Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Runda2 - Francja
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania 2 » Reprezentacja TM2 » TNC2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szubi95
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 58
Skąd: Henryków Lubański

PostWysłany: 25 września 2012, 16:02    Temat postu: Runda2 - Francja Odpowiedz z cytatem  

Witam!

Tak jak wszyscy wiecie, a tych którzy nie wiedzą informuję, że przegraliśmy z Włochami 2:1
5:3
3:7
7:3
Mogę jedynie powiedzieć, że jest mi trochę smutno. Tak naprawdę wystarczyło lekkie rozkojarzenie przez problemy z punktami na serwerze oraz zlekceważenie ich. Uważam, że właśnie przez to przegraliśmy multilapa. Dziękuje wszystkim za wspaniałą walkę do samego końca i za frekwencję na kwali!

Dawid! Po prostu szacunek. Trochę marudziłeś, ale pomimo gorączki grałeś i robiłeś wszystko co się dało żebyśmy wygrali Razz

Kamilos! Wczoraj byłeś za przeproszeniem wkurwiony i mówiłeś, że zjebałeś mecz. Już Ci wcześniej napisałem. Wcale tak nie uważam. Trenujesz najwięcej z nas wszystkich. Spędzasz nad tym naprawdę bardzo dużo, starasz się i widać, że zależy Ci aby to wszystko funkcjonowało w jak najlepszym porządku Smile Nie masz mnie za co przepraszać. Zagrałeś na tyle na ile potrafiłeś w tym dniu.

Ukito i Marcin! Radzicie sobie bardzo dobrze, coraz lepiej. Obiecaliście mi, że wytrenujecie i dotrzymaliście słowa. Widzę, że wam również zależy z czego bardzo się cieszę Smile

Qitay! Jesteś nowy w reprezentacji. Podczas kwalifikacji wielokrotnie miałeś bardzo dobre rundy. Twoje czasy konkurowały z naszymi, brakuje Ci jedynie trochu doświadczenia i regularności, jednak z takim zaangażowaniem i ambicjami nabierzesz tych umiejętności bardzo szybko Razz Również na treningi poświęcasz bardzo dużo czasu. Powiem szczerze. Kiedy Cię przyjmowałem to nie myślałem, że będziesz się tak angażował.

Sayo! Pięknie dziękuję za pomoc przy ogarnianiu serwera. Jak pamiętasz ostatnio rozmawialiśmy na temat twoich treningów i liczę, że zobaczę Cię następnym razem mocno wytrenowanego i że uda Ci się pojechać którąś trasę podczas kolejnego meczu!

Plast! Tyle czasu pisałem i prosiłem żebyś wytrenował choć jedną trasę. Poskutkowały dopiero prośby Kamilosa w dniu meczu. Jak sam wiesz prawie dostałeś się na multilapa, gdzie trenowałeś zaledwie godzinę, może trochę więcej. Uważam, że znaleźć dla Ciebie godzinę albo 45 min dziennie na trening to nie jest problem. Tobie to zupełnie wystarczy. Nie oszukujmy się. Jesteś po prostu dobry. Więc proszę Cię. Wytrenuj na następny mecz z Francją choć jedną trasę. Ale porządnie ;P

Lewy kopnę Cię w dupsko Razz Przyjąłem Cię do repry z nadzieją, że będziesz trenował. Trochu grałeś nie powiem, ale z góry wiem, że nie jest to 100% twoich możliwości. Poza tym nie ładnie pisać: „Nie nadaję się na Canyon, wołajcie mnie jak nie będzie 4 osób” Każdy jest tak samo ważny. Tworzymy zespół w którym każdy z nas odgrywa istotną rolę. A Ty nie masz być do cholery maskotką! Razz

Blind i Pozio! Nie rozumiem jednej rzeczy. Powiedzieliście, że zagracie a raz cudem widziałem Cię Blind jak trenowałeś raptem kilka min. Potem nie było żadnego z was na kwali ani meczu. Pozio jeśli mówisz prawdę, że masz problemy z komputerem ok rozumiem, ale mógłbyś chociaż próbować. Blind o ile dobrze pamiętam to podczas meczu grałeś w Dotę 2. Naprawdę masz taki poziom gry, że podobnie jak plastowi wystarczyło by Ci zaledwie kilka min gry dziennie, aby wytrenowac konkretnie jedną lub dwie trasy.

Tyle ode mnie.

Czas jednak na pytanie co do meczu z Francją. Czy pasuje wam deftime czy prosić ich o jakieś zmiany. Myślę, że warto na nich wytrenować , są niby nie do ogrania jednak z powodu ESWC 2012 najprawdopodobniej wystawią jakiś lajków. Możliwe, że nas zlekceważą i uda się w jakiś sposób urwać im jedna trasę albo 1 pkt poprzez dużą liczbę zebranych przez nas podczas meczu małych punktów. Proszę o szybką odpowiedź. Trasy za chwilę wrzucę na serwer i można już trenować!

Pozdrawiam szubi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 września 2012, 16:55    Temat postu: Re: Runda2 - Francja Odpowiedz z cytatem  

szubi95 napisał:

Lewy kopnę Cię w dupsko Razz Przyjąłem Cię do repry z nadzieją, że będziesz trenował. Trochu grałeś nie powiem, ale z góry wiem, że nie jest to 100% twoich możliwości. Poza tym nie ładnie pisać: „Nie nadaję się na Canyon, wołajcie mnie jak nie będzie 4 osób” Każdy jest tak samo ważny. Tworzymy zespół w którym każdy z nas odgrywa istotną rolę. A Ty nie masz być do cholery maskotką! Razz


Zapraszam w takim razie do Stęszewa możesz mnie tam spróbować kopnąć Smile Trenowałem po około pół godziny do godziny dziennie. Więcej czasu nie mogę poświęcić. Co do mojego zdania taka jest prawda Canyon mi nie podchodzi odstaję od reszty o sekundę do dwóch więc pozostanę już tą maskotką, która zrobiła beznadziejny skin, żeby przynajmniej Pol był bo nadeo o to nie zadbało Razz

Co do godziny meczu jak już pisałem w tygodniu dopiero od 20 jestem na chacie więc jak widzisz nawet gdybym chciał to na kwali mnie będzie ale nic to nie zmienia więc może być def time Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania 2 » Reprezentacja TM2 » TNC2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?