Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zapomniałem hasła
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bosmen
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 4


PostWysłany: 04 Maj 2012, 14:06    Temat postu: Zapomniałem hasła Odpowiedz z cytatem  

Otóż. . Zapomnaiłem hasła to gry Track mania.. Login pamiętam. CD-Keya nie mam. . E-maila nawet chyba nie dawałem, jak tworzyłem konto.. Mam napisac do Nadeo. ? Ale. .Jak do niego napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 04 Maj 2012, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeszukaj forum, znajdziesz kilka tematów w których ktoś pisze to samo co Ty. Kod jest bardzo trudno odzyskać, Nadeonie reaguje na maile od użytkowników. Także lipa.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bosmen
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 4


PostWysłany: 04 Maj 2012, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

. . .l Na pewno da się coś zrobić. . Nadeo powinien odpowiadac.. Bo takto jest nizbyt odpowiedzialny, tak .. ? Chyba powinno się pomagać graczom. . ? Wiem, ze źle,z e zapomniałem hasła, ale miałem ich sporo.. Powiesz mi, jak znalezc jakiegoś Nadeo. . ? CZy jak to tam. . Gdzie do niego napisac. będę wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 04 Maj 2012, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nikomu się nie podoba, że Nadeo leje na graczy, ale pisałem Ci - poszukaj na tym forum ile osób prosi o to samo co Ty i ile z nich tę pomoc otrzymało. Jeśli chcesz to pisz do twórców gry, może akurat Tobie się poszczęści i Ci pomogą. Namiar na support na pewno pomoże Ci znaleźć wujek google.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bosmen
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 4


PostWysłany: 04 Maj 2012, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

. . .CZasem nie rozumiem waszych określeń niektórych rzeczy. . Nietypowe jakieś. Ale mniejsza z tym, ehm. . Wiesz jaką pomoc dostali? Żadną.. Tylko "skontaktuj się z Nadeo". . Tyle to ja też wiem.. Dzięki za pomoc. Wiele się dowiedziałem. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 04 Maj 2012, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wytrzymam... Bosmen, ty k**wa półmózgu czytaj ze zrozumieniem.

Nadeo jeszcze żadnemu graczowi nie udzieliła odpowiedzi w sprawie zgubionych kluczy. Żaden mail, telefon, gołąb pocztowy do tej firmy nie da ci nic, klucz straciłeś BEZPOWROTNIE.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Bosmen
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 4


PostWysłany: 04 Maj 2012, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak .. Tradycyjnie, zawsze musi się znaleźć jakiś idiota, który musi się wyżyc wyzywaniem kogoś. . Rutyna, ehm.. Ok, skorzystam z tego "wujka" Google. . Aha i jeszcze jedno - Nie rozumiem po co docholery dajecie odpowiediz, które są bezsensu i nie rozwiązują mojego problemu? Za "wujka" google, oczywiście dziękuje.. Ale za ten niepotrzebną opinie o mnie, nie znając mnie.. no cóż, nie każdy używa mózgu. Można zamnkąc temat, ehm..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 04 Maj 2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szybko, zwięźle i na temat:

Masz: login
Nie masz/nie pamiętasz: Hasła, e-mail, cd-key

Nie masz szans prawie na odzyskanie konta, bo jak to udowodnisz? Podając login? Możesz równie dobrze (z punktu widzenia Nadeo) podać sobie jakikolwiek istniejący login i powiedzieć, że to Twoje konto. Nie uwierzą Ci.
I wszystko zostało już napisane w tym temacie te odpowiedzi rozwiązują Twój problem niejako.

Chcesz odzyskać - znajdź CD-Keya, przypomnij sobie hasło albo mail na który rejestrowałeś bo z tego co pamiętam, to podanie e-maila przy rejestracji jest wymagane.

@Szrama: Nie bulwersuj się tak bo Ci żyłka pęknie Razz

Edit:
Już nie mówiąc o tym, że wpisujesz w google "Nadeo", klikasz 1 link i na samiutkim dole masz pogrubione : Contact!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?