Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Piłka do streetballa
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 18:12    Temat postu: Piłka do streetballa Odpowiedz z cytatem  

Krótkie pytanie: Jaką piłkę polecają Ci, którzy grają na asfalcie? Dzisiaj jakaś tescowa mi padła po paru tygodniach grania, więc przydałoby się kupić coś, co wytrzyma trochę dłużej w rozsądnej cenie.

Czytałem o Nike Baller, ale coś mi tu śmierdzi, bo za tania, to pewnie się rozjebczy po miesiącu, więc no fenks, Spalding? Nie wiem, radźcie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam nike baller, już rok xd trzyma się i jest zajebista, a cena mała Smile
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spaldingi drogie, Jordany to Nike, tylko płacisz za design i marke, a Nike Baller/500/Lebron itp to jedno i to samo g*wno. Szybko się rozbija i jest za lekka. Te molteny po 40zl to też już nie to samo co kiedyś, więc nie polecam. Kupiłem też raz And1 za 100zł, i na 2 dzień oddałem, bo odbijała się jak kamień. Teraz mam Kipste z Decathlonu za 35zł i dużo lepiej się odbija niż najka w tej samej cenie. I jakościowo też się trzyma dobrze.

Z doświadczenia (przerobiłem kilkanaście piłek) polecam Ci tą. A i jak się rozjebie to tak nie szkoda Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie inwestuj w "dobrą" piłkę, nie warto. Szybko się brudzą i ścierają, przez co tracą przyczepność w dłoni. Mi zawsze najlepiej się grało gumową piłką o wzmocnionej konstrukcji.

iam napisał:
Czytałem o Nike Baller, ale coś mi tu śmierdzi, bo za tania

No właśnie coś takiego będzie OK i się ciesz, że tania Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

polecam najzwyklejsze meteory cena w granicach 50 zl . Mialem mase piłek i najbardziej jestem zadowolony z meteorow. Wydatek 150 zl na dobrego spaldinga calkowicie mija się z calej bo b.szybko traci swoje wlasciwosci jeśli chodzi o granie na betonie. I odradzam kupowania pilek specjalnych na beton bo to nie ta sama gra.
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nike Versa Tack jest spoko oko. Ma już rok, jest używana zimą pod dachem, a latem pod gołym niebem. Nic się z nią nie dzieje, dobrze służy i ogólnie ok Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wilson Pro Spin, polecam zdecydowanie, jedna z lepszych jakimi grałem. Pierdolą, że zbija się jak pojebana, ale to chuja prawda. Racja może przez pierwsze 4-5 dni, niby dziwnie się kozłowało ją, ale potem grało się nią fantastycznie.

Odradzam wszelkie piłki na beton, z czasem będzie Ci się ona niszczyć i będziesz nią rzucać jak nasmarowaną wazeliną piłką Smile And 1 to takie same chujstwo jak buty, czyli nie bierz, a moltenkę to Tylko na hale radze, bo bardziej poszli w tym kierunku.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na beton nie polecam drogich pilek. Jaka by nie byla - szybko się rozpierdaczy a przynajmniej straci swoje wlasciwosci.
jeżeli grasz tez na hali, to powinienes porownac sobie w sklepie pilke halowa ze streetballowa głównie pod wzgledem obwodu oraz wagi. To wazne, bo pilki do streetballa maja zwykle inna zewnetrzna strukture, podobna do opony. Ogolnie przez to jest odczucie, ze jest ona mniejsza. Ja po przerzucaniu się na takie pilki zwykle trafialem od dalszej czesci obreczy (obadaj sobie najlepiej po osobistych ktore sa zautomatyzowane). Dodatkowo polecam, aby pilka lezala w domu i to nie na betonie. Wtedy przedluzasz jej zywotnosc.
U mnie aktualnym wyborem jest kipsta za ok 30-35zł, dokładnie takie same parametry jak oficjalny fibowski molten. Podejrzewam, ze przy dalszej intensywnej grze na placu z takim tarciem - będę musial kupic druga w okolicach lipca, ale dalej jest to oplacalne. A jeśli będziesz pykal na orliku, to tam taka pilka może sluzyc latami (pod warunkiem, ze tez masz tam boisko z plastikowo-gumowo-jakichś kafelkow).

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też mam tego Baller'a i trzyma już ze 2-3 lata, za bardzo się nie zdziera, także polecam.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 18 kwietnia 2012, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszystko zależy od grania. My potrafiliśmy w 2 miesiace rozjechać ballera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 kwietnia 2012, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, zakupiłem sobie od razu 3 Ballery - powinno wystarczyć na razie Wink

Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Zamykam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?