Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Niespodzianka na najniżyszm stopniu podium - koniec PL10!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 17 grudnia 2011, 11:58    Temat postu: Niespodzianka na najniżyszm stopniu podium - koniec PL10! Odpowiedz z cytatem  

Zauważyliście jak szybko leci czas? Jeszcze nie tak dawno zastanawialiśmy się kto weźmie na siebie organizację PL10 po Słowiku, a już w zeszłym tygodniu turniej ten się zakończył. Niestety turniej nie był zorganizowany z taką pompą jak się wszyscy spodziewali, według wielu była to jedna z najgorszych, a nawet najgorsza edycja PL10. Mimo to, mogliśmy oglądać bardzo ciekawe mecze [more].

Niestety po pierwszych kwalifikacjach (by Słowik) sporo zespołów nie przetrwała do edycji PL10 by Key. Tym samym faworytami turnieju zostało TR, XST, oraz dosyć niespodziewanie - SPW.

Przejdźmy teraz do sedna, a więc do ostatecznych wyników. Już kolejkę przed końcem zwycięzcami PL10 zostali gracze teamu TR. Za ich plecami znalazła się czwarta drużyna poprzedniej edycji, Xtreme Speed Team. Sporym zaskoczeniem dla wielu może być drużyna BT. Ekipa która gra techy od niedawna, i na którą niewielu stawiało przed turniejem, uplasowała się na bardzo dobrym trzecim miejscu.


Komentarz CL’a TR - Wizarda, po zwycięstwie w najważniejszym polskim turnieju:

Nasz występ można z perspektywy czasu ocenić bardzo dobrze, ponieważ wygraliśmy PL10. Jednak przed każdym ważnym meczem (XST, BT, SPW), pojawiały się wątpliwości czy uda nam się gładko wygrać. Nasi gracze przebywający na TS-ie wiedzą o co chodzi. Wink. Po prostu strasznie marudzę, że dostaniemy w dupę Wink. Tym razem jednak moje obawy na szczęście były nie uzasadnione i wszystkie mecze wygraliśmy.

Co do celów stawianych przed PL10 to bardzo chcieliśmy znaleźć się w pierwszej trójce, jednak po kwalifikacjach i zajęciu drugiego miejsca nasze apetyty znacznie wzrosły. Za cel postawiliśmy sobie wygraną w całym turnieju. Kiedy przeczytałem rozpiskę z naszymi przeciwnikami stało się jasne, że najtrudniejsze będą ostatnie mecze. Jednak jeszcze nawet przed meczem z WDD nie byliśmy pewni zwycięstwa ponieważ walka na małe punkty rozgrywała się pomiędzy TR, XST oraz SPW. Po pewnej wygranej w tym meczu i zainkasowaniu maksymalnej ilości punktów stało się jasne, że w przedostatniej rundzie wygraliśmy PL10.

Ogólnie turniej bardzo ciekawy dostarczający mnóstwa emocji Wink. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim botom z TR oraz liderom Pastuchowi i Mariuszowi, za 5 tygodni fantastycznej zabawy Wink

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 17 grudnia 2011, 12:39    Temat postu: Re: Niespodzianka na najniżyszm stopniu podium - koniec PL10 Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
a nawet najgorsza edycja PL10


O, to były dwie? Myślalem, że Słowik nic nie zrobił Razz

A tak w ogóle, to ciekawa edycja, inne niż wszystkie. Na pewno niższa prestiżem od każdej poprzedniej, organizacyjnie nie było takiej pompy jak kiedyś, ogólnoscenowego podjarania, etc. Taki szaraczek.

No i pogratulować organizatorom, że się w ogóle zebrali w sobie i się zorganizowali.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 17 grudnia 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PL10 było moim drugim PL i mam nadzieję, że jednak nie ostatnim. Bo jeśli nadal coś się będzie działo na "scenie" to czemu miałoby się nie odbyć PL11? Że bez POL, XX, TCW to co? Jak widać wielcy z dawnych lat nie są już tacy zajebiści i nie potrafią zebrać się do kupy na najważniejszy turniej w Polsce.

Od siebie najbardziej pogratuluję Rzeźnikom. Dawno temu graliśmy z nimi mecze 4fun i już wtedy nie było łatwo. Na długich techach wyniki oscylowały w okolicach 7 - 5 lub 7 - 6. Od tamtej pory zaliczyli niezły skok skilla i odegrali się na nas (najpierw w TMT, teraz w PL). Good job z Waszej strony.

Gratuluję też pozostałym ekipom na podium. TR ładnie pojechały wszystkich oddając tylko jedną mapę a XST mimo, że pewnie jak każdy boryka się problemami kadrowymi to jednak spięli pośladki i zajęli dobre miejsce.

WDD też zaliczyło skok w stosunku do PL9 (z dziesiątego na szóste), ale nie ma co ukrywać, że gdyby chociaż POL się zmobilizowało to musielibyśmy walczyć w II lidze. Najbardziej jednak cieszę się, że wygraliśmy w końcu jakiś mecz po strasznie długiej serii porażek. Niestety nie dało nam to zakładanego przeze mnie piątego miejsca bo wyprzedziły nas GSy (mimo, że zaliczyli same porażki, trochę dziwne, ale zasady to zasady).

Gdyby tak wrzucić wszystkie trasy do jednego wora i wybrać z nich mappack Mistrzostw w oparciu tylko o trasy PL10 bez vintage to wg mnie byłyby to Fugazi, Maximus i Slash. Chętnie zobaczyłbym mecz na takich trasach pomiędzy MD i TR bo obecnie to chyba najbardziej aktywne zespoły.

Dzięki wszystkim za mecze i oby do zobaczenia w PL11.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 17 grudnia 2011, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej o co chodzi, dlaczego nei znam żadnego klasnu? Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 17 grudnia 2011, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za stary jesteś qf ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
мЯτ Grimm
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 36


PostWysłany: 17 grudnia 2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Niestety nie dało nam to zakładanego przeze mnie piątego miejsca bo wyprzedziły nas GSy (mimo, że zaliczyli same porażki, trochę dziwne, ale zasady to zasady).


@CrowNo cóż takie jest życie Very Happy
Wygraliście z nami ale muszę przyznać , że mappack mi wtedy nie podszedł (co nie zminia faktu , że byliście lepsi) .Mimo porażki do końca walczyliśmy z wami o to piąte miejsce i pokonaliśmy BT na jednaj mapie - Thingunsonie (graliśmy tam ponad pół godziny bo było chyba więcej rund zakończonych remisem niż z przewagą Laughing ).

Co do samego PL to uważam , że zabrakło trochę motywacji . Jakoś tak bardzo mało osób treniło ogólnie. Mam nadzieję , żę scena nie upadnie bo chciałbym coś ugrać na PL11 Smile

Co do trasek to moim zdaniem najlepsze to Maximus ,Fugazi i Thingunson -jak dla mnie perfekcyjnie wymierzona Wink

I jeszcze muszę dodać GZ TR !!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 17 grudnia 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

qf TR to fuzja NAR i TP, powinieneś JESZCZE kojarzyć nar ;d
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 17 grudnia 2011, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma co dyskutować na tym czy będzie PL11 czy nie, jak będzie się coś dziać a znajdzie się ktoś (inny niż Słowik) że powie "Ja to zrobię". Znajdzie ekipę pomocników i będzie.

Tak samo przecież było w tym roku, jednakże nie było drugiego organizatora a nowi organizatorzy! Sun wbił na mmbl'a i ugadaliśmy to wszystko w dwa wieczory.

To PL zapowiadało się ciekawie, szokującym faktem było zabraknięcie POL'a ale to nic. Tak na prawdę grałem tylko 2 mecze, z powodów osobistych, niektórzy wiedzą.. Ale atmosfera na meczach nie była jakaś "morda, jedziemy", "trzeba wygrać, nie dać dupy", "to są cioty, co my gramy?"
Luźne rozmowy i miłe mecze powiązane z rywalizacją.

Dobra organizacja, pomijając jeden ch**owy mappack.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 17 grudnia 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem tak stary, że nie mam pojęcia co to jest BT (serio) Crying or Very sad
Dobrze, że autor tekstu nazwał ten turniej mianem "Polish League 10 by Key", a nie "Polish League 10", co wskazuje na to, że traktuje tą 'kontynuację' serii turniejów PL z przymrużeniem oka. Z całym szacunkiem, ale poziom tego turnieju jest dużo niższy nawet od PL2. Biorę pod uwagę głównie zainteresowanie turniejem, które w przypadku PL10 wynosiło coś koło zera.

A ch**, napiszę jeszcze coś, bo siedzi we mnie:
Jeżeli miałbym wskazać najlepszą edycję PL, to bez wahania wskazałbym na PL6, wydaje mi się, że to wtedy poziom sceny stał na najwyższym poziomie, nie było outsiderów, mecze były zacięte, każda z drużyn czymś zaskoczyła i duża ilość graczy pokazała swój talent, co miało potem odzwierciedlenie w wyniku kadry na NC3 (albo NC4, nie pamiętam). Wystarczy przejrzeć tematy na forum z tamtego czasu, to były chyba najlepsze czasy na naszej scenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 18 grudnia 2011, 3:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Być może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze."

PL 10, przy nie małych problemach organizacyjnych, doszło do skutku.
Sukces tej edycji polega na wciąż wysokich możliwościach Polskiej Sceny TM. Gdy trzeba, potrafimy się skrzyknąć i wykonać świetną robotę. Tego chyba nie było w wcześniejszych odsłonach.
Każdy ma swój punkt widzenia, moim zdaniem PL10 jest niewątpliwym sukcesem. Piszę to jako "obserwator".

Na mapy zawsze jest nagonka, ale podziwiam te osoby co jeszcze je robią, bo z każdym rokiem jest trudniej zrobić coś innego i jednocześnie swojego. Co stawia naprawdę wysokie kryteria do spełnienia, jeśli dołożymy zlecenie na mapkę turniejową.

Naprawdę good job. Czekam/y na PL11 i oby nie za rok, tylko 5-6 miesięcy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile
słuchajcie, skończył się PL a tu nie ma zadymy, wojny, bluźnierstw jak ...kiedyś. Może nowe pokolenie graczy uwolni tą grę i scenę od zmasowanego ataku głupoty, który często miał tu miejsce.
Czytam, też nie znam żadnego klanu Smile Panie Coof i chyba to fajnie.. Smile

gz za organizacje
gz za mecze i wygranym
gz za chęci i zaangażowanie

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grimm napisał:
[Mam nadzieję , żę scena nie upadnie bo chciałbym coś ugrać na PL11 Smile


póki będzie 6 zespołów które będą chętne i kilku w miarę aktywnych maperów nigdy nie będzie przeszkód Smile Nie zdziwiłbym się że nawet było by kiedyś PL15. Chodź nie będzie to taki power jak PL6 7 czy 8 (wcześniejszych nie znam to nie wypowiadam się) ,(chodź kto wie może odżywienie sceny ?to chodzi o samą grę i o radość z niej to co najbardziej lubimy w tej jebanej tm Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ścierens napisał:
Nie ma co dyskutować na tym czy będzie PL11 czy nie, jak będzie się coś dziać a znajdzie się ktoś (inny niż Słowik) że powie "Ja to zrobię". Znajdzie ekipę pomocników i będzie.
.



Gdyby nie ja to nie wiadomo czy do teraz ktoś by się za to zabrał...
Oczywiście pominę już fakt, iż to, że moja organizacja poszła się jebać wynikło z powodu kolidujących terminów z STC.
Przypomnę tylko, że kwalifikacje się odbyły i wszystko było ok.
Co więcej poziom był dużo wyższy i uwierz mi, że odbyło by się to wszystko z tymi teamami, które były gdyby nie to jeb*** STC.

Żegnam.

Edit: Chyba, że Sunrise, bo jak wiadomo ten Pan to do wszystkiego ma łeb Wink

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 grudnia 2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shocked a to ze przez dłuższy czas nie dawles znaku zycia na forum nie było powodem rozpadu twojej organizacji? :> ciekawe, ciekawe.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdybyś nie zgłosił się do organizacji PL v.1 (myśląc racjonalnie) ta sama ekipa od PL10 v.2 zrobiłaby to po prostu wcześniej. Więc nie wiem o co się plujesz. Kolizja terminów z STC to fakt, nie Twoja wina, jednakże mogłeś o tym po prostu napisać, nie uciekać. Nie było, żadnej wiadomości od Ciebie, że zawieszamy akurat PRZEZ TO wydarzenie.

Jeżeli na prawdę uważasz inaczej - ok.
Nie będę się kłócił bo ze starszym - mi nie wypada.

_________________



Ostatnio zmieniony przez *WDD* Ścierens dnia 18 grudnia 2011, 20:59, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Shocked a to ze przez dłuższy czas nie dawles znaku zycia na forum nie było powodem rozpadu twojej organizacji? :> ciekawe, ciekawe.


Nie było żadnej "mojej organizacji" to raz.
Po drugie to nie było powodem jej rozpadu.
Po trzecie tę sytuację wyjaśniłem i kto ma choć troszkę mózgu pod kopułą to zrozumiał. ( niestety nie wszyscy jak widać )

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ścierens napisał:
Gdybyś nie zgłosił się do organizacji PL v.1 (myśląc racjonalnie) ta sama ekipa od PL10 v.2 zrobiłaby to po prostu wcześniej. Więc nie wiem o co się plujesz. Kolizja terminów z STC to fakt, nie Twoja wina, jednakże mogłeś o tym po prostu napisać, nie uciekać. Nie było, żadnej wiadomości od Ciebie, że zawieszamy akurat PRZEZ TO wydarzenie. Jeżeli na prawdę uważasz inaczej - ok. Nie będę się kłócił bo ze starszym mi nie wypada.


Oczywiście. Jak tu się nie wkurwiać jak ktoś czytać nie umie...
Uciekłem?? Nie, żadnej ucieczki nie było.
Gdy poszło info o terminie STC, to Shadow zrobił ankiete itd.
Zgadnij czemu ją zrobiłCo?
Bo komunikowałem się z nim przez telefon z powodu braku neta i w smsie mu pisałem co ma Wam napisać i jaką ankiete zrobić...
Tyle w tym temacie, skoro sądzisz, że ja uciekałem i, że nie poinformowałem o przełożeniu terminu z tego powodu...

Edit: Ja oczywiście również nie mam zamiaru się kłócić...
To po prostu tak gwoli ścisłości, bo nie sądziłem, że jest jeszcze ktoś kto myśli, że ja specjalnie się nie odzywałem i na serio miałem to w d*pie... Otóż nie... czytałem co tu się dzieje z telefonu i pisałem Shadowowi co dalej.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 18 grudnia 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale nie ma co się klocic ;P było minęło. Fakt faktem, ze wszyscy prawie popełnili błąd głosując na PL10 po STC. Czemu? Bo w STC grało 5 polskich teamów chyba, i praktycznie zaden nic nie osiągnął, a repra i tak głównie składała się z graczy spoza polskich teamów.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tak naprawdę młyn na stronie robią ludzie, którzy w PL nie jechali. Może byli w teamach, ale bez czynnego udziału.
Zaczyna się bezsensowne gadanie. Oczywiście, że było gorsze od poprzednich. Ale osoby, które chciały, pojechały, tak jak w poprzednich. Więc nie wiem o co te pretensje. Winą NIE JEST ORGANIZACJA SŁOWIKA, TERMIN CZY INNE RZECZY ALE BRAK CHĘCI WŚRÓD GRACZY
Jeszcze raz powtórze, Ci co chcieli pojechali, tak jak w 7, 8, 9. Ci, którym nie zależało - nie pojechali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 grudnia 2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
Nie było żadnej "mojej organizacji" to raz.
Po drugie to nie było powodem jej rozpadu.

10/10

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?