Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polska reprezentacja bez godła ...
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaz3k.
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 104
Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 listopada 2011, 21:53    Temat postu: Polska reprezentacja bez godła ... Odpowiedz z cytatem  

Witajcie, zakładam ten topic z myślą o waszych poglądach i o naszych "Najlepszych" Kibicach polskich Very Happy
Wytłumaczmy sobię szczerze, co ma oznaczać zlikwidowanie godła z koszulek naszej reprezentacji i zastąpieniem go godłem "PZPN" i co k**wa jeszcze !!!Co?
Co my k**wa gramy jako reprezentacja polski, czy k**wa reprezentacja Polskiego Związku Piłki Nożnej...
Polacy w końcu jako tako zaczeli grać, zaczeli stwarzać zagrożenie na boisku, ale ch** z tego, skoro mamy totalny bajzel w kraju -.-
Jak ja mam kibicować naszym, skoro to k**wa jest reprezentacja PZPN a nie Polska ??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 13 listopada 2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już jest topik od tego - Wielka piłka według nas!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 13 listopada 2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Naszym orełkom już nawet godła nie chcą dać, taki wstyd Razz

A na poważnie to nie wiem o co takie larum. Czy ten orzełek na koszulkach jest tak niezbędny?
Znalazło by się trochę reprezentacji, które na koszulkach też mają logo krajowego związku piłkarskiego. Znalazło by się tez sporo takich, które godło państwowe zastąpiły właśnie danym logiem. Nie specjalnie widzę tutaj powód do rozpaczy.

Chłopaki nauczą się kopać piłkę, to w nagrode dostaną godło. To tak, aby ładnie zamknąć klamrą Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14 listopada 2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@WickeD cały hałas jest o to, że PZPN chce dorobić sobie na koszulkach, bo mając ów logo mogą potrącać % od każdej sprzedanej. Co poradzić, każdy chce się podcierać stówkami.

@temat

Osobiście mam podobne podejście jak WickeD, z tym, że dodam od siebie troszkę. Mianowicie:

Koszulka to koszulka, piłkarz to piłkarz. Strój nie gra, to piłkarze reprezentują kraj, nie ubiór, w jakim to robią. Osobiście wisi mi to, czy mają logo PZPN, czy godło, gdyż połowa reprezentacji to naturalizowane ochłapy z zagranicy, bo nie potrafili grać na tyle dobrze, by reprezentować swój kraj. Dlatego nie jest to reprezentacja Polski i w sumie biorąc to pod uwagę, powinni reprezentować PZPN, nie Rzeczpospolitą Polską. Próba przywrócenia świetności, jaką kiedyś polska piłka prezentowała nie tą drogą idzie, a jeśli logo PZPN większości przeszkadza, a nie przeszkadza granie w tym stroju francuzów, to zacytuję biblijne "widzisz drzazgę w oku brata swego a belki w swoim oku nie widzisz".

U mad? Ta - jedźcie po mnie, bo mam swoje przemyślenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 14 listopada 2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



orzełek był zajebisty i tyle.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 14 listopada 2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A na mój gust to kwestia patriotyzmu. Głównie swoje niezadowolenie pokazują kibice starsi, mówię o takich 35-45, 50 lat. Czują jakieś przywiązanie do narodu, i ja to rozumiem, ba - nawet popieram. Też chciałbym przywrócenia godła na koszulkach. Na mundialu w 2006 roku jakoś dało się znaleźć kompromis - było i logo PZNP'u, i godło. Teraz tak się nie da?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 14 listopada 2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo Francja nie ma godła, dlatego grają z logo federacji i żadnemu Francuzowi to nie przeszkadza, Anglicy grają ze swoim znakiem o 18xx roku, Niemcy mają czarnego orzełka w logu federacji dobrze widocznego wyróżniającego się, ale na przykład Hiszpanie grają z godłem kraju. A u nas marketingowe prawie nie mające nic wspólnego z Polską (nobo kto by zauważył orzełka, gdyby Lato nie powiedział, że jest) logo najbardziej chyba znienawidzonej organizacji w Polsce na prawdopobnie jedyną w historii wielką piłkarską imprezę odbywającą się w Polsce to jest niemożliwe dla mnie do pojęcia, że nie ma tam godła, przy którym graliśmy od początku istnienia reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niektórzy nie rozumieją, że dla niektóych futbol to sprawa życia i śmierci, bo to coś więcej. Chyba są jakieś wartości ponadmarketingowe, wiadomo kto gra w tej reprezentacji, ale jednak to nadal jest reprezentacja Polski.
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 14 listopada 2011, 15:54, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 14 listopada 2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



dobry! Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 14 listopada 2011, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Jaroo
Hiszpanie jakiś czas też grali z logiem federacji. I to chyba całkiem niedawno.
@Ajem
Wydaje mi się że z tym co napisałeś Wickedowi trochę się mylisz. Na oryginalnych koszulkach PZPN zarabiał od zawsze bo był ich wyłącznym dystrybutorem. Producent zawsze sprzedaje zawsze repliki, w tej kwestii teraz nic się nie zmieni poza tym że nie będzie chińskich podróbek bo logotyp jest zastrzeżonym znakiem towarowym w przeciwieństwie do godła Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 14 listopada 2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam dwie koszulki z godłem(Nike, Puma, r.S)-używane mogę sprzedać po 699,-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?