Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakie słuchawki polecacie?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 03 grudnia 2012, 10:14    Temat postu: Jakie słuchawki polecacie? Odpowiedz z cytatem  

Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o sprzęt pokroju słuchawek.

Poczebuję porady - szukam porządnych słuchawek, max 150zł, żeby ładnie muzyczka grała i teamspeaki różne trybiły.

Na lanie padło hasło Creative Satelite, ale jakoś w necie nie mogę znaleźć.

Halp.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 03 grudnia 2012, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam Creative Fatality. Cena koło 100zł. Nie narzekam. Jak dla mnie bardzo dobra jakość dźwięku. Mic też niczego sobie. Odczepiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 03 grudnia 2012, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Creative Fatal1ty - niezłe jak na 100zł. Głęboki i dobrze kontrolowany bas (co czyni huki i wybuchy w grach odczuwalnymi), nieco za mało średniego pasma. Całość raczej stłumiona i bez dobrej jakości pozycjonowania dźwięków, a separacja instrumentów to śmiech na sali. Miałem je na uszach jakiś tydzień, podziękowałem. Ale jak na sprzęt za 100zł - niezłe. A, jeszcze jedno - odczepiany mic ma tendencję do nie działania po jakimś czasie - jak u mnie.

Sennheiser HD201 + Zalman zM-MIC1 - wychwalane na około Sennki w swojej cenie rzeczywiście są znakomite, wymagają zewnętrznego mikrofonu który ci polecam - świetna jakość odbieranego dźwięku za 20zł.

Plantronics GameCom 367/377 - Tylko dla fanów marki. Uciskają niemożebnie, są ciężkie (a zarazem solidne) i zdecydowanie nie są do słuchawki żeby wyjść sobie na zewnątrz na miasto, to są typowe gamingowe słuchafony. Żeby one jeszcze choćby się nadawały...

To z tych co mialem na uszach, ostatecznie wybór padł na Creative Aurvana Live!, ale to przekracza twoje max 150zł. Jakby co - zdecydowanie warto.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 grudnia 2012, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Creative Aurvana Live! i szczerze je polecam. Kupiłem je za 170 zł na x-kom.pl
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XaV
Jeździ konno


Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 66
Skąd: Leszno

PostWysłany: 03 grudnia 2012, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam ci Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha cena 150zł na allegro z przesyłką (kurier za pobraniem). Same je używam już ok. pół roku, posiadają własną kartę dźwiękową, odpinany mikrofon i ładny wygląd ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 grudnia 2012, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie jak poprzednicy wyżej - Aurvana Live! Słuchawki nieziemskie jak na tą cenę, lepszych chyba na rynku nie znajdziesz. Naprawdę warto dopłacić te 30 zł, przewyższają wymienione przez Lexia o kilka półek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 grudnia 2012, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Historia słuchawkowych dylematów tmpl Laughing

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=8143&highlight=s%C5%82uchawki
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7221&highlight=s%C5%82uchawki
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6138&highlight=s%C5%82uchawki
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=11048&highlight=s%C5%82uchawki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 25 grudnia 2012, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stanęło na Aurvanach, z których po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolony.

Zostaje kwestia dokupienia jakiegoś podręcznego mikro, co by ogarnąc teamspeaki itp.

http://allegro.pl/zalman-zm-mic1-mikrofon-przypinany-8-miast-i2870092815.html Myślicie że takie coś dużo różni się od typowego mikro za 9zł z Carrefoura? Jeśli chodzi o mikrofony jestem jeszcze bardziej zielony, jedyne co wiem, to że mnie zawsze słabo słychać Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?