Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Weekend Cup 1vs1
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 marca 2007, 15:58    Temat postu: Weekend Cup 1vs1 Odpowiedz z cytatem  

Zasady:
W Czwartek popołudniu podaje 3 mapy.
Wszystkich chętnych zapraszam na czat od godz 19:30.
Maksymalna liczba uczestników to 64.
O godz 18:50 nastepuje losowanie.
Gramy system KO(czyli drzewkiem.)

Mecz:
Zawodnicy spotykaja się na własnym serverze który każdy może stworzyc poprzez Hamachi, bądź normlanie, bądź załatwic od jakiegoś znajomego.
Każdy zawodnik odrzuca 1 mapę, pozostaje jedna na której rozegra się mecz do 7 lub 5 (w zaleznosci od długości map)punktów w trybie teams.

Gramy zarówno w sobote jak i w niedziele. Myśle ze maksymalny czas rozgrywek to 3h, wiec wszystkich którzy będa mieć czas w tym terminie mogą wziasc w nim udzial.

1runda 19:00
2runda 19:30
3runda 20:00
4runda 20:30
5runda 21:00
6runda 21:30

Link do mappacku: http://s003.wyslijto.pl/index.php?file_id=20125170099753152193
Link do czata: http://www.polchat.pl/chat/?room=Weekend+Cup

Co do Hamachi:
Wiadp1 napisał
Cytat:
Hamachi to bardzo symptyczny programik, który umożlwia nam grę za pośrednctwem sieci LAN i jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą hostować.
Program możecie pobrać TUTAJ

Po instalacji wystarczy go skonfigurować, podłączyć się do odpowiedniego kanału i już możecie tworzyć serwery w sieci LAN, niezależnie od tego czy macie FIREWALL'a, router itd.
Dzisiaj dokłądnie testowałem ten software i działa bez zarzutów. Mam router z wbudowanym firewallem i mogłem bez problemu tworzyć serwery, do których można się było dołączyć

Plusem tego programu jest także to, że zapisując się na odpowiednik kanał będziesz mógł szybko i sprawnie umawiać się na meczo z jego użytkownikami. Ja już stworzyłem taki kanał dla uczestników naszego ladderka w ESL, jednak ze względu na to, że dostęp do tego tematu ma pratkycznie każdy hasło do niego mozecie zdobyć pisząc do mnie prywatną wiadomość na tym forum.

Mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą tego programiku.Ma on jedną wadę. Mimo tego, że jesteście na LANIE i jakaś osoba stworzyła serwer może on nie być widoczny. Wtedy osoba,która nie widzi danego serwera mui wyjść z TMN i uruchomić grę ponownie. Teraz serwer będzie już widoczny. To taka mała uwaga, żebyście się w razie czego nie denerwowali

Jeżeli macie jakieś problemy z konfiguacją tego programu piszcie


Co do Czata to jest potrzebna java by działał.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 08 marca 2007, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czy nie zapomnieliscie czasem o PL3?? w ten weekend sa mecze wiec może przelozcie to na jakiś termin po zakonczeniu PL3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 marca 2007, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak ktoś nie może to przecież nie musi. To jest puchar dla tych którym się nudzi w sobote albo w niedziele i wola sobie pograc mecze niz siedziec na serverach.

Ps. Byliby jacyś chętni do pomocy w administracji?

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 08 marca 2007, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak dla mnie to chybiony pomysł Smile ale powodzonka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 marca 2007, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zobaczymy jak się mało osob zglosi to się zaprzestanie.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 08 marca 2007, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najwyzej się przeniesie na inny weekend , np po PL3 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 marca 2007, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamierzam robić takie zawody co tydzien, nie maja one wiekszego celu, taki oto puchar dla kogos komu się nudzi w danym dniu i ma czas.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 08 marca 2007, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chce!!!!!
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 marca 2007, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo, ma to sens, jeżeli w okresie trwania PL3 będziesz używał oficjalnych mappacków PL3 na daną rundę. Potem można dawać już inne trasy Smile

Taka opcja może nawet skusić uczestników PL3. Mały turniejek w ROUNDS w ramach rozgrzewki nie zaszkodzi Smile

Ale sądząc po mappacku to widzę prawdziwy cel tej serii pucharków. Przygotowania do ESWC czas zacząć Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 09 marca 2007, 7:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 09 marca 2007, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w Administracji ja mogę pomoc jeśli bd umial:)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 marca 2007, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK spoko

Wiadp wlasnie Ci co graja w PL3 to zwykle nie maja czasu w sobote albo niedziele.

Forma tego pucharu jest raczej luzna dlatego tylko 2 dni na trening, a tak to by było 7 dni i to czasem jest za dużo, mapki się nudza a wygrywaja ci ktorzy maja najwieksze samozaparcie.

[ Dodano Sob Mar 10, 2007 3:26 pm ]
Tak wiec wszystkich zapraszam już od 18:30 na czata o 18:50 koncze zapisy!.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?