Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Street Style Clan - The Movie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 07 marca 2012, 22:42    Temat postu: Street Style Clan - The Movie Odpowiedz z cytatem  

Na prośbe Dema wrzucam.
Zajebista robota Mifaua + świetna jazda chłopaków z ssc = ten oto filmik

polecam !







komentujcie!

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 07 marca 2012, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kawał dobrej roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 07 marca 2012, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No no no, w końcu jakiś porządniejszy longplay. Trudno dzisiaj o 10 minut dobrego skill video. A to było całkiem ciekawe 10 minut.

Zawsze mnie bawi wpierdalanie wszędzie "Since 200x" na wzór co większych gamingów które naprawdę długo już grają. Ludzie, teamy to nie browary, nie mają własnych tradycji, jakiejś silnej marki etc etc. Fajnie, znacie się X lat, ale po co to komu wiedzieć? No ale cóż, napis sam w sobie nie wadzi, jak rzeczywiście czujecie taką potrzebę ekspresji swojej dumy "żyjemy na scenie już trzy lata, a wy nie, ha ha ha" to wstawiajcie.

"Intro" (licząc do pierwszej sceny prezentacji teamu wyłącznie" jest niezłe. Wpada w oko, aczkolwiek tło w postaci całego przejazdu z jednej mapy nudzi. I tak w sumie można opisać cały film.

Dość prosty klip tytułowy, ciekawe tekstury. Nic ponad to.

Solidnie zrobiona część z prezentacją teamu. Niby nie zrobione nic źle, ale nudzi. Bite trzy minuty nic nie mówiących nicków (nie wiem, może Nadeowcy posikują ze szczęścia na widok każdego z nich Razz).

Łomatko. Jak cały film generalnie dobrze i solidnie zrobiony, tak "Motion capture" (którego tam w ogóle nie ma, tylko praca warstwy tekstu ręcznie przesuwanej i powiększanej względem ruchu kamery) wygląda strasznie mizernie i tandetnie. Zdecydowanie niedopracowany szczegół in minus.

Części skillvideowej nie mam nic do zarzucenia, ładnie trzyma się w całości, gdyby nie Nadeo tobym się pewnie nie nudził. Fajna czcionka.

A tak ogólnie, to całkiem niepotrzebnie zwolniona dynamika gry. Część z NFSem (po co oni tam to nie wiem, skoro już wymieniani są w drużynie to jakiś przejazd ich też by się przydał) kompletnie odstaje charakterem od całej reszty - dynamiczny, szybki i zwarty. Po nim dostajemy część skillową z TM, zwolnioną, rozlazłą, zamuloną. Nie rozumiem tego ruchu, mi kompletnie nie przypadło to do gustu.
Zabrakło mi też synchronizacji z muzyką, te ostatnie scratche to chyba dla zatarcia tego wrażenia.

Nie jest źle, widać spory potencjał, ale jak z każdym ostatnio filmem - rozbija się o oryginalność i pomysł.

Skill - ?/10 (nie jestem Nadeowcem, nie oceniam)
Jakość - 9/10
Oryginalność - 4/10
Muzyka - 4/10
Praca kamery - 6/10
Efekty specjalne - 5/10

Wrażenia ogólne - 6/10 Rewelacji nie ma. Ale za to jest kawał solidnego filmu, z małymi potknięciami, który na pewno niektórych porwie co najmniej jak... ja wiem... Special Polish League. No dobra, niech będzie Above Average Noobs Very Happy

PS Nie wrzucać mi za składnię i składność posta, za późno jest na piękne referaty ;D

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 08 marca 2012, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu napisał:


Zawsze mnie bawi wpierdalanie wszędzie "Since 200x" na wzór co większych gamingów które naprawdę długo już grają. Ludzie, teamy to nie browary, nie mają własnych tradycji, jakiejś silnej marki etc etc. Fajnie, znacie się X lat, ale po co to komu wiedzieć? No ale cóż, napis sam w sobie nie wadzi, jak rzeczywiście czujecie taką potrzebę ekspresji swojej dumy "żyjemy na scenie już trzy lata, a wy nie, ha ha ha" to wstawiajcie.


A tak ogólnie, to całkiem niepotrzebnie zwolniona dynamika gry. Część z NFSem (po co oni tam to nie wiem, skoro już wymieniani są w drużynie to jakiś przejazd ich też by się przydał) kompletnie odstaje charakterem od całej reszty - dynamiczny, szybki i zwarty. Po nim dostajemy część skillową z TM, zwolnioną, rozlazłą, zamuloną. Nie rozumiem tego ruchu, mi kompletnie nie przypadło to do gustu.



PS Nie wrzucać mi za składnię i składność posta, za późno jest na piękne referaty ;D


1 - lol, nie sądze, że miało to na celu wyśmianie innych graczy i pokazanie, że jest się lepszym, bo gra się więcej lat. Musisz się do takich szczegółów czepiać, skoro inni to robią, to ssc już nie może ?

2- wydaje mi się, że ssc również działa na scenie nfs, ale nie jestem pewnien

3- chujowa składnia i składność posta, peace . Very Happy

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ssc.demarus
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 4


PostWysłany: 08 marca 2012, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ssc wywodzi się z NFS. Tam zostało założone, dopiero później powstała sekcja TM Smile dlatego na filmiku jest również nfs, bo to część naszego teamu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mifau
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 2


PostWysłany: 08 marca 2012, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za porządną recenzję.
Ogólnie to jest to mój pierwszy film dłuższy niż minuta dalatego jest w nim tytle niedociągnięć. póki co działam tylko w SV stąd np tten tandetny motion tracking. Odnośnie 3 minut przedstawiania graczy to cięzko pominąc prezentacje członków w clanmovie, wiem ze mozna było to bardziej ścisnąć, pakowac po dwóch do klipu albo coś jeszcze wymyslić , ale myśle ze film na tych 3 minutach nie traci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 08 marca 2012, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za nazwanie mojego ledwie trzymającego się kupy posta "porządną recenzją" Very Happy
Czy traci? Wpisuje się w ogólne wrażenie monotonii filmu, więc specjalnie nie odstaje od reszty Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 08 marca 2012, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a jak dla mnie zajeeebisty film Very Happy ale co ja się tam znam na obróbce Razz

takie pytanko gdzie można go pobrać bo lubię zbierać świetne filmy (wg mojej opinii ofc) i czasami je oglądać Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 08 marca 2012, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam dodatek do Firefoxa o nazwie Download Helper. Instalujesz go, odpalasz jakieś multimedia i na pasku tam gdzie adres kręcą się trzy kulki. Klikasz w nie i wybierasz co chcesz ściągnąć.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
мЯτ Chmielu
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 148


PostWysłany: 08 marca 2012, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak tak to ja wiem albo YTdownloader ale chciałem ogólnie dostać pozwolenie czy mogę pobrać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mifau
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 2


PostWysłany: 09 marca 2012, 2:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jasne że mozesz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?