Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ile możesz wydać miesiecznie na serwer?
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile możesz wydać miesięcznie złotych na serwer?
1-5
68%
 68%  [ 13 ]
6-10
0%
 0%  [ 0 ]
11-15
10%
 10%  [ 2 ]
16-20
0%
 0%  [ 0 ]
20-25
0%
 0%  [ 0 ]
26-30
0%
 0%  [ 0 ]
30+
21%
 21%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:11    Temat postu: Ile możesz wydać miesiecznie na serwer? Odpowiedz z cytatem  

Ilu slotowy serwer Ciebie interesuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1-5
pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Soap
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2011
Ostrzeżeń: 4
Posty: 104

Skąd: Z Tuławek ok.Olsztyna

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

11-15
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piszcie jak już Cena i slotów obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
xelos'jap
Jeździ konno


Dołączył: 20 Gru 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 22



PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może zalozylbys sobie jakiś temat o twoich wyimaginowanych serwerach i tam drązył temat, a nie codzien zakladasz temat z jednym pytaniem. Zachowujesz się jakbys mial zamiar rozkrecac conajmniej firme.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proszę osoby niezainteresowane serwerami o nie dodawanie wścibskich komentarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1-5zł 40 slotów
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym u Ciebie po twoim zachowaniu na tym forum już w ogole nic nie wydal za server.

zachowujesz się, jakbys był mesiaszem sceny, a tak naprawdę do tej pory oprocz dymu nic nie zrobiłeś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 15 grudnia 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja powiem tak opowiadasz w innym temacie ze zrobisz serwer 40s za 20zł w innym podajesz swój cennik i tam jest co innego, tu wypytujesz ile kto by dał za jaki serwer ale to wszystko nie ma oparcia w wykonanych działaniach. Gdzie masz jakiś serwer żeby zobaczyć jak to działa opowiadasz ze będzie za tydzień potem po nowym roku potem w lutym nawet w lato może 21-12-2012. Nikt cie na tym forum nie zatrzymuje bo opowiedziałeś im bajkę że postawisz im 3 serwery "w przyszłości". Mi nie przeszkadza ze chcesz se założyć serwerownie wolny kraj wolna TM każdy ma do tego prawo, ale nie do przesady. Inne osoby które zajmują się tym nie robią takiego spamu z swoich ofert jedynie czasami zadowoleni klienci podają innym linki i to wszystko. Ja tu nie mam nic do powiedzenia na tym forum ale jeżeli to ma być sposób na rozruszanie forum to ja dziękuje za takie coś. Na koniec proponuje wszystkim kto stawia serwery żeby pozakładali se 10 tematów dla zabawy i będzie ciekawie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

exp300plus napisał:
Proszę osoby niezainteresowane serwerami o nie dodawanie wścibskich komentarzy

Jesteś zajebisty, zależy Ci na osobach, które Cie rozreklamują, a zabraniasz im wyrażać krytyczne zdanie. Brawo. Jeszcze więcej bzdurnych tematów i postów, a pewnie wszyscy będą mieli na Ciebie lekko wy******. Więc pomyśl.

no i rację ma Jakub: pierdzielisz farmazony, a narazie zerowe działanie, jeśli tak zdobywasz klientów/graczy/whatever to życzę powodzenia, bo ja np. dopóki nie zobaczę, że coś działa to nie ma szans, że na to wydam kasę.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pokaż najpierw że jesteś w stanie zrobić przynajmniej jeden serwer. Klienci sami się znajdą przy konkurencyjnych cenach, jakie zapowiadasz. W obecnej chwili to obiecujesz gruszki na wierzbie, jak rok, czy dwa wcześniej. Pewnie za parę dni, wykasujesz swoje wypowiedzi, jak to robiłeś na poprzednich kontach i na tym się skończy. Druga sprawa to to, że najpierw trzeba mieć pojęcie o tym, do czego się przymierzasz, a Ty jednak nie masz o tym żadnego pojęcia. Na chwilę obecną oprócz zamieszania, nic nie zrobiłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przypominam, że to nie jest temat jaki jest zryty/zajebisty exp300. Mają rację ci co piszą, że "chce zobaczyć bo nie uwierzę". Ale czy to dotyczy tego wątku?
wiem, ze wielu z Was nie rozumie moich działań. Wynika to z tego, że ja zachowuję się jak młody biznesmen. Trochę błądzę trochę idę w dobra stronę. Wielu guru biznesu twierdzi ze zanim coś się zrobi trzeba -> zbadać rynek. I właśnie, poprzez te wszystkie głupie czy mądre watki próbuje to robić, bo nie ma sensu wydawać $ na hostingi itp i inne bajery, jak np. scena nie akceptuje nowych graczy (typu ja). Wolę to wiedzieć na początku niż po straceniu całej wypłaty na to o czym wspomniałem. Bo to co ja muszę zapłacić to są setki złotych... ale chce to robić dla Was, dla TMNF! Aby polskie serwery były dostępne przez najbliższe 5 lat.

Jak to wygląda?
Ja płace np. 500 złotych miesięcznie za wynajem komputera w serwerowni z szybkim internetem.
I później ja zbieram kasę od osób co mają u mnie serwer, żeby spłacić to wszystko. Czyli ja płacę dużo i nie chcę do tego dokładać ani na tym zarabiać.


Po co ten watek o cenach-ankieta?
Bo pod tamtym wątkiem nie za wiele widziałem zachwytów, więc rozumowanie jest proste: może cena jest za wysoka? Może gracze chcą czegoś o czym ja nie wiem. Ja nie robię serwerów dla siebie, pod swój gust. Robię to dla Was więc pod Wasze gusta. Bez tych wątków skąd mam wiedzieć za co chcecie płacić jakie są wasze potrzeby? Te wątki moim zdaniem są potrzebne. Zrozumcie, że obrzucanie się obelgami- podejrzeniami to się mija z celem. chcecie mieć gdzie tanio grać? To szanujcie tego co to wszystko załatwia.

Oczywiście zależny mi na dobrych relacjach z Wami . Może słaby ze mnie dyplomata ale się staram Smile





Ostatnio zmieniony przez exp300plus dnia 15 grudnia 2011, 13:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Postaram się bardziej łopatologicznie wyjaśnić: mówisz, że chcesz być jak biznesmen, który robi wszystko metodą prób i błędów, aż w końcu znajdzie złoty środek. To teraz powiedz mi: czy widziałeś kiedykolwiek jakiegokolwiek inwestora, który od początku miał zyski? Chyba najpierw trzeba jakoś zainwestować, owszem, może się nie zwróci, ale... Jeśli udostępnisz serwer choćby i na 3 dni, ludzie wejdą, poznają wszystko "od kuchni" i wtedy nie będzie stwierdzeń, że obiecujesz gruszki na wierzbie.
Bo na chwilę obecną za bardzo "politykujesz" wymagając wkładu z zewnątrz samemu nie inwestując.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łopatologicznie. Na to potrzeba czasu. Nie ma czegoś nagle od razu. Dla tych co nie wierzą proszę poczekać do momentu aż wszystko się stanie.
łopatologiczny wierszyk:


Możesz gdybać mości Panie,
ale czekaj aż się stanie,
zamiast gadać od rzeczy
bo kto ci zaprzeczy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

exp300plus napisał:
Łopatologicznie. Na to potrzeba czasu. Nie ma czegoś nagle od razu. Dla tych co nie wierzą proszę poczekać do momentu aż wszystko się stanie.

przestan gadac i zacznij działać, niezrozumiany panie biznesmanie.
czakamy niecierpliwie na 3 servery, ktore objecales, ze będą w nastepnym tygodniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co to za łapanie za słowa. Za tydzień to termin umowny- orientacyjny. Jeśli ja potrzebuje na to więcej czasu nie widzę powodu by ktoś miał mi to za złe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 15 grudnia 2011, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli wprowadzasz produkt już istniejący na rynku, zaczynasz od analizy konkurencji - badanie ankietowe robi się przy wprowadzaniu innowacji.
Co z tego wynika? Zamiast się pytać, kto ile by dał, sprawdź sobie ile biorą inni, przejdź się po serwerach i zobacz kto ile ma slotów (ile wydaje). Postawisz stabilny serwer bez lagów, weźmiesz 2 zł/miesiąc mniej niż konkurenci i klienci się znajdą (to w teorii, bo od tego Twojego pisania na forum to nie wiem czy ktoś się znajdzie)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
exp300plus
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lis 2011
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: serwerownia TM

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja chcę pojechać na początek ile się da z ceną w dół. Nie będę robił z siebie jakiegoś wielkiego biznesmena. Ale ekonomie miałem na studiach z turystyki więc coś wiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 15 grudnia 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jpd exp... Jak czytam twoje posty to az mi się nie chce nic robić Razz Tak jak ciepły napisał - rozkręcasz coś to patrzysz jakie ceny ma konkurencja i robisz minimalnie inne. Dodatkowo nie zaczyna się od szukania chętnych, tylko stawia się swój serwer. Z tego co wiem tak samo było z LR, FO2. Najpierw były ich serwey, a później dopiero zaczęli je rozporowadzać, jak ludzie się do nich przekonali (mogę się mylic, ale dosyc popularne te serwy są od niedawna).

Cytat:
co to za łapanie za słowa. Za tydzień to termin umowny- orientacyjny. Jeśli ja potrzebuje na to więcej czasu nie widzę powodu by ktoś miał mi to za złe.

Jest taka zasada - klient ma zawsze racje. Chcesz mieć klientów? To nie pisz tak, bo tylko ludzi zniechęcasz. Jeśli mówisz, ze serwer będzie za tydzień to ma być za tydzień, a nie "to termin umowny". Czyli za tydzień powiesz, ze będzie za tydzień i tak przez rok? ;] Jeśli coś oferujesz to musisz to mieć, a nie dopiero to załatwiasz. Czy kupiłbyś coś w sklepie iz a to zapłacił nie wiedząc kiedy i czy w ogóle to dostaniesz?

Następnym razem się zastanów, dorośnij -.- (i pisze Ci to 15 latek ;o).

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 15 grudnia 2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taka mała myśl.
"W tamtym wątku nie widziałem zbyt wielu zachwytów, założę nowy temat"

Nie zamknę tego tematu, niech ludzie głosują w ankiecie, i piszą na temat.
Tobie jednak dam ZP na tydzień. W następnym tygodniu (22.12.2011, 14:20) wypowiesz się w którymś ze swoich tematów, co masz, i co możesz w danej chwili zaoferować, bez zbędnego spamu.

Pozdrawiam, widzimy się 22.12.2011, 14:20


Ostatnio zmieniony przez złozi dnia 15 grudnia 2011, 14:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?