Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Projekt zmian na TMPL
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 12:16    Temat postu: Projekt zmian na TMPL Odpowiedz z cytatem  



W rządzie zmiany to i u nas też musimy coś zmienić dla młodego pokolenia sceny. Chciałbym wam przedstawić mały projekt, który wraz z waszą pomocą miejmy nadzieję damy radę zrealizować. [more]

Ogólnie chciałbym stworzyć małe dwie grupy projektowe, po 2-3 osoby, które będą np. pracowały nad zmianą wizualną strony. Taki projekt będzie trwał około miesiąc potem chłopaki przedstawią projekt administracji i zapewne po wspólnych przemyśleniach dojdziemy do porozumienia.

Druga grupa zajmowała by się małymi Turniejami raz w tygodniu czy też raz na dwa tyg. Coś jak np. King of the Hill w WC3 było.

Myślałem również nad zespołem redaktorów, którzy naprawdę interesują się scena TM nie tylko polską ale również zagraniczną abyśmy mogli przeczytać jakiś wywiad czasami (chociaż raz na miesiąc). Do tego informacje o drużynach z zagranicy.

I oczywiście ostatnio poruszony temat innych odłamów TM czyli Nadeo, NASCAR etc. również chciałbym aby chociaż jedna osoba zajmowała się tematem każdego odłamu.

Scene można jeszcze delikatnie podnieść ale to zależy od was, możecie się tutaj wykazać oraz nabrać nowych umiejętności pracy w zespole oraz planowania, organizacji w przyszłości zawsze się przyda takie małe doświadczenie.

Rozumiem, że pomysł będzie krytykowany ale jest jakaś inicjatywa i żeby przyszłe pokolenia może coś miały trzeba oto zadbać w jakiś sposób Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 27 listopada 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam jestem za, choć ta zmiana wizualna strony to by chyba musiala pociagnac za sobą zmianę z PHBB2 na coś nowszego, bo tu już sporo nie pociągniemy nowych bajerów.
Na razie jest ładnie i estetycznie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam nadzieje, że zmiany wejdą w zycie Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim skromnym zdaniem, samą wizualizację strony trzeba zostawić na sam koniec. Jak na razie dobrze wygląda.
Główną rzeczą, jaką przydałoby się zająć, jest organizacja turniejów, innych niż tech. Na pewno wielu chciałoby zmierzyć się na trasach typu mini, short, nascar, a nawet RPG, czy grassy.

Tak samo jak zespół redaktorów. Nie wiem czy się kogoś takiego znajdzie, nie będzie z tym łatwo.

Co do odłamów TM, chciałbyś aby wszystkie były? Czy tylko te popularniejsze?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znaczy może tak nikogo nie odrzucam żadnego odłamu tylko kto będzie chętny na zamieszczanie newsów na ten temat i jakaś inicjatywa ze strony grupy która gra poszczególny odłam Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ralfi93
Jeździ konno


Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 61
Skąd: Jasło

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajna inicjatywa. Tylko czy znajdzie się kilka osób którym będzie się chciało...
I jeszcze jedna rzecz. Jak stworzycie te zespoły... jakieś zapisy czy jak?

_________________
FreeZone SPEEDWAY

[img]http://ice-servers.info.tm/xaseco-stats/playerstats.php?plid=2&serv=10&statsbox=2[/img]


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Rafi. Osoby mogą się zgłaszać do mnie i będziemy dyskutować. Przede wszystkim, każdy musi powiedzieć w jakim zespole chce być i działać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
Znaczy może tak nikogo nie odrzucam żadnego odłamu tylko kto będzie chętny na zamieszczanie newsów na ten temat i jakaś inicjatywa ze strony grupy która gra poszczególny odłam Smile


Przykładowo (o rly?) bym chciał prowadzić odłam typu GrassBug. Zamieszczanie zajebiście ciekawych tras z grassbugiem ostatnich dni by jeszcze przeszło. Zrobienie własnego tutoriala jak wykonać grassbuga. Ale co z newsami, na ten temat nic nie ma. Neutral

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może warto zastanowić się nad projektem "Replay of the week" ? Założyć konto na YT jako tmpl.info i zapodać cotygodniowym replayem. Do tego można też przedstawić najciekawszą trasę z danego tygodnia naszych użytkowników - czy to tech, nadeo (ten odłam akurat do replayi tylko Razz) czy fs. Nic skomplikowanego, zwykły replay, ze skinem tmpl który swoją drogą stworzył już trz3ci. Pokazać, że jesteśmy, istniejemy i mamy sporo do zaoferowania. Kto wie ? może w ten sposób znajdzie się kilku nowych użytkowników, graczy, mapperów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podoba mi się ten pomysł xen. Dodatkowo można by było wrzucać najciekawsze replaye z turniejów, jakieś sparingi graczy, a nawet skillmovie, i różnie inne filmy graczy z tmpl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wypali to ale jak by było raz na miesiąc bo nie mamy takiej sceny jak CS żeby było tylu chętnych do pomocy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysł xena bardzo fajny. Fajnie jakby znalazł się ktoś ogarniający dobrze 4D czy coś, żebyśmy mieli własne logo, które rozpoczynałoby każdy filmik Smile

Sun - czemu raz na miesiąc? Jeśli wypaliłyby turnieje to warto to wykorzystać. Brać z każdej mapki np. najlepszego repka i jakiegoś fajnego, z jakimś bugiem czy coś Smile Przykładowo teraz PL10 - tygodniowo są 3 mapki, co za problem znaleźć jakiegoś fajnego? Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko ja się zgadzam ale kto będzie to robił Very Happy Jak będą chętni którzy się nie wypalą po 2 tygodniach to spoko Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Pomysł xena bardzo fajny. Fajnie jakby znalazł się ktoś ogarniający dobrze 4D czy coś, żebyśmy mieli własne logo, które rozpoczynałoby każdy filmik Smile

Sun - czemu raz na miesiąc? Jeśli wypaliłyby turnieje to warto to wykorzystać. Brać z każdej mapki np. najlepszego repka i jakiegoś fajnego, z jakimś bugiem czy coś Smile Przykładowo teraz PL10 - tygodniowo są 3 mapki, co za problem znaleźć jakiegoś fajnego? Smile


Co do loga, pobawię się trochę 3ds maxem. Kiedyś kombinowałem się fizyką, rozwalaniem na części, będę miał czas, to pokombinuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 27 listopada 2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ale kto będzie to robił
A co za problem, nagrać repka i wrzucić go na YT? Kwestia 5 minut? A co do jakiegoś najfajnieszego przejazdu - można zrobić jakieś konkursy czy coś Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 27 listopada 2011, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem za i gotów pomóc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już jedna zmiana dodana Smile mam nadzięję, że trochę się rozkręci z Newsami Smile i chłopcy z NAdeo nie będą już narzekać ,

Dalej potrzebuje osób do 2 grup Smile walić jak coś na gg

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 27 listopada 2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedyś był plan na showcase a''la TMX. Można by zrobić takie coś i tutaj o ile się da. Mapperzy wzięliby się do roboty, gracze do testowania a potem w nagrodę showcase. Bardzo to podobne do tego co pisze Xenun.

Proponuję również robić zawody w stylu "player of the week/month". Najpierw wybrać trasę na showcase (obojętne jaki styl - tech, nadeo, rpg nawet) i dać graczom tydzień/dwa (w zależności jaki to miałby być "player of...") i czekać na ich replay''e. Najszybszy zdobywa mini tytuł i ma zakaz startowania w najbliższych zawodach (aby "playerem of..." nie był ciągle ten sam gracz). Na koniec roku byłoby podsumowanie i wybrany by został "player of the year".

W takich zawodach nie byłoby przymusu startować w jeden dzień więc każdy grałby kiedy by mógł. Nie zawadzałoby to też innym większym turniejom bo co to za problem zrobić reprezentatywny czas na jednej trasie.

Zamotane, ale myślę, że ogarniecie o co mi się rozchodzi Very Happy Opinie mile widziane.


edzia
Na takiej samej zasadzie mógłby być turniej "skinner of the ..." pod patronatem Trz3ciego Very Happy Tak, pod patronatem bo inaczej on zgranąłby wszystkie nagrody Wink

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 listopada 2011, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crow świetna opcja na pewno ją wniesiemy Smile ale wciąż mało osób żeby ogarnąć temat Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 27 listopada 2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra tam, zglaszam się ;P
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?