Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Francja znów wygrywa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wickeD
Redaktor


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 77


PostWysłany: 05 grudnia 2011, 11:17    Temat postu: Francja znów wygrywa Odpowiedz z cytatem  

Reprezentacja Francji po raz szósty wygrywa Nations Cup! W finałowym meczu pokonując obrońców tytułu –Szwedów, którym do zwycięstwa nie wystarczyło wygranie trzech map z najlepszą drużyną w historii tego turnieju.[more]

Wczoraj, tj. 4 grudnia, blisko miesiąc po zakończeniu rozgrywek STC(które jak pamiętamy zostały zdominowane przez ekipę Dignitas, która wygrała cały turniej, nie tracąc żadnej mapy), odbył się finał siódmej edycji Nations Cup. W decydującym meczu spotkali się mistrzowie z ubiegłego roku, a więc reprezentacja Szwecji oraz pięciokrotni zwycięzcy tego turnieju– reprezentacja Francji, która do finału dostała się z drabinki Winner Bracket, nie odnosząc ani jednej porażki. Szwedzi, po przegranym meczu z Niemcami w ćwierćfinale, spadli do Loser Bracket, gdzie w meczach finałowych najpierw zrewanżowali się ekipie niemieckiej, a następnie wygrali z drużyną Słowacji – oba spotkania zakończył się wynikiem 2:1.

Aby wygrać w finale, zespół ze Szwecji potrzebował dwóch zwycięstw systemem Best of 3, ponieważ wchodził do finału z drabinki Loser Bracket. Na pierwszych dwóch trasach ekipa Frostbeulea, dość zdecydowanie wygrała, oddając rywalom kolejno 3 i 2 punkty(wartym odnotowania jest natomiast fakt, iż wiele rund zakończyło się stosunkiem 28:27 w małych punktach) co dało rodakom Bergmana łatwe zwycięstwo w pierwszym Bo3. Jednak kolejną trasą okazał się być multilap, na którym Francuzi złapali wiatr w żagle i systematycznie dojeżdżali przed reprezentantami Szwecji, oddając im tylko 1 punkt. Na dwóch kolejnych mapach rywalizacja się wyrównała. Pierwszą z nich wygrali Szwedzi 5:3 po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce.

W tym momencie stało się jasne, że kolejna trasa będzie decydować o ostatecznym zwycięstwie. Pewniej na tej trasie mogli czuć się gracze ze Skandynawii, ponieważ godzinę wcześniej wygrali na niej z zespołem Francji 7:3. Jednak amatorzy bagietek i czerwonego wina udowodnili, że to była tylko chwilowa niedyspozycja i po bardzo dobrej, a przede wszystkim równej jeździe zwyciężyli 5:2, zdobywając tym samym po raz szósty, tytuł najlepszej drużyny narodowej na świecie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oglądałem wczoraj ten mecz, Szwedzi wygrali dwie pierwsze mapy więc wyszedłem bo myślałem, że koniec Smile Sądziłem, że mecz jest na normalnych zasadach. Gdybym wiedział, że jest inaczej to zostałbym dłużej bo fajnie się patrzy na takich botów.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wozza
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2011
Ostrzeżeń: 2
Posty: 49

Skąd: Dolsk

PostWysłany: 06 grudnia 2011, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="crowmaster_13"]Oglądałem wczoraj ten mecz, Szwedzi wygrali dwie pierwsze mapy więc wyszedłem bo myślałem, że koniec Smile Sądziłem, że mecz jest na normalnych zasadach. Gdybym wiedział, że jest inaczej to zostałbym dłużej bo fajnie się patrzy na takich botów.[/quote]

to masz cały mecz
http://www.youtube.com/watch?v=8EkUg6r2Syw&feature=player_embedded
tylko po francusku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nugget
Team Poland


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 83
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: 06 grudnia 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po angielsku -> http://de.twitch.tv/fragstertm/b/301715146
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?