nic nie da się wytłumaczyć. Według nich patriota to prawie jak nacjonalista a to już prawie jak faszysta - więc można napierdalać.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13 listopada 2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Konferencja: http://www.youtube.com/watch?v=tWReSmmDkNo&feature=youtu.be

Polecam posłuchać prof. Jana Żaryna, porusza wątek medialnych manipulacji.

I takie coś, http://www.wykop.pl/ramka/942167/zawodowy-prowokator/

Z finału PP w Bydgoszczy, zapamiętany został "kopniak w reporterkę". Nie mogło takiej akcji zabraknąć 11 listopada, nie wiem czy telewizja podłapała ten temat. Także jestem ciekaw, czy zdążyli się wyżyć na uczestnikach marszu i zdarzenie to, stało się symbolem złych Polaków Smile . Prowokatorzy z Antify ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth` Deli
Jeździ konno


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 71


PostWysłany: 13 listopada 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

exp300plus napisał:
niemcy dobrze robili


No k**wa, Ty szmato jeb*** ... innych słów nie mam.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 13 listopada 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:
@Seraphim
To Ty myślisz że to jest przypadek czy pomyłka?

To znaczy, bo nie wiem do którego fragmentu się odnosisz. Smile

Tableta napisał:
I takie coś, http://www.wykop.pl/ramka/942167/zawodowy-prowokator/

Siedzę z rozdziawionym łbem, bo nie wiem, jak można być aż takim skurwysynem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 13 listopada 2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Deli napisał:
exp300plus napisał:
niemcy dobrze robili


No k**wa, Ty szmato jeb*** ... innych słów nie mam.


+1

_________________
Like that !






Ger?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 13 listopada 2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

exp300plus napisał:
niemcy dobrze robili


chyba ty im dobrze obciągasz..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 13 listopada 2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja trochę o czym innym. Szczerze wkurwia mnie najeżdżanie na TVN, GW czy ch** wie co jeszcze. Jak nie pasuje to wypierdalać do Ojca Rydzyka i oglądać TV Trwam, czy słuchać Radia Co Ma Ryja. Jak mi coś nie pasuje to tego nie oglądam/słucham itp. i nie muszę wszędzie się dowartościowywać mówieniem, że coś jest do dupy. Wiem, mam wyprany mózg, blablabla, pójdę do piekła.

Co do zamieszek: jebać UE, jebać ONZ. Dać ostrą amunicję i wysłać wszystkich na tamten świat.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?