Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wspominki po dziesięciu latach :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2016, 18:20    Temat postu: Wspominki po dziesięciu latach :) Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie 10 lat temu, 8 lutego 2006, o godzinie 18:20, Yard uruchomił forum. Smile Nawet nie wiem, jaki był adres, bo strona na domenie tmpl.info została odpalona ze dwa tygodnie później. Pierwszy post pojawił się następnego dnia o godzinie 11:01. Przeglądając stare tematy natrafiłem na przykład na to, że pomysłodawcą taga [POL] był właśnie Yard. Pewnie odzew będzie niewielki, ale może ktoś chciałby się podzielić historiami (linkami) dotyczącymi swoich najfajnieszych wspomnień związanych z TM albo bezpośrednio z forum? Smile Pod wieczór sam coś sklecę, żeby zacząć. Smile

Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 07 lutego 2017, 14:14, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 08 lutego 2016, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pamiętam jak byłem gimbusem i pisałem różne głupie rzeczy. Teraz mi wstyd jak to czytam Embarassed

O, pamiętam jak na PL6 moje kochane kidsy urwały mapę PGSowi i jarałem się jak głupi XD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stachu
Jeździ konno


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 42


PostWysłany: 08 lutego 2016, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pamiętam ESWC 2008.
Pamiętam relacje z Trackmanii w Headshot TV z komentarzem FreshMeata.
Miałem to szczęście grać jeszcze w TMN ESWC kiedy cała scena tam siedziała. Pamiętam ogromny ból dupy niektórych kiedy wyszło Tm Forever, że gra była zbyt cukierkowa i że zostają w starym TMN Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 08 lutego 2016, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi np. zapadł w pamięci lans jakim były gwiazdki za voty od innych graczy Smile

Swoją drogą ciekawostka; gwiazdki te powróciły w tm2s ale prawie żaden serwer nie jest zaktualizowany do wyświetlania ich. Natrafiłem na taki tylko raz.
Swoje gwiazdki i 5 loginów graczy na które codziennie będą oddawane głosy z twojego konta są do sprawdzenia pod : https://player.maniaplanet.com/mania-stars/

_________________




Ostatnio zmieniony przez piana dnia 08 lutego 2016, 21:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2016, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tjaa, tak chyba wielu miało, Maćku Razz Trochę dużo się tego nazbierało przez 10 lat i o wielu rzeczach na pewno zapomnę...

1. Pierwszy LAN w Poznaniu, zaraz po ESWC, które wygrał Bax (2007) - 14 lat na karku, rodzicom skłamałem, że jadę jednym pociągiem ze znajomymi z Gdańska (ktoś tam naprawdę miał jechać, ale wycofał się jakiś tydzień przed imprezą), wsiadłem do pociągu, rodzice patrzą, czy się dosiadłem, a tu ch**, nie ma ich! Wzruszam ramionami przez okno, wyciągam telefon i udaję, że dzwonię do tego, kto niby miał ze mną jechać, a po paru minutach dzwonię do mamy i mówię, że koledzy siedzą w pierwszej klasie. Winner! A kiedy przyjechałem do... do akademca? Zdaje się, że tam to organizowane było, ktoś mnie z daleka zauważył i powiedział ekipie, że "DamH idzie". Przyszedłem na miejsce i stała jakaś grupka czterech, może sześciu dziadów, wszyscy trzymali browara w ręku, a tam jakiś sklepik był, to pomyślałem, że to jacyś miejscowi... no i niewiele myśląc i nie patrząc im w oczy, ominąłem ich i wszedłem do środka. Później się dowiedziałem, że to byli Skrap, Jakub, Bax i ktośtam jeszcze i dostałem opierdol, że się nie przywitałem. Sad

2. Wyjazd do Jakuba, nie ma co pisać, wszystko było - przy okazji nawiązanie do postu Maćka - co za język:x http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7550

3. Ciężko pominąć WCG 2009 - to chyba winno być na pierwszym miejscu, ale chciałem jechać jakoś chronologicznie. Niby sporo opisane, ale mam coś jeszcze - raz poprosiłem któregoś z dwóch strasznie wkurwiających CS-owców (kuben albo luq) o laptopa, bo chciałem potrenić. Miałem ze sobą płytkę TM, ale myślałem, że tam nie ma napędu (° ͜ʖ °) i nie zainstalowałem. Przejrzałem sobie za to archiwum GG właściciela (° ͜ʖ °) i okazało się, że ma jakieś 50k długu, mimo niezłych zarobków... http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7996

4. Finał ESWC Polska 2010 - to było rozgrywane online. Nie wiem, co mnie podkusiło, ale uznałem, że mam zbyt słabego neta u siebie i pojechałem z kompem do kumpla, ze wszystkim, tylko bez monitora. No i się nadziałem... nie miałem pojęcia, że stary monitor może wszystko tak spierdolić, nie dało się grać, a i czasu na powrót do domu nie było... W dużym stresie, z kumplem siedzącym obok i słuchając hałasów z jego domu, zostałem na tym czwartym miejscu. Razz

EDIT: Nieźle pjana, nie miałem o tym pojęcia Shocked


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 08 lutego 2016, 21:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 lutego 2016, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pamiętam taką edycję PL, gdzie wszyscy się dobrze bawili i nikt nie narzekał :p
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 lutego 2016, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahah, mor_olo, a ja widziałem pierwszy turniej, który organizowałeś i byłbyś pierwszy! Gdyby nie fakt, że nikomu nie chciało się w nim uczestniczyć... Razz http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=62

Później też coś takiego widziałem, że wystartowałeś z ideą, ale rozgrywki nawet się nie rozpoczęły Razz Następnie były tylko drugie miejsca!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 08 lutego 2016, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale człowiek był gimbem, to az niesamowite Laughing
_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 09 lutego 2016, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Albo mi się już w oczach jebie od AutoCADA albo ktoś na fejsie o tmpl wrzucał, tu jeszcze żyjecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 09 lutego 2016, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałem coś napisać dłuższego, ale robię głęboki wdech.........i wydech.

Kupę czasu ....

Rok 2006, Jakub, pierwsze mecze, kłótnie z P~S o to , że POL tylko na nadeo jest dobre, pijackie nocne jazdy do 3:00 na nadeo z POLem, team 40+, team speak, laboraty na tmpl pisane, Scrappler i jego LANy, całe te ESWC 2007 .... ten Paryż aż się zatrzymałem pisząc to teraz, później odpuściłem już stwierdziłem że wystarczy Smile w 2007 miałem 28 lat Smile

Poznałem tu fajnych kumpli i ludzi, spotkałem się z nimi porozmawiałem, popiłem posmiałem ....

Zakurwiście fajne chwile, może sprzed 7-9 lat, ale nikt mi tego nie zabierze Smile, gralem for fun i nieźle się bawiłem Smile za co dziekuję Wszystkim

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 lutego 2016, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bax napisał:
w 2007 miałem 28 lat Smile


O, to już nie jesteś dwa razy starszy ode mnie Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 lutego 2016, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pikaczu napisał:
ale człowiek był gimbem, to az niesamowite Laughing


grzybek Mr. Green

Udało mi się znaleźć pierwszy (chyba) temat w dziejach TMPL: http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=2

Przy okazji masz tu odpowiedź, Szadoł, jaki był pierwotny adres tej strony.

To jak brakujące ogniwo ewolucji Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 09 lutego 2016, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

(Piszę z gorączką i też dlatego nie przyszłam pogadać na skajpie w weekend Sad No i mogę tutaj też pisać jakieś głupoty, musicie wybaczyćSmile)

Odpaliłam sobie wtedy dawno temu grę aby tak sobie pojeździć, a potem okazało się, że z różnymi ludźmi można fajnie pogadać i zostałam. Zupełnie nie pamiętam w którym roku po raz pierwszy pojechałam kogokolwiek zobaczyć, ale pamiętam, że tam był Diavel i był on pierwszą osobą z TM, którą poznałam na żywo. Co to była za impreza nie mam pojęcia, ale była w Blue City, ja tam byłam pierwszy raz w życiu i bałam się, że zabłądzę na parkingu Razz Ale to nic w porównaniu z Twoją pierwszą podróżą, Szad Smile

Jak teraz sobie pomyślałam co najlepiej pamiętam, to moje dwie pierwsze myśli były zupełnie obyczajowe, a nie jakieś turniejowe:
• Gdy Jakub na TSie rysował jeża (?) i wszyscy popłakali się ze śmiechu (tzn. ja na pewno)
• Gdy Tomczyk pod Pałacem Kultury postanowił się odlać i trafił w spodenki (też prawie umarłam ze śmiechu)

Wiecie co jest fajne? Że niby takie internetowe znajomości, ale tu ktoś kogoś przenocował, tu ktoś dał komuś innemu pracę itd. i taka darmowa gierka przełożyła się na jakieś fajne rzeczy w realu, które wcale się nie pokończyły. Rozmawiałam ostatnio z kolegą, który od lat gra w jedną strzelankę i on powiedział dokładnie to samo o ludziach ze swojej gry. Pewnie dla naszych rodziców to nie są „prawdziwi” znajomi, ale ja tak nie uważam i bez różnicy dla mnie czy kogoś się poznało online czy nie.

Pamiętam też, że była konkurencja dla tmpl, ale jakoś tylko tmpl nadal istnieje i chociaż może nie ma miliona postów dziennie, to ja np. raz na 1-2 dni tmpl odwiedzam i patrzę czy są jakieś nowe posty.

No i zawsze mi się podobało, że ludzie sami się organizowali aby ogarniać PL, które dostarczało bardzo dużo emocji. W sensie wszystko ludzie robili sami, gracze dla graczy, no i mimo czasem różnicy zdań jednak zawsze wszystko się udawało Smile

W ogóle cieszę się, że kontakt z przynajmniej niektórymi udaje się utrzymywać do tej pory, od czasu do czasu można wypić piwko i pośmiać się w dobrym towarzystwie, rysując kalambury, słuchając chrapania tych, którym się zasnęło w międzyczasie i zastanawiając się dlaczego Key zna odpowiedź na każde pytanie w quizach, bo ja taka mądra nie byłam w jego wieku Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 lutego 2016, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do tych znajomości dodaj jeszcze związki, Martulo -,-

Blue City i poznany tylko Diavel? Może HLC.

Btw jakub lubił też spiewaćVery Happy JEZU, NAWET TY ŚPIEWAŁAŚ XD wtedy chyba też płakałaś Razz a ja poszedłem spać Sad

http://www.filedropper.com/mixdown_1
http://www.filedropper.com/mixdown2
http://www.filedropper.com/ts1

Oczywiście, bredgens nie istnieje

O Matko! Byłbym zapomniał. Był tu jeszcze GRACEKCH-,- troszkę go cisnęliśmy, a mną się najbardziej przejął... aż tak, że po paru latach, będąc na swoim koncie, twierdził, że jest kuzynem GRACKA i dostał komputer w spadku po nim, bo ten popełnił samobójstwo z mojego powodu -,-


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 11 lutego 2016, 13:59, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 10 lutego 2016, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak w ogóle to nie macie wrażenia, że to dłużej trwało, niż w rzeczywistości? No bo teraz patrzę, że już w 2010 roku scena szła w dół, a mi zawsze się wydawało, że dopiero z przyjściem TM2 ludzie się porozchodzili. Facepalm

Żałuję, że nigdy nie byłem na LANie, ale jako gimbus (w dodatku chyba nielubiany) nie miałem szans :< Ale też poznałem paru fajnych ludzi, a jednego nawet na żywo (dertasek pewnie tego nie przeczyta) Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 lutego 2016, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W 2010 było jeszcze ESWC i WCG, to graliśmy. Do końca 2012 były jeszcze jakieś próby krajowych turniejów, później zostały już tylko dwa LAN-y i PGA.

Btw, studiujemy na tej samej uczelni, a się nawet nie pokażesz -,-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 10 lutego 2016, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HAHAHA! Ten drugi fragment super, pamiętam ten wieczór i odsłuchując teraz też się śmiałam Very Happy Byłam pewna, że to niemożliwe, że śpiewałam, no ale faktycznie przez sekundę jest heh heh. No i musiałam sobie odnaleźć topic "Muszę Wam powiedzieć, że...", żeby zobaczyć o co tam chodziło no i nie zawiodłam się Smile O ile kojarzę, to był ostatni raz kiedy słyszałam Jakuba Sad

Gracek miał przesrane, ale byli tacy, którzy na początku też mieli przesrane, a potem jakoś wychodzili na ludzi Smile

[EDIT] Wklejam link do tematu z drugiego nagrania Szada, w którym Jakubowi nie udało się dodać komentarza Smile http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=11414&highlight=

_________________


Ostatnio zmieniony przez P4G kyzzn dnia 11 lutego 2016, 14:00, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 10 lutego 2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łomatkobosko, wspominki Very Happy Na pewno pierwszy mój lan, ESWC w 2008 roku jak wszystkich poznałam na żywo. W ogóle jaki ja wtedy dzieciak byłam, nie umiem się nie śmiać patrząc na zdjęcia z wtedy.
TCW i wszystko co z TCW związane a przede wszystkim osoby Smile Redzik (teraz już poważny ojciec dwóch cór), Elvis, Jarecki... ach to były czasy Very Happy
No i nie mogło by zabraknąć wszystkich moich romansów, pozdrawiam koledzy. Very Happy I ten najważniejszy - Igor/Metex (już inż Metex), z którym pewnie się hajnte. Razz
Sporo tego jak tak ogólnie pomyśle, wszystkie lany i turnieje na którze jeździłam tylko po to żeby być.
Szlag by to, fajnie było Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 lutego 2016, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O mamo, jeszcze to! Very Happy
http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=11366&start=0

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 10 lutego 2016, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad, a co myślisz o tym? http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=11421&highlight=pogryz%C5%82+mnie+szczur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?