Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Co oglądacie, co polecacie, czyli jednym słowem-Filmy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 12 grudnia 2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
The Walking Dead - Zgadzam się z Seraphinem - druga seria na razie strasznie słaba i nudna. Czekam na spotkanie Ricka i Morgana Smile

Na razie końcówka tego 7 odcinka była dobra. Very Happy Ja bardziej liczę, że się jeszcze pojawi Merle. Na pewno jego powrót byłby dobry dla akcji całego serialu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 12 grudnia 2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jestem przekonany, czy on się jeszcze pojawi. Po tym jak Deryl miał wizje z jego udziałem, wydaje mi się, że on już nie żyje. Pożyjemy, zobaczymy Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Według mnie, najlepsza krótkometrażowa produkcja, która pojawiła się ostatnio na JoeMonster:

Guang
&feature=player_embedded

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 15 grudnia 2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh piekny film Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 03 stycznia 2012, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi o krótkometrażowe produkcje to polecam kilka filmów:

http://vimeo.com/2635830 (świetna muzyka i klimat, choć film wydawać się może wielu osobom dziwny)
oraz

&feature=related

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20 lutego 2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie chce mi się wierzyć, że temat o filmach przepadł ale ja go wykopie ;]

Panowie i Panie oskary tuż tuż jak tam wasze nominacie? Jak dla mnei Służące powinny wygrać w klategori najlepszy film. A samo dzieło powinno spokojnie przejść do top 50 ever kina. A jak nie to "eat my shit" ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaz3k.
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 104
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 lutego 2012, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja polecam świetny film, który wszedł parę dni temu do wypożyczalni a mianowicię " Kowboje & Obcy "

O to krótka obsada : Daniel Craig, Harrison Ford oraz Olivia Wilde.

Polecam Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 20 lutego 2012, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do kitu , taki sobie wyszedł ^^
już lepsze Giganci ze stali Wink)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 20 lutego 2012, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do Oskarów, w tym roku mamy dobrych produkcji jak na lekarstwo. Znowu po całej gali okaże się, że wysoka kapituła (znana pod nazwą "Sandry Bullocki i inne Eminemy") próbuje przerzucić jakieś downstreamowe podprodukcje, czy pseudometafizyczne kicze (znane jako Tree of Life - dobra gra aktorska, ale reżyseria zabija wszystko). Tudzież przecudowne adaptacje kina niemego, kojarzone pod nazwą the Artist - no sry. Cofanie się w czasie - tylko dla koneserów.

Pomijane są filmy, które faktycznie dają coś do myślenia, zawsze mnie to wkurza, nigdy tego nie zmienią, chyba, że pomrą wszyscy, którzy urodzili się przed rokiem 1950, bojący się efektów specjalnych czy zagadnień, które nurtują ludzkość od dłuższego czasu (tak, ważne tematy to nie tabu, jak przed kilkudzięsięcioma laty).

Mimo wszystko, filmy, które mogę polecić z tego roku:

Ides of March
Descendants
Another Earth
50/50
Moneyball
Drive
Tyrannosaur

niektóre ciężkie, ale warto.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 lutego 2012, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Panowie i Panie oskary tuż tuż jak tam wasze nominacie? Jak dla mnei Służące powinny wygrać w klategori najlepszy film. A samo dzieło powinno spokojnie przejść do top 50 ever kina. A jak nie to "eat my shit" ;]

Nie zdziwię się jak wygra. Toż to film ultra-poprawnie polityczny, a takie Akademia lubi, nawet jeśli mają słabiutki wątek fabularny, albo się powtarzają. Naprawdę było sporo lepszych filmów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20 lutego 2012, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdzie tam w tym filmie jest poprawnosc polityczna? Chyba robienie toalet dla murzyna w swoim domu w celu zwiekszenia jego wartosci(domu nie murzyna:P) nie jest ultra mega poprawne polityczne...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 lutego 2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chodzi o to, jak pokazana jest jedna scena, a całość. Natomiast całość wygląda na kolejny film o złych białych, wykorzystujących dobrych czarnych. Rozumiem, że był taki problem, ale nie trzeba robić z tego filmu siedemsetny raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21 lutego 2012, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W ostatnich latach nie trzeba szukać daleko, bo wystarczy wspomnieć 'Precious'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 21 lutego 2012, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Facepalm Mr. Green Winner! Twisted Evil

&feature=player_embedded

_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 21 lutego 2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale to jest film 1993. więc jak na taki rok to jest nieźle wykonany.
a pomyśl sobie że som filmy co teraz wykonane som gorszej jakości niż ten z 1993. żal serce ściska, że ktoś wydaje kasę na to.

Nie chodzi o filmy które mają jakieś przesłanie, na które nie trzeba sporo wydać, i tak wyjdą świetne.
Dla przykładu widział ktoś komedię Polowanie na Trolle? Polecam, szczególnie albo na haju albo po pijaku oglądać, śmiech przez 2 h gwarantowany Wink

///bo po prostu prosiło się, żeby to zaznaczyć.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 21 lutego 2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyle że Taylor chciał ukazać problem który występował w tamtych latach. Z reszta w filmie pokazane są osoby które nie maja żadnych uprzedzeń do czarnych (dziennikarka, i ta typiara(razem z mężem) z bogatego domu co zrobila kolacje dla Minny, oraz matka jednej z "bogatych" która była przy "eat my shit") A jak by nie ukrywać nagonka na czarnych była, film ukazuje czasy M.L Kinga i ten kto liznął trochę histori wie ze tak było (tymbardziej w bogatych rodzinach)

Nie wyobrażam sobie aby zrobił on film na "równi" czyli np 5 nielubiących czarnych i 5 lubiących. Wyszło by kino przeciętnego formatu który o Oskarze mógl by najwyżej przeczytać w gazetach.

A tak ogólnie to zacząłem sage Milenium. Na szczęscie sciagnalem pierw wersje szwedzką (Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet) i nie żałuje, że ją pierwszą obejrzałem a nie "dziewczyne z tatuażem" (któa de facto oglądałem później) Wersja szwedzka jest o niebo, ba o wszechświat lepsza od amerykańskiej zjebanej, spierdolonej wersji tego filmu. Aż nie chce mi się wierzyć, że wersja Ju es ej ma wyższa note od wersji szwedzkiej na filmwebie.

Z nominowanych do oskara oglądałem też "Chciwość" i przez cały film liczyłem aż rozpocznie się kryzys i pokażą akcje na giełdzie, a się nie doczekałem....Film raczej ok...raczej.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 21 lutego 2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czerwony się złapał Laughing Laughing

muppet film, nawet fajne, nie żebym super się bawił ale ujdzie .
teraz za War of arrows i przygody Tintina się zabieram więc, mam nadzieję na dobrą zabawę Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22 lutego 2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dużo mjusicalu w Muppet show czy ujdzie? Bo nie wiem czy się zabierać za to;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 09 marca 2012, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej lenie nikt nic nie ogląda?
Ostatnio skończyłem mini serial generation kill wyprodukowany przez HBO. Opowiada o wtargnieciu przez marines do Kuwejtu. Całkiem ciekawie pokazana ich praca. Specjalnie użyłem słowa praca, bo obejrzywszy 9 odcinków nie mam watpliwości, że to dla nich praca. Druzgocąca praca, mają świadomość tego co robią co jest strasznie smutne. No a wczoraj obejrzałem sale samobójców. Gdyby było mniej tych przerówników w wirtualnym świecie był by lepszy, ale rola "Dominika" genialna. Podobała mi się gra Jakub Gierszały, szkoda że takie talenty są marnowane. A zamiast tego widzimy po raz 80 karolaka czy szyca w kolejnym dupowatym filmie jak kac wawa (kto k**wa na to wpadl?!)

A tak poza tym to widzialem ostatnio:

http://www.filmweb.pl/film/Dzieciaki-1995-6732 - zajebiste polecam. Coś jak Skins ale w wersji gangsta.

http://www.filmweb.pl/film/Czarny+łabędź-2010-526137 - kto lubi "glebokie filmy" to mu się spodoba. Ale polecam zostawić ten film na seans z kobieta.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 marca 2012, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To, że nikt nic nie pisze nie oznacza, że nikt nic nie ogląda. Ja w tym tygodniu obejrzałem sobie: Przygody Tintina, Rango, The Other Guys, We Need to Talk About Kevin, This Must Be The Place i Hugo + powtóreczki, czyli Blade Runner i Thor. Pzdr.


Po prostu na razie nie ma co robić, trzeba czekać na serię cudownych filmów pokroju Prometheus'a, the Avengers, Hobbita, nowego 007, Amazing Spider-Man, Dark Knight Rises.

Co do Twojej wypowiedzi to nie wiem, ale dobrze mi się kojarzy, że w Generation Kill była scena z marines grającym z miejscowym dzieciakiem w szachy/warcaby? Jak tak to widziałem cały serial, po prostu chcę sobie przypomnieć, czy to to.

Po drugie: mówienie komuś, że film jest głęboki jest jak gadanie, że lody waniliowe są kwaśne. Kwestia indywidualnego odbioru. Dla mnie 'Black Swan' jest świetnym filmem, najlepszym w tamtym roku, a przez wielu jest uważany za gorszy od 'King's Speech'. Ale co poradzić.

O Sali Samobójców się wypowiadał nie będę, zamiast tego przytoczę jeden filmik, który wywołał falę śmiechu w środowisku e-kinomaniaków, który genialnie pokazuje, dlaczego nienawidzę polskiej kinematografii (nowej żytniej, ofc):
http://www.filmweb.pl/video/wideo_wywiad/Dyskusja+re%C5%BCyserki+filmu+%22Big+Love%22+z+krytykiem+filmowym%2C+Micha%C5%82em+Walkiewiczem+-+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+2-27690


Początek roku to rzadko kiedy dobre filmy, a jedynie nadrabianie zaległości po Oscarach i lansowanie się zdobytymi statuetkami. Oczywiście chodzi tu tylko o to, by pojechać po Akademii za ich debilne, DEBILNE werdykty.


Ostatnio zmieniony przez iam dnia 09 marca 2012, 19:03, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?