Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
I-Doser i inne synchronizatory
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 13:37    Temat postu: I-Doser i inne synchronizatory Odpowiedz z cytatem  

Dzisiaj o czwartej nie mogłem zasnąć, odpaliłem sobie dose'a Lucid Dream i poza jednym długim False Awakening (podano mi homara z frytkami do obiadu, się dopiero wtedy zorientowałem że to jeszcze nie ta rzeczywistość co trzeba) nie było żadnych efektów.

Przed chwilą jeszcze spróbowałem Game Enchancer - Shooter (rotfl, i tak jestem lamą Razz), po pięciu minutach przyspieszyła mi akcja serca i zacząłem powoli omdlewać. Przerwałem bo bym faintnął na fotelu Very Happy Może to też dlatego że mam zajebistego cykora jak słucham dosa, ciagle mam wrażenie że mi mózg rozpierdoli.

Ktoś się tym bawił, ktoś tego używał? Jakie efekty?

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lutego 2012, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

raz na jakiś czas uzywam Content i QuickHappy, nie wiem czemu raz dzialaja a raz nie. Czasem po nich cieszy mi się morda bez powodu a czasem 0 efektu.

jakby ktos chciał -> idoser.pl - dużo dosow tu maja i nie tylko tych oficjalnych ale tez "fun made".

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 16 lutego 2012, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak i-doser xd.. Ściągam aplikacje na ipoda, poużywam i dam znać jakie były moje odczucia lub czy w ogóle jakieś były Rolling Eyes

P.S. Założmy że to działa. Widze na stronie którą podał kiciak kategorię dose'ów "Game Enhancers , Dopalacze do gier komputerowych" Cwaniak ... lec du wuers! Very Happy

_________________




Ostatnio zmieniony przez piana dnia 16 lutego 2012, 14:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 16 lutego 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nigdy czegoś takiego nie próbowałem, ale spróbuję, do tej pory żeby się rozluźnić, uspokoić wystarczała tabaka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na stronie idoser.pl są udostępnione linki do plików mp3 z dosami, polecam, bo nie trzeba się pierdolić z plikami .drg i programem. Poza tym takie mp3 można sobie wgrać w smartphone'a albo odtwarzacz mp3 i słuchać w łóżku Smile

PS Paradoksalnie na początek polecam silniejsze dosy, jak A-Bomb. Słabsze mogą nie "chwycić" u was działania Smile I pamiętajcie, między każdymi dosami jeden dose RESET.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lutego 2012, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeb** reset, uzyjciesobie gates of hades i jakieś halucyny na raz - jakbyscie sobie coś zrobili po tym to proszę się do mnie nie zgłaszać...Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie strasz narodu kiciak Razz Chociaż...

Ja nic mocniejszego niż A-BOMB nie będę słuchać, bo się boję że z balkonu wyskoczę ;p Raz przesłuchałem A-BOMB i nie spałem przez dwie noce z rzędu nie czując się śpiący, a to wszystko przez te emocje. Po drodze jeszcze były dwa egzaminy, z marketingu i metod badań rynkowych oraz z socjologii, oba jakimś cudem zaliczyłem Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lutego 2012, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahah, ja mieszkam w domku jednorodzinnym wiec problemu z wyskoczeniem przez okno nie ma Very Happy tak sobie mysle ze dziś wieczorem (chata wolna all night long ;o) wezme sobie kilka mocnych dosow (ofc z resetem, ja chce żyć Very Happy) A-bomb będzie pierwszy, skoro tak polecasz Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Daj znać jak było... jeśli zdołasz ;o

(Dodano 16 lutego 2012, 14:47)
Nie no, oczywiście zgrywam się, nie zetnie cię tak że nie będziesz mógł palcami ruszać czy co, ale mocne to jest, nie ma chuja we wsi

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 lutego 2012, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej, tylko nie wiem jak tego sluchac - dose-reset-dose-reset-itd czyli sluchanie bez przerwy czy dose-przerwa-reset-dose ?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chyba dose/reset/krótka przerwa/dose imho, nie słuchałem jeszcze hurtowymi ilościami by używać resetu Very Happy
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 16 lutego 2012, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A chciałbym wiedzieć, co to k**wa jest? muzyczny mozgojebiec, czy jak?
Ktos mi opisze w kilku zdaniach o co tu chodzi? :f


/magiczny post nr 1234


Ostatnio zmieniony przez złozi dnia 16 lutego 2012, 17:34, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 lutego 2012, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie sobie wysłuchałem Game enchancera racing przy graniu w TM i coś nie podziałało chyba
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fale mózgowe, alfa, beta, gamma, delta i theta są różnie aktywne, zależnie od wykonywanych czynności. Na co dzień mózg wysyła fale beta, wtedy mózg po prostu odbiera i przetwarza bodźce zmysłowe. Fale alfa odpowiadają za stan relaksacyjny, fale gamma wysiłkowi fizycznemu jak sport, fale delta występują w fazie REM snu (marzenia senne), a fale theta przy medytacjach, transach, hipnozach, modlitwach, także snach.

W skrócie - pliki muzyczne zawierają fale dźwiękowe, takie dudnienie o wymaganej częstotliwości. Do lewego i prawego ucha wysyłane są dudnienia o nieco innej częstotliwości i właśnie to dudnienie różnicowe ma wpływ na wysyłane przez mózg fale. dzięki dudnieniu różnicowemu można "dostroić" mózg do pożądanej fazy (alfa/beta/gamma/delta/theta), która będzie pomocna przy wykonywaniu jakiejść czynności. Dose Lucid Dream dostraja mózg do fal delta/theta, dose Quick Happy do beta/gamma, dose Orgasm do gamma i tak dalej i tak dalej. Oczywiście każdy dose jest odpowiednio dostrajany i dudnienie różnicowe różni się w nich tak, by jak najlepiej wspomagać daną czynność.

Oficjalne dose są ponoć testowane na szerokich grupach testowych. Należy jednak pamiętać że ludzie różnie reagują na dudnienie różnicowe, jedni prawidłowo, inni inaczej niż w opisie dose, a inni wcale. Także nastawienie i afirmacja może sporo namieszać - odpowiednio wzmocnić bądź osłabić/wyłączyć działanie dose.

PS Dopisek QH na końcu nazwy dose to Quick Hit, skrócona i zintensyfikowana wersja danego dose'a. Trochę zwiększona szansa niepowodzenia, ale szybszy efekt jeśli ma nastąpić.

(Dodano 16 lutego 2012, 16:14)
@Maniek, dose zwykle działa jak należy po połowie albo i nawet pod koniec, dopiero wtedy fale są dostrojone. Przesłuchałeś cały dose?

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 lutego 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, przesłuchałem cały. Może po prostu nie wszystkie będą na mnie działać, albo mój mózg w ogóle nie jest podatny na takie rzeczy. Przesłucham jeszcze inne i zobacze
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powodzenia życzę :>
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 16 lutego 2012, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przesluchalem sobie pierwszy lepszy dose z tej aplikacji na ipodzie, padło na anti sad. Stwierdzilem, że poprawy humoru nigdy za wiele xd.
Ok, na poczatku chcialo mi się smiac jak popierdolonemu, w sumie nadal trochę mi się chce, ale nie wiem czy to skutek dose'u czy tego że wydaje się dla mnie komiczne próbując wprawić się w odpowiedni stan emocjonalny jakims plikiem dzwiekowym :d .

Wieczorem sproboje czegoś mocnego , może to A-Bomb i przekonam się czy to dziala. Jak narazie jestem wstanie w to uwierzyc w takim samym stopniu jak w efekt placebo.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Efekt placebo, afirmacja, wszystko to też ma wpływ na intensywność dose'a, tak jak i to że każdy jest inaczej podatny na manipulację falami mózgowymi Smile
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 16 lutego 2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:
Fale mózgowe, alfa, beta, gamma, delta i theta są różnie aktywne, zależnie od wykonywanych czynności. Na co dzień mózg wysyła fale beta, wtedy mózg po prostu odbiera i przetwarza bodźce zmysłowe. Fale alfa odpowiadają za stan relaksacyjny, fale gamma wysiłkowi fizycznemu jak sport, fale delta występują w fazie REM snu (marzenia senne), a fale theta przy medytacjach, transach, hipnozach, modlitwach, także snach.

W skrócie - pliki muzyczne zawierają fale dźwiękowe, takie dudnienie o wymaganej częstotliwości. Do lewego i prawego ucha wysyłane są dudnienia o nieco innej częstotliwości i właśnie to dudnienie różnicowe ma wpływ na wysyłane przez mózg fale. dzięki dudnieniu różnicowemu można "dostroić" mózg do pożądanej fazy (alfa/beta/gamma/delta/theta), która będzie pomocna przy wykonywaniu jakiejść czynności. Dose Lucid Dream dostraja mózg do fal delta/theta, dose Quick Happy do beta/gamma, dose Orgasm do gamma i tak dalej i tak dalej. Oczywiście każdy dose jest odpowiednio dostrajany i dudnienie różnicowe różni się w nich tak, by jak najlepiej wspomagać daną czynność.

Oficjalne dose są ponoć testowane na szerokich grupach testowych. Należy jednak pamiętać że ludzie różnie reagują na dudnienie różnicowe, jedni prawidłowo, inni inaczej niż w opisie dose, a inni wcale. Także nastawienie i afirmacja może sporo namieszać - odpowiednio wzmocnić bądź osłabić/wyłączyć działanie dose.

PS Dopisek QH na końcu nazwy dose to Quick Hit, skrócona i zintensyfikowana wersja danego dose'a. Trochę zwiększona szansa niepowodzenia, ale szybszy efekt jeśli ma nastąpić.

(Dodano 16 lutego 2012, 16:14)
@Maniek, dose zwykle działa jak należy po połowie albo i nawet pod koniec, dopiero wtedy fale są dostrojone. Przesłuchałeś cały dose?


Dzięki lexiu za rozjaśnienie sytuacji. Ciekawi mnie to na tyle, że za chwilę spróbuję czegoś mocnego. Oby mój móżdżek na to reagował Sad

Ps. jeżeli dziś nie pojawię się na mumblu, to znaczy, że superkosmiczne fale dźwiękowe lexia mnie omamią,co za tym idzie, nie będę mógł powstrzymać się od słuchania tych wspaniałych dźwięków.


sredit
na stronie idoser.pl jest mnóstwo dosów, lecz jak poznać, który dźwięk działa na konkretne fale mózgowe?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 lutego 2012, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wybierasz dosów pod kątem działania na fale mózgowe tylko pod kątem tego co chcesz osiagnąć - chcesz się schlać bierzesz Alcohol, chcesz się zwalić bierzesz Orgasm (albo OrgasmQH, też jest) albo Extacy, chcesz mieć halucynacje bierz DMT, i tak dalej i tak dalej.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?