Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z internetem - brak połączenia (?)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 11 Maj 2012, 13:04    Temat postu: Problem z internetem - brak połączenia (?) Odpowiedz z cytatem  

Witam, otóż od wczoraj wieczora a dokładniej mówiąc dziś rana występuje u mnie jeden problem. Na początku gry rano odpaliłem ff'a strony nie chciały działać z powodu braku połączenia z serverem proxy (którego nie używam. : o) więc czym prędzej zmienił ustawienia sieciowa firefox'a by nie korzystał z proxy. AQQ działa normalnie lecz po każdym wznowieniu pracy komputera ustawienia proxy wracają się i firefox znów z niego korzysta. Wiem, że to problem sieciowy i to nie to forum ale..
TM także przez to nie działa. Podczas uruchomienia TrackManii, jak to w jej naturze bywa, gra próbuje się połączyć z sieci. Nie wychodzi jej to (Error: 12029) i mogę grać tylko i wyłącznie offline.. reinstalowałem grę, nie pomogło, próba gry przez TMNF - także bez żadnych oczekiwanych skutków.
Miło by było dziś dojrzeć jakieś rozwiązanie z tego powodu, że mam meczyk o wyjście z grupy mojego teamu i miło by było wystąpić i wspomóc team.
Może to jakieś ustawienia wewnętrzne komputera czy coś? Ktoś coś wie na ten temat?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
IcemaN
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 21


PostWysłany: 14 Maj 2012, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najprostszy sposób to dzwonisz do operatora u kogo masz internet i on sprawdza co jest nie tak ja mam co jakiś czas przekierowania portów i wtedy mnie wywala z serwera ale wracają szybko do siebie u Ciebie może być z tym problem więc ja bym to zgłosił lub tez możliwe ze zapora sieciowa blokuje dostęp ale jeżeli do tej pory było ok to nie powinno się nic dziać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?