Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
problemy z TMU
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 15:32    Temat postu: problemy z TMU Odpowiedz z cytatem  

1.Jak wchodze na serwer gdzie jest do 20 osób to wszystko ok ale gdy grałem na serwach gdzie jkest po 50 osób to po skończeniu tracka ładuje się następny track około 2 minut.. gdy już się załaduje to gdy są 4 minuty na mape to ja zaczynam gdy zostały już tylko 2 minuty..

2.Z początku podium ładnie wyglądało a teraz jest ciemno i ledwo widać samochody na podium

(Internet 1 mb/s , komputer średniej klasy, ustawienia w tmu "słaba jakość")

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Srednia klasa?
Sprecyzuj to ci powiem jaka klasa i wyjdzie na to ze nie taka srednia Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Małe rady z mojej strony:

Odciążenie połączenia

Przed przystąpieniem do rozgrywki, warto dociążyć nasze łącze. W tym celu wyłączamy wszelkiego rodzaju komunikatory, programy typu P2P, oraz inne aplikacje, które do poprawnego działania wymagają połączenia z Internetem.

Spyware

Pod pojęciem spyware, w ogólnym znaczeniu rozumiemy specjalne programy komputerowe, których celem jest śledzenie działań użytkownika. Po zebraniu odpowiedniej porcji danych, zazwyczaj są one wysyłanie (bez naszej zgody) do autora oprogramowania.
Jeśli w tym momencie myślisz, że problem Cię nie dotyczy, to się mylisz. Sam ostatnio padłem ofiarą, choć staram się używać w pełni sprawdzonych programów.
Lista „zwykłych” aplikacji, do których dołączone są „dodatki” jest bardzo duża. Tak jak w przypadku wirusów, tak samo w spyware, nie pozostaje nam nic innego jak podjąć walkę z wszelkiego rodzaju „zwierzakami”.
Na szczęście na placu boju, nie zostajemy sami, jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne aplikacje, których celem jest usuwanie programów szpiegujących.
Do jednych z nich należy w Spybot Search & Destroy, w pełni darmowy, z polska wersja językowa, oraz bogatą bazą szkodników. Program jest bardzo intuicyjny, dlatego nie będę rozpisywał na ten temat. Dodam tylko od siebie, że programy tego typu nie są w pełni doskonałe. Bardzo często, teoretyczne usunięcie szpiega, nie przekłada się na praktykę. W związku z tym należy manualnie usuwać wszelkiego rodzaju pliki, oraz wpisu w rejestrze, wskazane przez aplikacje. Bardzo często należy tego dokonać w trybie awaryjnym, (dostęp do niego w przypadku Windowsa XP uzyskujemy trzymając F8 podczas ładowania systemu).


Oczywiście Spybot Search & Destroy, nie jest tym „jedynym sprawiedliwym”. Tak jak już wcześniej wspominałem, w Internecie można znaleźć naprawdę sporą gamę inny programów przeznaczonych do tego celu, dlatego jeśli nie spełnia on Twoich wymagań, to nić nie szkodzi na przeszkodzie, aby zastąpić go bardziej zaspokajający nasze wymagania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOL to nie dotyczy na bank połączenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1ppp napisał:
LOL to nie dotyczy na bank połączenia.


te twoje nabijanie postów jest żałosne... nawet dokładnie nie przeczytałeś tego co napisałem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak ja nabijam posty to co ty robisz Very Happy
OK, peace przestanmy się kłócic Smile
@Lookash, podaj config swojego kompa Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mój post tyczył się pkt. 1, w tym drugim przypadku nie mam pojęci co to może być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja po prostu mysle ze ma mało wydajną karte bo podobnie w TMN kiedyś miałem. Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam słabego kompa i dla dużej liczby fps ustawiłem najsłabszą jakość, rozdzielczość 800x600 Razz Da się na takich ustawieniach grać :wink:

Ostatnio zmieniony przez Vizzini dnia 06 kwietnia 2007, 21:27, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 kwietnia 2007, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam na stadium mood night 13-15fps... detale med/low. Wczytuje na online dopiero mape jak już niektorzy ukonczyli raz trase czyli po minucie.
Ale na pozostalych srodowiskach jest ok na island jest problem przy duzej predkosci z 20fpsami, ale to wina zapchanego dysku bo kiedyś mi desert na 100fps chodzil a teraz tak w okolicach 50.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 07 kwietnia 2007, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przed chwilą grałem na serwerze, liczba około 50 graczy, czas wczytywania też około 2 min Razz to winna słabego kompa, duża liczba graczy i wymagające trasy które mają pełno zbędnych dekoracji powodują, że wczytuje się to trochę dłużej Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?