Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Diablo III
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 Maj 2012, 19:30    Temat postu: Diablo III Odpowiedz z cytatem  

Aloha.
Wczoraj premiera była D3 jak wiadomo... ktoś gra, ktoś kupił? Jakaś ustaweczka na wspólne bicie Diablo? :>
Piszta loginy/battletagi bo w sumie nie wiem jak się dodaje znajomych Mad

Tylko prosz... nie wyjeżdżać mi tu że ktoś na piracie może pograć bo zabije od razu (na pewno będzie ostrzeżenie więc nic nie wspominać nawet).

Edit:
Battle tagi:
Jero - Jero#2986
Nikita - ReeV#2790
Lewy - Lewy83#2200

_________________


Ostatnio zmieniony przez °XX Jero dnia 21 Maj 2012, 15:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 Maj 2012, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja na piracie.

Czekam, aż mnie zabijesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 16 Maj 2012, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie da rady na piracie(jeszcze) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 16 Maj 2012, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdybym wiedział wcześniej, kupiłbym z 4 kolekcjonerki i wystawiłbym na allegro. Miałbym kasę na jakieś wakacje na kanarach, albo innych Bahamach Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 Maj 2012, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszystkie sklepy miały adnotacje, że 1 osoba = 1 kolekcjonerka. Nawet na nocnej premierze tak było.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 Maj 2012, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale nie trzeba kupować wszystkiego w jednym sklepie Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 Maj 2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maniek - No niby też prawda. ;P Za 349 zł kupić kilka egzemplarzy a później sprzedać na Allegro po 600-800. Ale mnie to osobiście wkurzało, że ludzie właśnie kupowali na dalszą odsprzedaż bo przez to nie zdążyłem preordera zamówić i musiałem się wystać prawie 3 godziny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 17 Maj 2012, 4:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam w takie gry nie gram ale link wam podesle ,
http://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HubArticleView?hubId=141797&articleId=141798&catalogId=10201&langId=44&storeId=10151&cm_sp=blizzard-_-diablo-_-diablo3

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 17 Maj 2012, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ba że się napierdziela Smile Kolekcjonerka jest moja.
Ale trochę zawiodłem się na blizzardzie. Po pierwsze wkurza mnie to, że żeby grać w singla trzeba być zalogowanym na multi. Przez to pierwszego dnia była tragedia. Wszystkie serwy im padły i od razu tona błędów. A jak np. nie będzie neta to nie będzie można sobie pograć. Jedyny plus, że od razu się nimi zajmowali na bieżąco. Druga sprawa, że nie można samemu rozwijać postaci w sensie punkty siły witalności itp tylko jest to automatyczne. Wybór umiejętności też jest dziwny ale w sumie idzie się przyzwyczaić. Kolejna kwestia to jak można 12 lat przygotowywać grę, która poszła na moim netbooku lol. Chociaż to akurat jestem w stanie zrozumieć bo w końcu Hack'n'Slashe wymagające nie są. Na normalu gra jest zbyt prosta. No i tona błędów typu złe tłumaczenie (np. Tarża zamiast tarcza) jak i takich, że się stoi w kamieniu, albo źle są pokazywane współczynniki w itemach.
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Diablo_3_Error_37_-_ogromne_problemy_z_serwerami_gry-39900.html
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Diablo_3_Error_3006_-_blad_uniemozliwia_dalsza_gre_i_blokuje_konto_Battle.net-39901.html
Jak na tak długi okres przygotowywania i beta testy się nie postarali i Blizzard stracił trochę ze swojej znakomitej reputacji. Ale w sumie ze wszystkimi firmami tak jest.
Na plus natomiast jest to, że jest to stary dobry diabełek idziesz napierdalasz i zbierasz itemki. Grafika przyjemna dla oka. Czasami ciekawa interakcja z otoczeniem. Zróżnicowanie przedmiotów i potworów.

W sumie to tyle co tak na szybko mi się udzieliło po 2 dniach gry Smile

Co do wspólnej gry może kiedyś jak już pocisnę singla wszystkimi postaciami na maxa Smile O ile jeszcze wtedy ktoś będzie w to cisnął a to trochę potrwa bo po 2 dniach gry jestem na początku 2 aktu gdyż jak zwykle zwiedzam wszystko dokładnie a nie wykonuję tylko misje Smile

Taka ciekawostka. Rekordzista przeszedł Diabełka w 4 godziny. To trzeba mieć nasrane Smile

A teraz żegnajcie moja Barbarzynka Hermenegilda wzywa Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 Maj 2012, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie halo o grę, która nie daje już tyle frajdy co kiedyś (grałem w betę). Z niecierpliwością czekam na Torchlight 2, które będzie 3-4 razy tańsze i 2 razy lepsze, bo robione przez prawdziwych twórców Diablo I.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 Maj 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
Wielkie halo o grę, która nie daje już tyle frajdy co kiedyś (grałem w betę). Z niecierpliwością czekam na Torchlight 2, które będzie 3-4 razy tańsze i 2 razy lepsze, bo robione przez prawdziwych twórców Diablo I.


A ja nie grałem w bete ale szczerze mówiąc, dopiero od 2 poziomu trudności się robi fajnie. Wink A co do Torchlight - grałem, przeszedłem, szału nie było, dupy nie urwało.

Lewy - Zgadzam się w 100% ze wszystkim Smile Też mam takie same uwagi. To rozwijanie postaci boli chyba najbardziej, bo nie ma się żadnego wpływu tak na prawdę. Racja, gra na normalu łatwa strasznie.
A ja już przeszedłem wczoraj, jakoś się bardzo nie zagłębiałem i nie zwiedzałem wszystkiego na full ale większość odwiedziłem. Wink Zajęło mi to równo 16 h. Teraz koszmar robię na multi i już dzisiaj 1 akt pociśnięty.

Lewy napisał:
Kolejna kwestia to jak można 12 lat przygotowywać grę, która poszła na moim netbooku lol. Chociaż to akurat jestem w stanie zrozumieć bo w końcu Hack'n'Slashe wymagające nie są.

Zapewne nie robili tego 12 lat. Dali znać, że będzie 3 część dopiero w 2009 r. bodajże, więc sądzę, że mogli ją robić połowę tego czasu (5-6 lat). Co do tego, że Ci poszło. Też czytałem, że specjalnie będą robić tak, żeby gra działała płynnie też i na starszych/niezbyt mocnych komputerach.
Lewy napisał:
Taka ciekawostka. Rekordzista przeszedł Diabełka w 4 godziny. To trzeba mieć nasrane Smile

Jak to Bashiok się do tego odniósł (nie dosłownie ale przekaz taki sam) - Bullshit Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 17 Maj 2012, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam nie przeszedł tego.
Grał on ze swoimi ziomkami w party, dlatego tak szybko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 17 Maj 2012, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi tam się podoba. I grafa i system rozgrywki, może trochę uproszczony, ale wszystkie gry sa coraz prostsze. Wiadomo, ze czesc psioczy i to strasznie, ale jak mozna porownywac gre sprzed 12 lat do tego co mamy teraz, podobnie było z SC2 - g*wno, taka grafika cukierkowa, nic z tego nie będzie, a jednak hit i wszyscy z niecierpliwoscia czekaja na 1-szy dodatek. Tak samo D3, ktore dla mnie stary klimat zachowalo. Wiadomo, ze Blizzard nie wypuszcza co roku nowej gry. Teraz będą nad D3 pracowali jak do tej pory, bo wiedza, ze do doskonalosci jej brakuja lata i opinie fanow. Do D2 patch'e tez wychodzily przez parę lat i gra stawala się lepsza.
już jest chyba 1-szy mod poprawiajacy kolory, ale ja mam to samo jak ustawie monitor na "dynamic contrast", wiec jak ktos chce sprawdzic to proszę: http://youtu.be/iYAgMuEePck

Podejrzewam sporo osob z forum i ze sceny sobie zakupilo gre, wiec być może kiedyś jakas wieksza wyprawa na diablo (mam nadzieje, ze zmienia ten tryb 4-osobowej druzyny z czasem).
A teraz nic, czeba dalej expic i konczyc 1-szy akt - dopiero:(
Co ta praca z ludzimi robi, nawet pograc nie mozna:D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 Maj 2012, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak by co to mój battle.tag: Jero#2986
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 18 Maj 2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy napisał:
Na normalu gra jest zbyt prosta. No i tona błędów typu złe tłumaczenie (np. Tarża zamiast tarcza)


Co do normala to było oczywiste że będzie banalny, żeby móc ogarnąć grę i poznać świat. Mam tylko nadzieję że Inferno będzie naprawdę trudnym poziomem nie tak jak w D2, bo przy dobrze zrobionej postaci hell to niedzielny spacerek a załatwienie leszczy w Uber Tristram w kilka minut nie jest problemem.

Co do tarży... najpewniej nie grałeś od dawna ( albo w ogóle) w D2 skoro nie wiesz co to jest. Jest to rodzaj tarczy, jej szczególna odmiana - święta tarża to tarcza paladyna w której robi się rw spirit dla Hammerdinera. Przykład z mojej postaci:


na Battle.net to elementarna wiedza o D2...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 18 Maj 2012, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co to jest Diablo?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Maj 2012, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak można kupić grę za 700 zł i przejść ją w 8h ... lepiej chyba kupić malucha pojeździć i pociachać siekierką
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 18 Maj 2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w Diablo nigdy nie chodziło o to że po prostu przejść grę. Zagraj - zrozumiesz ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 Maj 2012, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SuNRisE napisał:
jak można kupić grę za 700 zł i przejść ją w 8h ... lepiej chyba kupić malucha pojeździć i pociachać siekierką

Przechodzisz ją raz dla fabuły a później przechodzisz ją jeszcze kolejne 3 razy bo są 4 poziomy trudności które się odblokowują jak przejdziesz po kolei każdy. Poza tym, 8 h to jak będziesz leciał wszystko na chybcika nie zgłębiając się w zadania poboczne (nawet elder scrolls morrowind można było przejść w 15 min jak ktoś wiedział jak). Jak by chcieć tak od deski do deski, wszystko odkryć (całą mapę + wszystkie zadania) zajęło by Ci to z 20-25 h na jednym poziomie trudności. Pomnóż to razy 4 bo później się robi coraz trudniej. Masz 5 klas postaci, więc znowu się czas wydłuża a do tego jeszcze masz wyzwania które się fajnie wypełnia i jest ich od chuja.
Druga kwestia... 700 zł? To tylko jak ktoś się nie załapał na preordera i chciał kolekcjonerke to na Allegro brał. Ja tam wolałem osobiście wystać w kolejce na premierze i kupić za połowę tego. A jeżeli by mi się nie udało, to na pewno bym tyle nie dał z Allegro tylko już bym wolał kupić zwykłą za 150 zł.

Poza tym, co ja się będę - MarioCT idealnie to ujął:
MarioCT napisał:
w Diablo nigdy nie chodziło o to że po prostu przejść grę. Zagraj - zrozumiesz ;]

Egzakli!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 Maj 2012, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?