Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[Poradnik] DRIFTu (dla początkujących)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
revar
Jeździ konno


Dołączył: 07 Maj 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 38



PostWysłany: 09 Maj 2010, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cappy bo podajesz mi jakiś pedalski filmik na ktorym nic nie widac, nie da się z niego nauczyc a po 2 mowie ci ze k**wa nie chodzi o to ze nie wiem jak driftowac tylko o to ze się nie da skrecajac w lewo trzymac 3 przyciskow umiesz czytac, widzisz roznice?? Interpunkcji będę uzywac jak będę pisać pismo, podanie ale jakieś wazniejsze teksty a nie na forum internetowym i nic ci do tego w jaki sposob pisze. Pytam się co zrobić z tym zeby się dalo drifta w lewo może jakas opcja, klawisz, ustawienia a ty mi wysylasz filmy...

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 09 Maj 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero napisał:

PS: Jakub, przy zamachu kijem do golfa lewa ręka musi być prosta w łokciu przez cały Swing ;p


jero, masz racje, ale trudno mi te reke wlasnie prosto trzymac.
czekalem na to, ze ktos zauwazy Smile

ja dopiero zaczynam grać, wiec dużo bledow jeszcze robię.
ale zabawa jest super, polecam. mozna grać nawet w parku itp, a uzywane kije sa dosc tanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| tomerq
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 352

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 09 Maj 2010, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

revar napisał:
Interpunkcji będę uzywac jak będę pisać pismo, podanie ale jakieś wazniejsze teksty a nie na forum internetowym i nic ci do tego w jaki sposob pisze.

Oj, błąd w rozumowaniu... Na wielu forach internetowych wyleciałbyś na zbity pysk za coś takiego. Poprawne pisanie jest oznaką kultury i szacunku wobec innych użytkowników. Wychodzi na to, że jesteś po prostu zwykłym chamem.
revar napisał:
Cappy bo podajesz mi jakiś pedalski filmik na ktorym nic nie widac, nie da się z niego nauczyc a po 2 mowie ci ze kur** nie chodzi o to ze nie wiem jak driftowac tylko o to ze się nie da skrecajac w lewo trzymac 3 przyciskow umiesz czytac, widzisz roznice?? (...) Pytam się co zrobić z tym zeby się dalo drifta w lewo może jakas opcja, klawisz, ustawienia a ty mi wysylasz filmy...

Czy my jesteśmy jakąś zgrają cudotwórców? Koledzy dali ci już kilka rad, co powinieneś zrobić. Próbowałeś - tak, działa - nie. No to co ty byś chciał żebyśmy ci jeszcze mieli zrobić? Skoro nie możesz trzymać 3 przycisków na raz, bo piszczy, to, tak jak już pisali, najwidoczniej jest coś nie halo z twoim sprzętem bo:
Cytat:
nikt inny takich problemów nie ma.


Tyle ode mnie i ogarnij się Arrow

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 09 Maj 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

ja dopiero zaczynam grać, wiec dużo bledow jeszcze robię.
ale zabawa jest super, polecam. mozna grać nawet w parku itp, a uzywane kije sa dosc tanie.


No, popieram, zabawa jest świetna Smile Ja mam golfa jako WF na studiach (jako pierwszy i jedyny kierunek w Polsce), na początku mi się nie podobała wizja uczenia się golfa ale stwierdzam że jest świetny Smile

Wracając do tematu, popieram Cappy'ego.
A z tym Twoim, revar, poglądem na temat pisania poprawnie stylistycznie, pogrążyłeś się.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
revar
Jeździ konno


Dołączył: 07 Maj 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 38



PostWysłany: 09 Maj 2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra koniec bo widze jacys fanatycy poprawnego pisania.. Wiekszosc osob pisze bez znakow bo jest szybciej i prosciej i z pewnością niektorzy z nich maja wiecej kultury od was nawet jak nie pisza ze znakami.. Co komu wygodniej anglicy tez uzywaja skrotow i co zarzucimy im ze sa nie kulturalni bo upraszczaja wymowe pieknego wspanialego slowa ? Ogarnijcie się bo czepianie się kogos o to jak pisze ( pomijajac ortografie ) jest bezsensowne każdy ma prawo pisać jak chce.. Sprzet zly ciekawe czemu w prawo 3 przyciski bez problemu dzialaja ;s A jak nikt takiego problemu nie ma to spoko wiem już o co chodzi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 09 Maj 2010, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja Ci powiem o co chodzi - jesteś albo debilem albo zwykłym durniem który chciałby mieć podane wszystko gotowe. Skoro nie działa w TM, to może sprawdziłbyś w innej grze - ale nie, łatwiej i szybciej jest napisać, że nie działa i "weżcie mi pomóżcie, a jak nie pomożecie to jesteście chuje niewdzięczne".

1. Sprawdź w innej grze.
2. Jak nadal nie działa, to pożycz od kogoś klawiaturę i sprawdź czy wtedy będzie działać.
3. Jeśli będzie działać to zapier***** do najbliższego sklepu w którym będziesz mógł odpowiednią klawe kupić i graj.

Nawet jak jak jest to wina Twojego sprzętu, to po zmianie nie oczekuj, że w 10 sekund zostaniesz mistrzem driftu. Żeby to dobrze opanować, trzeba poświęcić sporo czasu, a nie oczekiwać, że pograsz 3 dni i będziesz najlepszy.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 09 Maj 2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero napisał:
Jakub napisał:

ja dopiero zaczynam grać, wiec dużo bledow jeszcze robię.
ale zabawa jest super, polecam. mozna grać nawet w parku itp, a uzywane kije sa dosc tanie.


No, popieram, zabawa jest świetna Smile Ja mam golfa jako WF na studiach (jako pierwszy i jedyny kierunek w Polsce), na początku mi się nie podobała wizja uczenia się golfa ale stwierdzam że jest świetny Smile

Wracając do tematu, popieram Cappy'ego.
A z tym Twoim, revar, poglądem na temat pisania poprawnie stylistycznie, pogrążyłeś się.


Jero jaka uczelnia??;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
revar
Jeździ konno


Dołączył: 07 Maj 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 38



PostWysłany: 09 Maj 2010, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mały napisał:
Ja Ci powiem o co chodzi - jesteś albo debilem albo zwykłym durniem który chciałby mieć podane wszystko gotowe. Skoro nie działa w TM, to może sprawdziłbyś w innej grze - ale nie, łatwiej i szybciej jest napisać, że nie działa i "weżcie mi pomóżcie, a jak nie pomożecie to jesteście chuje niewdzięczne".

1. Sprawdź w innej grze.
2. Jak nadal nie działa, to pożycz od kogoś klawiaturę i sprawdź czy wtedy będzie działać.
3. Jeśli będzie działać to zapier***** do najbliższego sklepu w którym będziesz mógł odpowiednią klawe kupić i graj.

Nawet jak jak jest to wina Twojego sprzętu, to po zmianie nie oczekuj, że w 10 sekund zostaniesz mistrzem driftu. Żeby to dobrze opanować, trzeba poświęcić sporo czasu, a nie oczekiwać, że pograsz 3 dni i będziesz najlepszy.


Nie, nie zalezy mi k**wa na tym zeby być mistrzem tylko na tym zeby się dalo k**wa cwiczyc a jak mam to robić jak się nie da? ... Teraz próbowałem przytrzymac 3 klawisze normalnie bez gry po prostu nacisnac je tu jak na forum jestem i jak daje lewa, gorna i spacja to mi piszczy a jak prawa, gorna i spacja to normalnie czyli tak jak pisalem drift w lewo odpada.. To w takim razie czemu drift w prawo dziala nie wiem.. Zobacze inna klawiature ale jak nie zadziala to już nei wiem ;s

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChelseaHubert
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: Poznań

PostWysłany: 09 Maj 2010, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

revar przestaw najlepiej sobie prawy klawisz na inny bo może ten masz już zjebany i wtedy spróbuj
_________________
Jasiu czeka z mamą na samolot.
Jasiu:
- mamo siku.
Mama na to:
- nie, bo zaraz przyleci samolot.
Po jakimś czasie:
- Mamo leci!
- Gdzie?!
- Po nogawkach........

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 09 Maj 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Albo w ogóle przestaw ze strzałek na numeryczną np. i wtedy zobacz.

@mat154, Uniwersytet Łódzki wydział Ekonomiczno-socjologiczny kierunek - ekonomia, specjalność - ekobiznes ;p Zrobili nam dla próby, czy to się sprawdzi jako wuef a dodatkowo ma to promować golfa Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
revar
Jeździ konno


Dołączył: 07 Maj 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 38



PostWysłany: 09 Maj 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurcze na strzalkach i spacja najlepiej ale dobra dzięki za rade już sprawdzam pozmieniam wszystko może coś będzie. Sluchajcie mam prosbe może ktos zrobić sreana z waszych opcji sterowania jak macie? może ustawie sobie tak samo, oby coś dalo ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 09 Maj 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

revar napisał:
Sluchajcie mam prosbe może ktos zrobić sreana z waszych opcji sterowania jak macie? może ustawie sobie tak samo, oby coś dalo ;P

A ty nadal swoje? Pisaliśmy: strzałki + hamulec na shifcie/z/s bądź pad.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
revar
Jeździ konno


Dołączył: 07 Maj 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 38



PostWysłany: 09 Maj 2010, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Omg mowilem Ci chyba ze zmienialem widze ze czytasz... koledzy napisali zeby przestawic tez strzalki może coś da a ja pytam się o inne opcje w sterowaniu bo może mam coś zle jak nie chcesz pomoc to nie krytykuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 09 Maj 2010, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeden klawisz nie może być przypisany do więcej niż jednej funkcji, więc sterowanie dotyczące innych akcji nie ma tu nic do rzeczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
revar
Jeździ konno


Dołączył: 07 Maj 2010
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 38



PostWysłany: 09 Maj 2010, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodzi o to zeby wszystko przestawic inaczej. mogę ster dac na WSAD i hamulec gdzies indziej tez i zobaczymy jak będzie. Swoja droga nie mozesz wrzucic ss'a z opcjami?

(Dodano 10 Maj 2010, 0:05)
Jero napisał:
Albo w ogóle przestaw ze strzałek na numeryczną np. i wtedy zobacz.


Pochwala dla tego pana się nalezy ! wszystko dziala ale piekny drifcik teraz idzie Wink trochę sztywnie bo nie przyzwyczajony jestem do numerycznej ale to kwestia czasu dzięki wielkie ;P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 Maj 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie za ma co ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Poradniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?