Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Co oglądacie, co polecacie, czyli jednym słowem-Filmy.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 16 listopada 2011, 0:17    Temat postu: Co oglądacie, co polecacie, czyli jednym słowem-Filmy. Odpowiedz z cytatem  

Na życzenie luki tworzę temat o filmach.

Na pewno wielu z was ogląda filmy, nowe, i stare.
Tak więc podzielmy się tu informacjami na temat najnowszych, jak również starszych produkcji.
Dajcie znać co w tej chwili oglądacie, co macie zamiar oglądnąć. A Może komuś zechce się pokrótce zrecenzować film aby zachęcić do oglądania resztę?

Do dzieła.


Ostatnio zmieniony przez złozi dnia 16 lutego 2012, 15:41, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 listopada 2011, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OZI, KOCHAM CIĘ!!

TEMAT O FILMACH OMGOMGOMG!!


A tak serio: co chcesz na temat jakiego filmu wiedzieć? Widziałem praktycznie wszystko warte obejrzenia aktualnie - co tylko wychodzi to oglądam. Zarzuć tytułem, rodzajem filmów, to Ci jakieś polecę Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 16 listopada 2011, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja w sumie nic nie chce wiedzieć Wink
Jestem tylko założycielem tematu.
Twoim zadaniem jest pisanie o filmach.
Do rozkręcenia zapytam, co polecasz na jesienno-zimowe wieczory?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 listopada 2011, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj Ozi, Ozi... Skąd ja, drogi Panie, mam wiedzieć czy lubisz komedie romantyczne, czy pseudoartystyczne kicze o świecących wampirach? Naprowadź trochę... ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 16 listopada 2011, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jezusieńku ; )

A zarzuć jakimiś komediami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 listopada 2011, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z komedii to mogę Ci bez problemu zarzucić 30 Minutes or Less oraz Crazy, Stupid, Love. To drugie to takie w sumie romansidło, ale w fajnej obsadzie, można zobaczyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 listopada 2011, 4:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zadko się smieje z filmow, ale "bridesmaids" naprawdę mi się podobal.
jakby mial ktos ogladac, uwazajcie na scene w ubikacji w sklepie z sukienkami Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
мЯτ lukeboss
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 192


PostWysłany: 16 listopada 2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
zadko się smieje z filmow, ale "bridesmaids" naprawdę mi się podobal.
jakby mial ktos ogladac, uwazajcie na scene w ubikacji w sklepie z sukienkami Smile


ogladalem! super Very Happy dobra ta scena z ta grubaska tez jest i tym tajnakiem Very Happy

_________________
luke
http://spw.info.tm/
http://spw.info.tm/forum


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 listopada 2011, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

La Proie - (z aktorem Albertem Dupondelem, film akcji, a nie horror) - dobry dramat sensacyjny. Główny bohater ucieka z więzienia i ściga niebezpiecznego świra pedofila. Ma na karku też policję.

À bout portant - Francuski film akcji. Pielęgniarz dostaje ultimatum - ma wydostać ze szpitala groźnego przestępcę, w przeciwnym wypadku straci żonę i nienarodzone dziecko. Sprawy się jednak komplikują.

Harjunpää ja pahan pappi [Priest of Evil] - bardzo dobry fiński thriller. Ciekawa postać psychopaty i jeszcze bardziej policjanta. Film ma dobry klimat.

NEDS - dobry dramat, pokazuje jak łatwo jest upaść i stracić to co się ma i jak trudno się podnieść po swoich błędach. Opowieść o chłopaku i młodzieżowych grupach ulicznych, czyli bójki, pseudogangi, Glasgow w latach 70tych.

Pohwasogeuro - rewelacyjny koreański film wojenny. Świetne zdjęcia (coś aka Szeregowiec Ryan), historia, sceny batalistyczne etc. Jedyny minus to za dużo patosu. Polecam jak najbardziej.

Dziennik Cwaniaczka - obie częsci to naprawdę fajne komedie familijne z przymróżeniem oka.

Akmareul boatda [ Widziałem Diabła]- thriller pełną gębą. Ponad dwugodzinna rozgrywka między sadystycznym policjantem a psychopatą.

Lincoln Lawyer - świetny dramat sądowy, kryminał. Bardzo dobra gra aktorska i historia.

Dread [Lęk] - jeden z moich ulubionych thrillerów psychologicznych. Nie każdemu by przypadł do gustu, bowiem powoli się rozkręca, ale końcówka jest naprawdę bardzo dobra. Świetna gra aktorów, szczególnie Evansa, dobry soundtrack i klimat.

Tucker & Dale vs Evil - pewnie znane, ale jak ktoś nie widział a lubi czarną komedię to powinien zobaczyć. Grupka studentów, dwóch typów i domek w lesie. polecam Very Happy

7 Dni - Film oparty na faktach. Dziewczynka zostaje porwana , zgwałcona i zabita przez pedofila psychopatę. Ojciec mając poczucie winy (nie odebrał jej wcześniej ze szkoły) porywa gnoja i w opuszczonym domku przetrzymuje go robiąc mu różne rzeczy. Mocny dobry film.

Zew Cthulhu - lubie powracać do tego filmu. Teracz czekam na Szepczącego w Ciemności, ale póki co był pokazywany na festiwalach i na razie nie ma go gdziekolwiek.

Ze starszych polecam, jeśli ktoś nie oglądał:
Cena Strachu (ten z 1953)
Dwunastu Gniewnych Ludzi (też z lat 50tych)
Frankenstein (1994)
Człowiek Słoń

oraz kilka dobrych krótkometrażówek dostepnych na YT:
Tsumiki no ie
Signs
Sintel
Nuit blanche

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 16 listopada 2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z fajnych komedii ostatnio obejrzanych przez mnie:
Na pewno, być może.
Szefowie Wrogowie.

A tak to:
LXD

Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 listopada 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pineapple Express - świetna komedia o jaraniu zielska Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 listopada 2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie wszystkie filmy Judd'a Apatow'a - Get Him to the Greek, Knocked Up, Pinapple Express. Chociaż to ostatnie słabiutkie w porównaniu do pozostałej dwójki. Również polecam z Russelem Brand'em "Arthur" - koleś nadaje się bardzo dobrze do roli komediowych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 16 listopada 2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz z serii filmów, na które nie warto wydawać pieniędzy.
Paranormal activity 3 - Żałuję 13zł które na to wydałem, bieda z nędzą, raz tylko się podniosłem na filmie, jak prześcieradło wleciało w ekran Mad z uwagi na to, że film został stworzony jak by był kręcony amatorską kamerą głównego bohatera,reszta akcji polegała na tym, że aktor znikał z widoku i nagle pokazywał swoją twarz przed kamerą krzycząc "booooo"...
Zdecydowanie nie polecam, po 30minutach modliłem się, żeby się skończył(nie byłem sam, więc musiałem wytrzymać do końca...)
Mam zamiar iść jeszcze na Listy do M(podobno dobry film do obejrzenia z kimś z cyckami), wyjazd integracyjny(glinka <3) i cośtam jeszcze, teraz nie pamiętam.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 17 listopada 2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam na dzisiejszy wieczór film Blow . 21.35 @ TVP2
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 09 grudnia 2011, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Byłem dzisiaj w kinie na filmie In Time ( Wyścig z czasem ). Poprostu trzeba ten film oglądnąć!

Moje emocje po obejrzeniu go utrzymują się aż do teraz. Mogę szczerze powiedzieć że była to jedna z najbardziej intrygujących fabuł jakie ujrzałem do tej pory. Dorzućmy do tego efekty specjalne, piękną dziewczynę i bam! Oto "In Time".

Żeby nie odbierać wam większych wrażen przy oglądaniu, krótko zaspoiluje akcje:

Toczy się ona w wizjonerskim, futurystycznym świecie reżysera, gdzie czas stał się walutą, a ludzie przestają się starzeć w wieku 25. lat. Po osiągnięciu granicy wieku, pozostaje im rok życia. Z racji tego, że ekonomia opiera się na "czasie", jedni mają go w nadmiarze, żyjąc nieskończenie długo, podczas gdy masy ludzi każdego dnia żyje by przetrwać kolejny dzień. Bohater filmu, pochodzący z tej grupy społecznej buntuje się i postanawia to zmienić.


Na koniec, trailer:

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 grudnia 2011, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piana napisał:
Byłem dzisiaj w kinie na filmie In Time ( Wyścig z czasem ). Poprostu trzeba ten film oglądnąć!

Moje emocje po obejrzeniu go utrzymują się aż do teraz. Mogę szczerze powiedzieć że była to jedna z najbardziej intrygujących fabuł jakie ujrzałem do tej pory. Dorzućmy do tego efekty specjalne, piękną dziewczynę i bam! Oto "In Time".

Żeby nie odbierać wam większych wrażen przy oglądaniu, krótko zaspoiluje akcje:

Toczy się ona w wizjonerskim, futurystycznym świecie reżysera, gdzie czas stał się walutą, a ludzie przestają się starzeć w wieku 25. lat. Po osiągnięciu granicy wieku, pozostaje im rok życia. Z racji tego, że ekonomia opiera się na "czasie", jedni mają go w nadmiarze, żyjąc nieskończenie długo, podczas gdy masy ludzi każdego dnia żyje by przetrwać kolejny dzień. Bohater filmu, pochodzący z tej grupy społecznej buntuje się i postanawia to zmienić.


Na koniec, trailer:


Mogę się tylko pod tym podpisać,też dziś na nim byłem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 09 grudnia 2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pod "In time" Podpisuję się również rękoma i nogami.
A od siebie chciałbym mocno polecić
Cela 211 Francuzki film spod gatunku Dramat/Akcja świeżo zatrudniony klawisz zostaje wmieszany w Więzienne zamieszki i aby przetrwać podaję się za jednego z więźniów. POLECAM.
Mechanik Prawo zemsty Film akcji o płatnym zabójcy (Jason Statham - Transporter) który bierze na przyuczenie świeżaka. DObry film akcji po prostu.
Honey 1 i 2 To z innej beczki ale jak ktoś ma ochotę na Komedie Muzyczną czy jednocześnie Dramat jak klasyfikują na FilmWeb to również polecam podobieństwa do szmir z serii High School Musical bardziej w kierunku Step Up ( przynajmniej część 2) a pierwsza nie do końca ale lepsza.
Harold I Kumar : Christmas Nie ma co pisać zajebista komedia jeżeli ktoś już spotkał się z tym duetem nie odpuści i tej części.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 09 grudnia 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No z opisu te twoje filmiki Ekwador fajnie wyglądają ^^ Trzeba będzie obejrzeć. Ja tam znawcą kina nie jestem i rzadko coś oglądam, ale jeśli ktoś nie widział Szybkich i Wściekłych 5, a liczy na wyścigi itp. (jak w poprzednich częściach) to nie polecam ;P Na cały film chyba dwa wyścigi są Smile Aczkolowiek sam filmik ciekawy.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 grudnia 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoza komedii, z tego roku polecam:

Warrior - inspirowany Fighterem z 2010, mocno przekoloryzowany scenariusz, ale mimo wszystko solidne 3/5

Tree of Life - ciężki film o abusive father (wierzcie bądź nie, ale nie mam polskiego odpowiednika na to sformułowanie ;p), przeplatany metafizycznymi problematykami ludzkości. 3/5

Drive - jeden z lepszych filmów, jakie na razie wyszły, 4/5. Dobra rola Ryana Goslinga, aczkolwiek statyczna.

Moneyball - świetna rola Brada Pitta, film o podłożu sportowym, a mianowicie o drużynie baseballowej - starcie kasy z zapałem. 4/5

The Thing - o dziwo jak na remake świetnego filmu z Kurtem Russellem przyzwoicie. Gorąco polecam obejrzeć ten prequel, nie ma takiego mocnego klimatu, jak pierwowzór, ale warto. 3/5

Idy Marcowe - nie oglądałem jeszcze, ale tak się na ów produkt jaram, że każdemu polecam. Polityczny film o kandydacie pragnącym objąć stanowisko prezydenta. Ryan Gosling + George Clooney.

Cowboys & Aliens - byłem nastawiony do tego filmu jako kompletny pastisz w słownikowym tego słowa znaczeniu, jednak miło się zaskoczyłem. Świetne kino, ładnie nakręcone - 4/5

Rise of the Planet of the Apes - jak sama nazwa wskazuje - prequel poprzednich części. Skąd małpiochy się wzięły. Kolejne pozytywne zaskoczenie. 4/5

Source Code - kolejne sceptyczne podejście zamienione w pozytywne zaskoczenie. Gylenhaal udawadnia, że coś tam potrafi. 3/5

Więcej nie pamiętam, z resztą - nie chce mi się pisać ;p

EDIT:

Obejrzałem to "In Time" i nie rozumiem, dlaczego tak wychwalacie ów produkt. Spostrzeżenia mi się nasuwają: Justin Timberlake do takiej roli się NIE NADAJE. Słabe okazywanie emocji, w paru momentach zachowuje się CAŁKOWICIE nie tak, jak scena to dyktuje. Nie wiem, czy to brak szkoły aktorskiej, czy próbował Justin pokazać coś "od siebie" - spieprzył. Kolejna sprawa: Scenariusz moim zdaniem świetny, jednak przekombinowany na potęgę dorównującą Avatarowi. Film pokazuje nam cyfrowych Panią i Pana Robin Hood, przerysowane. Jednak mimo wszystko, żeby ogłupić widza, to tak, da się obejrzeć.

Jedno trzeba filmowi oddać: sam pomysł, główny zamysł i całe podłoże to majstersztyk. Trudna tematyka, sam zastanawiam się, jak by to przełożyć i nie widzę zbyt wielu możliwości. Tak samo (nie wiem, czy ja mam takie jazdy, czy tak mieli twórcy filmu w zamyśle), czas jako narzędzie przedstawienia symboliki - świetnie.

Za sam scenariusz dałbym 5/5, jednak cała reszta zbytnio rykoszetuje na całości. Aktorzy, gra pierwszoplanowa leżą, muzyka taka sobie.

2/5

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 09 grudnia 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IN TIME to film młodzieżowy, więc nastolatkom przypada do gustu a jak ktoś szuka w kinie czegoś więcej to taka produkcją się nie zachwyci pomimo dobrego pomysłu.
Ostatnio oglądałem kilka filmów z wyżej wymienionych.
COŚ - wg mnie świetny prequel, choć klimat mógłby być gęstszy, cięższy a i główną bohaterką mogłaby być inna aktorka, no i jest kilka błędów...
KOWBOJE i OBCY to typowa rozrywka, ale bardzo dobrze się ogląda.
CELA 211 - dobry film, ale jeśli oglądało się wcześniej PROROKA to nie robi takiego wrażenia, bo to właśnie PROROK jest świetnym o klasę lepszym więziennym filmem.
APOLLO 18 - film ciekawy z naciąganymi kilkoma scenami, ale lubię takie klimaty.
CIEŃ (2009) - Jeśli chodzi o klimat to w tym roku lepszego nie oglądałem. Film trąci trochę budżetem, ale zdjęcia, muzyka jak i sama historia są doskonałe. Film metafora.
Yeong-hwa-neun Yeong-hwa-da - oglądnąłem dzisiaj i polecam tym, którzy lubią kino azjatyckie.

Oglądam/oglądałem też parę seriali z czego na plus wyróżniają się PERSON OF INTEREST i HELL ON WHEELS. Pierwsze odcinki HOMELAND też są dobre, choć coraz słabsze kolejne części.

//o, Abszt, myslałem, że znowu będziesz hejtował mój temat, jakiś Ty dobry. /oz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?