Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
EURO 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Ketrab - Szczęsny sfaulował zawodnika który już go tak naprawdę minął i musiał dostać czerwoną kartkę. Może gdyby za Szczęsnym był jakiś nas obrońca (asekuracja), a Szczęsny sfaulował Greka szybciej - wbiegając na niego (najlepiej przed polem karnym ;P), to może byłaby zółta.

Masz tu rację. Ale zauważ, że piłka nie poleciała do przodu, a do boku, albo i można powiedzieć troszkę do tyłu. Uważam, że w takim wypadku czerwona to jednak zbyt wiele.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 08 czerwca 2012, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pika leciała w boczną strone boiska, ale gdyby Szczęsny nie sfaulował, to Grek by go minął, Szczęsny by leżał już na murawie, obrona i tak była daleko za akcją, a on by sobie spokojnie dognił piłkę i uderzył (no chyba, że nazywa się Torres ;])
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po I połowie meczu Rosja - Czechy, trzeba swierdzić, że poziom Polaków przy nawet będących cieniem dla Rosjan Czechów jest ekhm niski, co za tempo meczu, Rosjanie mają zgranie jak niemalże brazylijczycy, chyba wygram wszystkie zakłady z kolegami, bo moim zdaniem z grupy nie wyjdziemy, jak z resztą w '02, '06, '08..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Lesław
Co do mobilności Ruskich masz rację, są naprawdę szybcy. Kwestia tempa gry NASZYCH niestety leżała w pewnym sensie w mentalności i nie jesteśmy przyzwyczajeni do wygrywania, jesteśmy przyzwyczajeni do partyzanckiej walki, stawiania oporu. Jesteśmy gospodarzami i dlatego też to powodowało dodatkowy nacisk nie tylko na grę do przodu, na przeciwnika, ale też dodatkowy bat na ekipę Smudy.Chłopaki toczą grę przede wszystkim w swoich głowach, a Sborna jest tylko uczestnikiem, starają się grać 'swoje', są na wiekszym luzie niż Polacy.

Chłopaki pewnie jeszcze przeżywają ten mecz, ale Smuda musi dalej pracować i obserwować mecz przeciwników, a potem analizować naszych. Też nie ma lekkiego życia...


Ostatnio zmieniony przez ~FM~ Piotruś dnia 08 czerwca 2012, 21:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ku.rwa, zawiodłem się dzisiaj i to bardzo. Szczęsny jak i bramkarze z ławki nie są jeszcze gotowi na takie turnieje. Tutaj potrzebne jest doświadczenie, którym dysponuje Boruc na każdym turnieju. I gdzie do kurwy nędzy były zmiany ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czub jeżeli twoim zdaniem taki Tytoń zupełnie nie rozgrzany, wyłącznie wychodząc z ławki nieoczekiwanie przed 60 tysiącami par oczu musi stanąć między słupkami i obronić strzał z rzutu karnego z wyczuciem co do ułamków sekundy i go broni, to albo ty nie oglądałeś tej akcji, albo jesteś pod wpływem ch** wie czego i nie jesteś w stanie wyrazić tego co myślisz,A PRZYNAJMNIEJ PRÓBUJESZ. i TYLE...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie! Boruc i zmiany. Boruca nie wziął Smuda przez starą aferę. Peszka też nie ma. Tyle dobrze, że jest Wasilewski.

Ogl teraz mecz. 4:1. Swietna gra rusków. Oni to doświadczenie mają.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh, karny to loteria, zobaczymy co pokaże w następnych meczach. Przy bramce Szczęsny widząc Wasilewskiego biegnącego do piłki po ch** się tam pchał ? Taka jest moja opinia, a do niej mam prawo i nie wyjeżdżaj mi z tekstem, że jestem pod czegoś wpływem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piotruś napisał:
Czub jeżeli twoim zdaniem taki Tytoń zupełnie nie rozgrzany, wyłącznie wychodząc z ławki nieoczekiwanie przed 60 tysiącami par oczu musi stanąć między słupkami i obronić strzał z rzutu karnego z wyczuciem co do ułamków sekundy i go broni, to albo ty nie oglądałeś tej akcji, albo jesteś pod wpływem ch** wie czego i nie jesteś w stanie wyrazić tego co myślisz,A PRZYNAJMNIEJ PRÓBUJESZ. i TYLE...


+ 1

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CzuB napisał:
Ehh, karny to loteria, zobaczymy co pokaże w następnych meczach. Przy bramce Szczęsny widząc Wasilewskiego biegnącego do piłki po ch** się tam pchał ? Taka jest moja opinia, a do niej mam prawo i nie wyjeżdżaj mi z tekstem, że jestem pod czegoś wpływem.




Do opinii masz prawo, ja ci tego nie bronię, druga sprawa czy ja się muszę z nią zgadzać czy na trzeźwo czy pod wpływem trunku czy już nawet czegokolwiek (nie sugeruję a nawet nie podejrzewam, można być pod wpływem emocji zwyczajnie)....mniejsza z tym tak naprawdę, jak dla mnie. Loteria loterią, szczęście szczęściem, ale ja jestem bardziej za motorycznymi umiejętnościami poszczególnych piłkarzy niż za dociekaniem kto ma więcej głupiego farta. Głupi ma zawsze szczęście, tylko że teraz głupich w tej stawce nie ma...


Ostatnio zmieniony przez ~FM~ Piotruś dnia 08 czerwca 2012, 21:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzień zmienników - Grek wszedł i nam sieknął, Pawluczenko zaliczył asystę a potem gola. A Smuda niech dalej woła Grosickiego w 92min k**wa jego mać! Strach pomyśleć co może być w meczu z Polska - Rosja.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może jestem troszkę pod wpływem alkoholu i emocji, ale no k**wa mać dalej nie mogę przeboleć tych naszych "zmian". Crow, fakt Grosik dałby trochę życia na skrzydle za nieistniejącego Polanskiego albo Murawskiego, który poza jednym strzałem nic ciekawego nie pokazał. Liczę, że to się zmieni już we wtorek chociaż z tak koncertowo grającą Rosją będzie ciężko..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No też mnie telepało po meczu czemu nie weszli taki kreatywny Mierzejewski dając świeżą zmianę, a to by pewnie ekipę pobudziło, albo Grosickiego, fightera na lewą flankę gdzie się lepiej czuje chłopak, ale musiałby zejść albo Obraniak który jeszcze miał jakieś zapędy pod bramkę albo ktoś ze środka pomocy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamiast pisać to lepiej łapcie ostatnie kursy na ruskich w meczu z nami Laughing . 2,20 da się przełknąć.

E:
Piotruś napisał:
No też mnie telepało po meczu czemu nie weszli taki kreatywny Mierzejewski dając świeżą zmianę, a to by pewnie ekipę pobudziło, albo Grosickiego, fightera na lewą flankę gdzie się lepiej czuje chłopak, ale musiałby zejść albo Obraniak który jeszcze miał jakieś zapędy pod bramkę albo ktoś ze środka pomocy...


Mierzejewski gra ostatnio straszny piach, ale nawet on dałby w końcówce więcej tej drużynie, niż Obraniak czy Błaszczykowski.

Swoją drogą jesteśmy fenomenem na skalę światową. Dostajemy euro, trzech piłkarzy grających już na wysokim poziomie, czerwo greków w 44 min, a i tak nie potrafimy tego wykorzystać. Nie wiem jak można być zadowolonym z dzisiejszego spotkania, trzy lata poszły w pizdu.

@Czub

Jak chcesz Wink. Ja piłki zazwyczaj nie obstawiam, ale dzisiaj Rosjanie po prostu zniszczyli Czechów. Grają ofensywnie, odważnie i co najważniejsze są wybiegani jak cholera, jak to ruscy. Mając na uwadze, iż nasi ledwo truchtali po boisku w 70 minucie to ... wiadomo. A i co z tego, że grają u siebie? Dzisiaj doping był komiczny, lepsza atmosfera jest na meczu w Bielsko Białej czy Bełchatowie. Blisko 55 tys osób i w większości cisza na stadionie, od czasu do czasu " Polska, Polska". Strasznie się porobiło.


Ostatnio zmieniony przez Tableta dnia 08 czerwca 2012, 22:18, w całości zmieniany 5 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CzuB napisał:
Może jestem troszkę pod wpływem alkoholu i emocji, ale no k**wa mać dalej nie mogę przeboleć tych naszych "zmian". Crow, fakt Grosik dałby trochę życia na skrzydle za nieistniejącego Polanskiego albo Murawskiego, który poza jednym strzałem nic ciekawego nie pokazał. Liczę, że to się zmieni już we wtorek chociaż z tak koncertowo grającą Rosją będzie ciężko..


To chyba inny mecz oglądałeś, bo Polański walczył, z tym że w ważniejszych momentach za mocno (niecelnie) podawał. W następnym meczu powinien już zagrać Wawrzyniak, bo Boenisch ledwo dawał w obronie radę. I oczywiście jak są zmiany to trzeba je robić...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Tableta-nie będę stawiał takiego meczu, Polacy stoją na straconej pozycji ale nie zapominajmy, że grają u siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 08 czerwca 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pieprzę obrażonego Smudę, który wywalił z kadry Żewłakowa, bo co jak co, ale chłop gniecie doświadczeniem i umiejętnościami (chociaż czasem jest "za miękki") Perquisy i innych obrońców.
A no i mogli otworzyć ten dach, a nie urządzać sobie tropikalny mecz.

Co do Rosja - Czechy to bazując na jednym spotkaniu (tego z Włochami nie oglądałem) śmiało stwierdzam, że Rosjanie spokojnie mogą dojść do finału i wygrać go.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedyna nadzieja w tym, że sędzia nam w jakiś sposób pomoże jak dzisiaj, ale to też trzeba umieć wykorzystać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się obawiam, że w meczu z Rosją może nam zabraknąć właśnie Szczęsnego.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No...Tytonia dobrze kojarzę z towarzyskiego z Meksykiem bo potem jakoś nie był specjalnie wystawiany. Nie widziałem w jego wykonaniu jakiejś wielkiej robinsonady kiedykolwiek i nie wiem czy sprostałby naporowi ruskich, czy byłby w stanie wyciągnąć się jak struna przy strzale takiego kerzakova czy pavlyuchenki, albo dzagoeva czy jak się ich nazwiska pisze (mam wypite....). To jest jedna sprawa. Dwa że piłkarze muszą się poukładać wychodząc na drugą połowę, bo takiego Kuby jak dziś to ja nie pamiętam, nie kojarzę jakiegokolwiek meczu z nim by dał ciała w drugiej połowie. Co prawda bramka Greków (z naszej winy) podcięła skrzydła, Czerwona dla Szczęsnęgo...no ale zamykać się na własnej połowie przez większość drugiej części spotkania nie da nam 3 pkt...o zmianach nie będę pisał...większość portali informacyjnych teraz to wytyka Smudzie...a on teraz też pewnie nie śpi spokojnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?