Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wspominki po dziesięciu latach :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 lutego 2016, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czub, dostałeś wtedy bana?Very Happy

Sorry, że wszystko tak osobno, ale przeglądam forum - tym razem trafiłem na wspominki sprzed 5 lat, kiedy to uczciliśmy 5. urodziny TMN Smile kyzzn - już wtedy pisałaś to samo Razz http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=9721

Matko, jaka z SEC afera była, już zapomniałem, jaka ze mnie gwiazda -,- http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=9323

Poradnik odchudzania się z Jakubem:D wyprzedził Chodakowską! http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=3208&start=0


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 11 lutego 2016, 0:10, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 10 lutego 2016, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dostałem ZP kilka razy :/ to nie było miłe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 11 lutego 2016, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wspominanie rysowania jeża tylko świadczy o tym, że jestem konsekwentna. Poza tym raczej pamięta się momenty, kiedy człowiek prawie umarł, a dla mnie to był jeden z tych momentów właśnie Very Happy

Słowik ojcem to też był hit! Very Happy Pamiętam, że temat spowodował masowe zmartwychwstania różnych nieaktywnych graczy.

Przypomniało mi się też, że wszelkie coroczne awardy to też były niezłe emocje. Fajnie, że takie rzeczy się działy Smile Z tej okazji odświeżyłam sobie moje awardy Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 lutego 2016, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="kyzzn"]
... Zupełnie nie pamiętam w którym roku po raz pierwszy pojechałam kogokolwiek zobaczyć ... Co to była za impreza nie mam pojęcia, ale była w Blue City ...
[/quote]

2008 HLC. Pamiętam był jeszcze Pawcio z bratem i lookash, z którego była beka, bo Jak zwykle płakał o nagrody. Była tam taka zasada w regulaminie, że kto bierze udział w finale 1 dnia nie może brać udziału 2. Jako, że widział, że jest Diav to oddał miejsce w finale, żeby drugiego dnia zdobyć 1 miejsce Smile
Tu jeszcze mam foto z nagrodami Złotą Kolekcją Fear (do dziś mam gdzieś na półce nie rozpakowaną bo już wcześniej grałem ) + karta heya z doładowaniem i chyba jeszcze jakaś drobna kasa była ale już nie pamiętam


[quote="kyzzn"]
• Gdy Tomczyk pod Pałacem Kultury postanowił się odlać i trafił w spodenki (też prawie umarłam ze śmiechu)
[/quote]
To też pamiętam bo przyjechaliśmy wtedy akurat i spotkaliśmy się z wami w Parku przy pałacu a Tomczyk był już tak napruty, że ledwo się na nogach trzymał. Smile

[quote="Maciuś"]
Żałuję, że nigdy nie byłem na LANie, ale jako gimbus (w dodatku chyba nielubiany) nie miałem szans :< Ale też poznałem paru fajnych ludzi, a jednego nawet na żywo (dertasek pewnie tego nie przeczyta) Mr. Green[/quote]

Piszesz tak jakby lanów już nie było. Wszystko przed Tobą, zapraszamy Smile

A co do wspominków to jest tego za dużo, żeby wymieniać ale jedna z najlepszych akcji to jak Sun stwierdził, że zna skrót od zaplecza i jak wyszliśmy przez drzwi okazało się, że tylko z tamtej strony się otwierają i tak skrótem wyszliśmy na dach Złotych Tarasów Smile

też gdzieś miałem do tego zdjęcie ale się zawieruszyło a widzę, że galeria na tmpl nie działa a tam chyba było, bo były tam zdjęcia z większości lanów.

Ale za to znalazłem taką perełkę. Kto wie co to było Smile Stare czasy PGS ff peXg convicted Smile Tu zresztą też była akcja z lokashem i nagrodami no i oczywiście kto był 2? Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 11 lutego 2016, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CzuB napisał:
Dostałem ZP kilka razy :/ to nie było miłe

chcesz bana?

Wracając do tematu.
Najlepiej wspominam Gregoriana. Zawsze wyciągał pomocną dłoń, kiedy ktoś miał problem z niską wydajnością komputera. Wymiana zasilacza była najczęstszą i najbardziej trafną poradą, która sprawdziła się u niejednego użytkownika mumbla.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 11 lutego 2016, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ShaDDy napisał:


Btw, studiujemy na tej samej uczelni, a się nawet nie pokażesz -,-



Jak nie Oxford to co? WOIO pizdy!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 11 lutego 2016, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciuś napisał:
Ale też poznałem paru fajnych ludzi, a jednego nawet na żywo (dertasek pewnie tego nie przeczyta) Mr. Green

przeczytałem :*

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 11 lutego 2016, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
dlaczego Key zna odpowiedź na każde pytanie w quizach, bo ja taka mądra nie byłam w jego wieku Very Happy


To się nazywa dziecko Discovery i Wikipedii, i guess.

Ja jakichś takich wyróżniających się wspomnień z forum nie mam, po prostu te 8 lat razem było zajebiste Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 lutego 2016, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pamiętam, Lewy Razz


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 lutego 2016, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Im więcej swoich postów czytam, tym bardziej jestem zdegustowany XD Ej, jak znajdziecie już Jakuba to go przeproście za moją głupotę, bo widzę że sporo czasu poświęcałem na gimbusiarskie zaczepki w jego kierunku Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 12 lutego 2016, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ozi, Ty żyjesz Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 lutego 2016, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piotruś napisał:
ShaDDy napisał:


Btw, studiujemy na tej samej uczelni, a się nawet nie pokażesz -,-



Jak nie Oxford to co? WOIO pizdy!


Mam nadzieję że z prof. Zygfrydem Adolfem Domachowskim nie miałeś do czynienia? Ja jestem z EiA, ale i tak mnie dosięgnęła jego moc - moc, która nie pozwala ci zdać przedmiotu 'zastosowania matematyki w technice'. A Ty Shadow z jakiego wydziału? Cool

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 12 lutego 2016, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

EiA EiA fabryka geja!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 12 lutego 2016, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Madziu, nie bądź niemiła!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 lutego 2016, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgłosiłem mowę nienawiści u pani z HejtStop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 12 lutego 2016, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No czo, tak się tam mówi. :< Mecik na ETI szalał (w sumie dalej będzie bo magistełka)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 lutego 2016, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mech Smile miałem matmę z Domachowskim, ale Stasiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 12 lutego 2016, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy ktoś wie co słychać u Jareckiego (Magda?)? Smile

No i czy w Waszym słowniku w ogóle kiedykolwiek zaistniałoby wyrażenie "zamknij japę!" (czy bardziej swojskie "jape") gdyby nie TM? ;D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 13 lutego 2016, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki kyzzn za przypomnienie hahaha ;D cale szczescie, ze to nie okazalo się być prawda ;D

kupa lat minela... osobiscie miewalem wiele slabszych momentow na tym forum, ale zawsze jakos to w koncu się prostowalo ;p
wieczne problemy z dotarciem na lana xd [ a teraz z uk na steszew przylecialem a co kuzwa ;D ]

niezliczona ilosc zakladanych przeze mnie teamów [ w jednym swojego czasu ladna ekipa byla, bodajze elusive destination ;D ]

pamieta ktos jeszcze gracza sobeos hahahahah lider KSZO z ktorym mialem wieczna wojne o to czyj team jest lepszy Happy japierdziele... tyle historii się przewinelo, ze nocy by mi nie wystarczylo zeby pisać o wszystkim

niemniej od zawsze i na zawsze najlepsza wspomnienia będą zwiazane z laniorami,
ilu niesamowitych ludzi udalo się poznac na lanach przerasta wszelkie normy biorac pod uwagę, ze zaczelo się od samochodzikow przez neta

pierwszy lan Katowice-Pyskowice, Red, Boski, Scrapp, TheVip, Mrozik, Baser i masa masa innych ludzi ze sceny.
no i moj straszny odpal kiedy to z czyims [ nie pamietam z czyim ] dowodem wbilem się na trwajace w osrodku wesele i kupilem krate browarow i jakieś flaszki z tekstem, ze organizator rano ureguluje rachunek, sorry raz jeszcze Wujek za tamta akcje ;D
było, minelo, ale jest co wspominac ;p

moj podpis pod postami to bodajze akcja z Batory tournament w warszawie kiedy to Lewyz rana u Diavela na chacie mscil się na mnie bo Diavel przetransferowal mnie do ff dajac mi koszulkę Happy która swoja droga na jednym z pozniejszych lanow splonela, podobnie jak przepiekna koszulka xx, której nigdy nawet nie mialem okazji zobaczyc na zywo ;D

ps. w wakacje z Lewym i Sunem ogarniami melanzowanie w Bournemouth, jakby ktos chciał się przylaczyc dawac znać na fb ;D

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 13 lutego 2016, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie ja przypomniałam, to Szad wygrzebał linka do tego tematu kilka postów wcześniej Smile Pisałeś tam wtedy takie głupoty, że wydałeś mi się wtedy loserem level 100. Ale to było parę lat temu, więc mam nadzieję, że to już przeszłość, ogarnąłeś się i nie robisz już takich głupot Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?