Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pomoc z Systemem Windows
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 30 lipca 2012, 13:13    Temat postu: Pomoc z Systemem Windows Odpowiedz z cytatem  

Witajcie, wiem że to żadne forum "komputerowe" ale, szukałem w internecie, i nie mam pomysłu jak rozwiązać mój problem, ponieważ planuje używać 2 systemów (Nawet 3) na moim komputerze.. Chodzi o Windowsa 7 (Jako główny system) Windows XP, i opcjonalnie dystrybucje linuxa w trybie tekstowym.. (Jeśli będzie potrzeba instalacji linuxa) Chodzi o to że nie wiem jaki Bootloader użyć.. jak go skonfigurować.. Jeżeli macie pomysły na rozwiązanie problemu, dobrze by było jakbyście się nim podzielili..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30 lipca 2012, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W tej sytuacji najważniejsza jest kolejność instalacji. Gdy najpierw zainstalujesz XP a potem 7 to nie będzie problemu. Siódemka zrobi wszystko za Ciebie. Zaś po instalacji Linuxa rozruchem będzie zarządzał GRUB, który wykryje wcześniej zainstalowane systemy.
Gdyby jakimś cudem tak się nie stało, tutaj:
http://www.ubuntu-pomoc.org/przywracanie-gruba-2-z-livecd/
masz link przywrócić GRUBa. Tutek sprawdzony, u mnie zadziałał Wink.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 30 lipca 2012, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki.. Właśnie chodzi mi o GRUB'a żeby wszytskim zarządzał, ale poprostu źle się za to zabierałem i dlatego nie wychodziło ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?