Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
łat de fak
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doktorg
Jeździ konno


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 17
Skąd: polska

PostWysłany: 28 września 2012, 16:32    Temat postu: łat de fak Odpowiedz z cytatem  

ema! od jakiegoś czasu za każdym razem jak wylaczam gre oczywiście mowa o tm to gdy dam wyscie i potwierdze to musze czekac ze 20 sekund albo czasem dluzej zanim okno gry się zamnknie o co kaman może ktos mial podobny wkurzajacy problem i szybko się z nium uporal czy pozostaje od nowa instalowac ale co wtedy z medalami w singlu itd ::::://////
_________________
Co ty wiesz, w nogach śpisz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
fow.volc
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 7
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: 28 września 2012, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

też tak mam od czasu do czasu , więc robię tak iż tm daje na pasek i później zamykam proces w Windowsie.

...

od czego tak mam/ty też może - od internetu jak jakąś długą myśl wykonuje mi neo i zwalnia wtedy

pzdr

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 28 września 2012, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Alt+F4. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?