Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Słuchaweczki
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 01 Maj 2012, 14:29    Temat postu: Słuchaweczki Odpowiedz z cytatem  

http://allegro.pl/nauszne-modne-sluchawki-mix-style-z-gwiazda-kolory-i2264558453.html

Miał może ktoś takie słuchawki? Chciałbym wiedzieć czy opyla się to brać w sensie, czy jakość dzwięku i wykonania słuchawek jest znośna. NIe chce ich kupowa tylko dlatego, że mi się podobają bo co mi po tym jak są shitowe.
Jeśli te są marne to co polecacie z tego typu słuchawek?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 01 Maj 2012, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak musiałbyś sobie zadać pytanie do czego ci TAKIE słuchawki tj. w jakich okolicznościach używałbyś ich. Czy masz wygórowane wymagania co do jakości odsłuchu. Dla porównania podrzucę ci specyfikację moich z których - jak na razie, po miesiącu - jestem zadowolony. Z własnego doświadczenia nie wierzę w tego typu sprzęt który kosztuje poniżej 80.-


Reloop RH 3500 pro ltd
http://www.djshop.pl/i2765,reloop,reloop-rh-3500-pro-ltd.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 01 Maj 2012, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No głównie to do prawie codziennego sluchania muzyki w drodze na uczelnie, ew. na jakas dlozsza podroz. Do gier raczej bym nie uzywal. No a wymagania co do jakosci dzwieku no to takie podstawowe, co by było czysto, jakieś basy zeby basy było slychac, no i ogolnie w skali 1-10 to zeby dzwiek był na poziomie minimum 6-7. i tu jest ALE. ja nie mam kasy co by dac wiecej niz 100zl Very Happy dlatego szukam poniżej tego, a te co wstawilem akurat mi się bardzo spodobaly wizualnie, a masakrycznie niska cena jest dodatkowym plusem Very Happy
Jakbys mogl coś polecic w granicach poniżej tych 100zl bylbym wdzieczny Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 Maj 2012, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sennheiser hd202 I, być może są gdzieś do kupienia poniżej 100zł (mam i sobie chwalę), albo dość chwalone wyroby firmy superlux (np model hd 681 http://sklepakord.pl/p5994,profesjonalne-s-uchawki-superlux-hd-681.html)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
:x brz0za
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 5


PostWysłany: 01 Maj 2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słuchawki za dyche raczej nie będą dobre od strony technicznej i obawiam się, że po dłuższym używaniu rozpadną się. Chcesz słuchawki takie "obudowane" czy mogą być podobne tak jak do telefonu? I jeżeli chcesz mieć solidne słuchawki to lepiej wydać tą stówe więcej, niż kupować jakiś szit za dychę, no chyba, że nie masz kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 01 Maj 2012, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem Philips shp 2500 za 60 z przeceny z 80 i były całkiem niezłe ale wykonanie było totalnie lipne. pękał plastik na pałąku przy muszlach jak rozciągałem na swoją głowę. To co szrama podesłał to może być całkiem dobra opcja. Chodzi mi o senheisera. To sprawdzona marka, te superluxy o których wspomniał - specyfikacja za ten pieniądze to całkiem, całkiem ale wykonanie ze sztucznej skóry raczej nie podchodzi....



co do shp2500...mała recenzja
http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Philips_SHP2500-1588.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 Maj 2012, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

osobiście kupiłem sobie te: REATIVE FATAL1TY GAMING FATALITY HS-800, i nie narzekam. Nie są złe szczególnie jak na tą cene.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axik.
Jeździ konno


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 47
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 Maj 2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja nie polecam tanich sluchawek, bo nie dosc ze się zaraz rozleca, albo jedna sluchawka zaraz przestanie grać to w dodatku ich jakosc to jeden wielki shit Razz
posluchaj sobie czegoś na sluchawkach za 100zl, a pozniej za 400zl w jakims sklepie czy gdzies, a zobaczysz jaka jest roznica dzwieku;p
ja jakos gustuje w sony;) może nie sa za tanie, ale zbyt drogie tez nie.
przez 4 lata codziennie uzywalem mdr-xd300 do sluchania muzyki i przy graniu w gry i było za***iscie Very Happy ale jakos w listopadzie kupilem sobie nowszy model mdr-xb700 i nie dosc ze wygodniejsze to jeszcze lepsze bassy i wygląd;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 01 Maj 2012, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm, Creative Fatal1ty HS800. Na allegro spokojnie znajdziesz w okolicach stówki. Projektowane były jako słuchawki gamingowe i takie są - granat ma pierdolnięcie, znakomicie zlokalizujesz skąd co gra/idzie. Jedyny ich mankament to nieco stłumione wysokie pasmo i kiepskich rozmiarów scena. Welurowa podszewka się kurzy Very Happy

Sennki HD202 miałem dłuższą chwilę w testach, dużo średniego basu, który jednak ma mniejsze pierdolnięcie niż w Fatalkach, aczkolwiek nieznacznie. Tworzą większą scenę, instrumenty grają naturalniej. Zdecydowanie bardziej do muzyki niż grania.

Obecnie mam Plantronics Gamecom 377, ale one są zdecydowanie o profilu gamingowym, typu on-ear (całe uszy się chowają), z mikrofonem i zajebiście agresywnym designem. Nie ma tyle basu co w Fatalkach, muzyka nie gra tak barwnie jak w Sennkach, ale w gamingu po prostu nie mają sobie równych do 150zł Very Happy Kosmiczna scena, separacja dźwięków jakbyś w ogóle nie miał słuchawek na uszach, bezbłędna lokalizacja. No, ale nic z tego nie plusuje przy słuchaniu muzyki Smile

Jeżeli chcesz naprawdę, ZAJEBISTY (i mam na myśli ZAJEBISTY) dźwięk muzyki, to zamiast potężnych słuchafonów nausznych kup sobie dokanałowe a-Jays One. Ani Sennki, ani Planki, ani Fatalki, ani Philipsy nie grają tak czysto, tak perfekcyjnie jak a-Jays One. I da się je znaleźć poniżej stówki.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 01 Maj 2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm, będę musial przemyslec to, może poczekam az jakas kasa się napatoczy w moja strone i wtedy kupie coś drozszego. Nie wiem nie wiem pomyslimy.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 Maj 2012, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie Sennheiser HD202 mają przegięty bass i bardziej bym Ci polecił (stare, dobre) HD201. Kosztują około 80 zł (ja kupiłem w promocji za 60) i nie mam im nic do zarzucenia. Zresztą polecam Ci poczytać sobie opinie z forum http://forum.mp3store.pl/ dział "Co kupić | Słuchawki". Ludzie tam zakładają tematy z maksymalnymi cenami jakie są w stanie przeznaczyć na sprzęt a Ci co się tam udzielają znają się na rzeczy. Wink Sam się kierowałem opiniami z tamtego forum i nie narzekam. Wink

Edyta:
Tu masz ich porównanie jak coś: http://forum.mp3store.pl/topic/65623-porownanie-sennheiser-hd201-i-hd202/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 Maj 2012, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tu dużo gadać - Sennheiser HD201 ktokolwiek mnie zapyta, od dwóch lat ponad polecam każdemu, kto chce kupić świetne słuchawy w miarę niskiej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 Maj 2012, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dżero napisał:
Jak dla mnie Sennheiser HD202 mają przegięty bass i bardziej bym Ci polecił (stare, dobre) HD201. Kosztują około 80 zł (ja kupiłem w promocji za 60) i nie mam im nic do zarzucenia. Zresztą polecam Ci poczytać sobie opinie z forum http://forum.mp3store.pl/ dział "Co kupić | Słuchawki". Ludzie tam zakładają tematy z maksymalnymi cenami jakie są w stanie przeznaczyć na sprzęt a Ci co się tam udzielają znają się na rzeczy. Wink Sam się kierowałem opiniami z tamtego forum i nie narzekam. Wink

Edyta:
Tu masz ich porównanie jak coś: http://forum.mp3store.pl/topic/65623-porownanie-sennheiser-hd201-i-hd202/


HD-201 - stosunek ceny do jakości znakomity, ale nie nadają się do codziennego słuchania w drodze na uczelnie, tak jak oczekuje tego Kiciak. Przewód jest zbyt długi (3m), ponadto obustronne okablowanie słuchawek dodatkowo zwiększa podatność na przetarcia przewodów. Po roku zaczyna znacznie odchodzić wierzchnia warstwa materiału z nauszników, po dwóch latach przewód jakby szczur je dopadł.

HD-202 - niewygodne, nie da się wykorzystać ich potencjału przez niedopasowanie do uszu

Po wielokrotnych zmianach słuchawek polecam Sennheiser PX 100-II http://cdn.head-fi.org/3/3d/1000x1000px-LL-3d06dc73_SennheiserPX100-II.jpg
IMO najlepsze słuchawki do mobilnego słuchania. Jakość dźwięku lepsza niż w HD-201, chociaż wygląd jest mylący Wink Najważniejsza jest jednak wygoda. Można je złożyć do niewielkich rozmiarów - mieszczą się w kieszeni kurtki. Ponadto w zestawie woreczek-etui. Grają lepiej niż nowszy brat PX 200 i są dwa razy tańsze.
Cena ~140 zł

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 02 Maj 2012, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem PX-100 i szczerze mówiąc totalnie mi nie pasowały. Ani dobrze nie grały ani dobrze mi się ich nie nosiło, strasznie nie wygodne. Fakt faktem, że małe i da się je złożyć do pudełeczka ale jak dla mnie to nie wystarczy. Nie wiem jak ich druga wersja, co się zmieniło od strony grania ale jak dla mnie, nauszne HD201 są dużo lepsze. Poza tym, w PeiXach mi się po kilku dniach używania przerwał kabelek przy wtyczce i się już nie nadają do użytku. Poza tym, cena - 140 zł...

Co do HD201 - owszem, kabel długi bo 3 m ale po prostu go zwijam w pęczek i zostawiam sobie jakiś metr-półtora i nie ma problemu. Wink Co do wytrzymałości, nie przetarło mi się nic, nie odłazi też ta wierzchnia warstwa tak jak piszesz a używam ich już prawie rok, po 4 dni w tyg jak na uczelnie dojeżdżam. Jedyne co mi w nich przeszkadza to grubość i długość wtyczki, źle mi się w kieszeni nosi przez to iPoda i boje się, że mi się w końcu przerwie kabelek tak jak w PX-100.
W sumie fakt, na pewno są lepsze słuchawki do noszenia na co dzień przez ten kabel i wtyczkę właśnie ale jeżeli chodzi o cenę i jakość to jak najbardziej pasi. Wink

Edyta:
Poza tym, PX ma otwartą konstrukcję a nie lubię jak pół tramwaju/autobusu/przechodniów wie co słucham Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?