Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jeśli lubisz ostrą jazdę, koniecznie zobacz ten film ;)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregorius4
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 9


PostWysłany: 14 lutego 2012, 17:31    Temat postu: Jeśli lubisz ostrą jazdę, koniecznie zobacz ten film ;) Odpowiedz z cytatem  

Kolejny filmik dla fanów (i nie tylko) szalonej jazdy na LOLach. Zapraszam do oglądania, dobrej zabawy Wink

http://www.youtube.com/watch?v=Dxzq1XCk2iY

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 14 lutego 2012, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli lubisz wymagające lole, polecam ci serwer Lunatic World. ( potem sprawdze gdzie go możesz znaleźć.

znajdziesz tam także moje trasy Razz ew. wpisz w wyszukiwarce tras na tmx, ''gohard''. http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=tracksearch

_________________




Ostatnio zmieniony przez piana dnia 14 lutego 2012, 17:46, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ciacho
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 135


PostWysłany: 14 lutego 2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spoko spoko xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 14 lutego 2012, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobre, lecz po obróbce audio-wizualnej, moim zdaniem, wyglądałoby czadowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 14 lutego 2012, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajny filmik, aczkolwiek wydaje mi się ze każdy nie-lolowiec nawet by przejechał jak nie wszystkie to chociaż większośc z tych map, mi się wydaje, że miałbym problem tylko z jedną czy dwoma trasami z filmiku, potrzeba poprostu więcej prób, ale i tak graty, fajny film Smile

(Dodano 14 lutego 2012, 19:21)
a jeśli lubisz ostrą jazde polecam to ;d


tmpl://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=syA4GARdGbY

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 15 lutego 2012, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajny filmik Smile
część z tych tras znam, nawet jedna moja heh, w każdym bądź razie nieźle jeździsz te lolki Wink czekam na więcej takich filmików

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorius4
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 9


PostWysłany: 15 lutego 2012, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

luka napisał:
fajny filmik, aczkolwiek wydaje mi się ze każdy nie-lolowiec nawet by przejechał jak nie wszystkie to chociaż większośc



(Dodano 14 lutego 2012, 19:21)
a jeśli lubisz ostrą jazde polecam to ;d



Nie powiedziałem, że "nie lolowiec" by ich nie przejechał ;p, nie są to w końcu lunatyki ;d
PS Tak się składa że miałem już okazję oglądać ten film ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 15 lutego 2012, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Muzyka aż prosi o wyrzucenie głośników przez zamknięte okno, a i składanie w movie makerze prosi o pomstę. nie wspominając o jakości.
Jako film to to ssie. Nie będę się odnosił do jazdy, bo już dawno wzgardziłem stadiuma.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorius4
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 9


PostWysłany: 16 lutego 2012, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi o muzykę ja akurat taką lubię. Co do składania w movie makerze, otóż wiedz jedno, jestem tylko amatorem, nie robię profesjonalnych filmów, a co za tym idzie nie potrzebuję profesjonalnych programów... . Co do jakości, to ty chyba mało widziałeś( ktoś coś ma do mpeg4 albo divixa ?).
Tak na koniec , jak tak jesteś zrażony do stadiuma, to po cholerę tu w ogóle przylazłeś?

PS Jak jesteś tak mądry w tej dziedzinie to może coś poradź co i jak... Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 17 lutego 2012, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Filmy w 4:3 to już porażka.
Dziś 720p to dolny standard.
Kodek - H.265, ustaw bitrate na 10000 i masz ładny obraz zajmujący niedużo miejsca.
Wystarczy podnieść kontrast, i lekko pobawić się kolorami by uzyskać doskonały efekt.
To że słuchasz takiej i takiej muzyki nie a znaczenia dla osoby która zniszczyła potencjometr w panicznym odruchu przyciszenia. Tępe podłożenie klipów do kawałka który lubisz nie działa. Po prostu, pogódź się z tym.
To że skleciłeś jakiś klipik w movie makerze znaczy że znasz się na robieniu filmów. Jest tyle beznadziejnych filmów ze stadiuma, że człowiek ma po prostu dosyć. Na chwilę obecną w systemie Trackmania Forever zarejestrowanych jest 10 699 030 graczy. I większość myśli że jeździ dobrze, i warto nakręcić film, wstawić na YT i myśleć że dostanie się same pozytywne oceny.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorius4
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 9


PostWysłany: 03 marca 2012, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może i częściowo masz rację, z muzyką rzeczywiście nie trafiłem, powinno być coś bardziej klimatycznego. Movie maker może i jest beznadziejny, ale po co mi przykładowo sony vegas, jeśli będę wykorzystywał go jedynie do robienia filmików w tm, a nawet gdybym miał go wykorzystać to nie mam pojęcia jak go używać. Jasne, że używać M. Makera potrafi za przeproszeniem każdy głupi ( bez urazy),to żadna filozofia.
Wcale się nie uważam za mistrza trackmanii, jestem właściwie jednym z tych 10 milionów przeciętniaków, filmiki robię tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji, a to czy ktoś mi da 100 plusów czy 100 minusów to mi zwisa i powiewa.

PS Wkrótce zamierzam zrobić kolejny filmik, także jeśli zobaczysz w okolicy mój nick to lepiej omijaj go szerokim łukiem Wink
PS2 Zapomniałeś mi postawić minusa na YT. Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 marca 2012, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po 5 latach(!) zobaczyłem cut na swojej trasie Shocked (ta z gibającym się murzynem http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=939397 ).

btw. co ta trasa robi między LOL'ami, się k...a pytam? Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 marca 2012, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gregorius4 napisał:
Movie maker może i jest beznadziejny, ale po co mi przykładowo sony vegas, jeśli będę wykorzystywał go jedynie do robienia filmików w tm, a nawet gdybym miał go wykorzystać to nie mam pojęcia jak go używać. Jasne, że używać M. Makera potrafi za przeproszeniem każdy głupi ( bez urazy),to żadna filozofia.


Nie używaj swojego lenistwa jako argumentu, bo to jest cokolwiek żenujące. Przejrzyj dział filmy, najlepiej te w których autorami są Xardus&Szym, Xardus, Szym, iam, mikohnVegas, Voj4k, (niech stracę Razz) Tuner, także moja skromna osoba. Nikt z wymienionych nie jest profesjonalnym twórcą filmów. Śmiem twierdzić że większość zaczynała zabawę z After Effects czy Sony Vegas / Corel VideoStudio (a czasem i 3DMaxem) właśnie przez chęć zrobienia odlotowego filmu ze skillem trackmanii.

gregorius4 napisał:
filmiki robię tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji, a to czy ktoś mi da 100 plusów czy 100 minusów to mi zwisa i powiewa.


Dlatego przez wzgląd na to co napisałem wcześniej nie dziw się, że tutaj ludzie są już przyzwyczajeni do nieco bardziej złożonych filmów. Robiąc film dla własnej satysfakcji chyba można powziąć to wyzwanie i nauczyć się tego After Effects/Sony Vegas (nie jest to trudne, ogarnać program do obsługi podstawowych funkcji, nie mówię o pisaniu formuł), by samosatysfakcja była jeszcze większa, a widzowie nie przynudzali.

PS Jeśli ten następny filmik będzie na mniej więcej tym samym poziomie, to cóż... nie zdziw się jeśli reakcja będzie również na tym samym poziomie.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do 'ostrej jazdy', Tom zrobił ostatnio filmik z hardloli:



_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zajebiste, ale i tak najwiiekszy szacun dla gościa co te mapy robi Smile
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wbrew pozorom nie jest trudno zrobić coś takiego. Nad niektórymi pewnie trochę siedziano, ale najłatwiejszy sposób na takie trasy to kombinować z platformami tak żeby można było gdzieś przy********ć , było efektownie i dało się jechać dalej Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no zrobić zrobiłbym, ale o AT już trudno Very Happy
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Apropo hardlolow ;d
&feature=related

Tylko ze ta mapa miala kilkanascie cp

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?