Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z Rankingiem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jedi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Siedlce,Polska

PostWysłany: 04 sierpnia 2012, 14:37    Temat postu: Problem z Rankingiem Odpowiedz z cytatem  

Witam,jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.Po dłuższej przerwie z Trackmanią Nations Forever zainstalowałem ją znowu.I po 2 dniach kiedy wbiłem się w górę rankingu jak wchodzę na jakikolwiek serwer zostaje mi stary ranking który był przed pierwszym odinstalowaniem.Kiedy przejadę jedną trasę problem znika ale na rankingach z poziomu menu zostaje stary a w pasku na górze który podaje na zmianę rankingi jest wszystko Ok.Tak więc pytanie:Czy serwery Nadeo nie wyrabiają czy wina leży po stronie mojego PC? Za każdą odpowiedz dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 04 sierpnia 2012, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cześć czołem. Ranking jest raczej nie potrzebny, wiec nie zwracaj na to uwagi nawet Smile
A moim skromnym zdaniem, sądze żę Twój PC nie ma nic do rzeczy w tym, ot opóźnienia nadeło.
Ale ja się nie znam Sad

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Żegnam Was
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2012
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4294967295
Posty: 0

Skąd: brak

PostWysłany: 04 sierpnia 2012, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o ten ranking się nie martw, gdyby było coś nie tak z rankingiem offline to już byłaby inna sprawa.
_________________
brak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04 sierpnia 2012, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurczę... po dziesięciokrotnym przeczytaniu posta nadal nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Może po prostu mylisz ranking trybu jednego gracza z rankingiem gry w internecie? Mimo wszystko tak jak pisano wcześniej, nie zwracaj na to większej uwagi Wink.

Jeśli jednak jesteś ciekawy:
http://tmunited.wordpress.com/2006/11/24/article-official-times-skill-points-vs-ladder-points/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 04 sierpnia 2012, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ranking wojewódzki, krajowy i światowy jest aktualizowany raz na jakiś czas (kiedyś było to raz dziennie). Aktualną liczbę punktów i pozycję masz właśnie w tym pasku na górze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jedi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Siedlce,Polska

PostWysłany: 04 sierpnia 2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Joker

Właśnie o to mi chodziło,dzięki za uspokojenie i również dziękuje za inne porady Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?