Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Witam starych wyjadaczy, jest tu kto? :)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sullivan
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 1


PostWysłany: 22 lipca 2021, 9:52    Temat postu: Witam starych wyjadaczy, jest tu kto? :) Odpowiedz z cytatem  

Siemaneczko gwardia! Z tej strony Van. Nie wiem czy mnie pamiętacie, bo nie byłem żadnym prosem, ale przewinąłem się przez kilka drużyn. Jakiś czas temu przypomniałem sobie o forum, ogólnie trackmanii i jakiś czas temu ściągnąłem najnowszą wersję. Wkręciłem się ponownie, nie powiem i teraz pytanko. Czy jest tu jeszcze ktoś, kto raz na jakiś czas chcialby się poscigac? Poczułbym chętnie te emocje co kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 17 września 2021, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety, ale forum jest chyba martwe, po 3 miesiacach od zalogowania miałem tylko 8 postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?