Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by Cobham
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

+ Cut poprawiony (mogłem go tak poprawić by mieć 100% pewności, ze go załatam, ale wtedy trasa mi się już nie podobała, teraz jest ekstremalnie trudno ją skrócić)
+ Muzyka powinna już działać (dałem lekkie pierdolniecie... bo lubie pierdolnięcia Smile )

apropos:
Barthezz napisał:
Co do strony technicznej się nie wypowiem, bo zupelnie się nie znam na fsach. Jednak widac ze się ostro napracowales, szczegolnie z tym, ze sa dwa okrazenia i każde inne. Wielki plusik ;p nic innego nie powiem, bo się po prostu nie znam.


Pindolisz. Ja tez się nie znam na FS. Dla "fullspidowców" trasa jest w złym stylu, tzn. nie w takim w jakim oni sami budują i awardów nie dają. Ktoś się tym przejmuje? Laughing Powiem, ze mialem niezłą frajdę budując tę mapę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty miałeś frajde podczas budowania trasy, a ja... podczas znajdowania cutow na niej:D wiec wiedz, ze jestem wspanialomyslny i zapewnilem Ci kolejna dawke frajdy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czlowieku! danonków się nażarłeś? to jest prawie niemożliwy przejazd. :shock:

NAPRAWIŁEM Exclamation

Kiedyś dobrzy gracze jezdzili z normalnym wysokim skillem. Niedługo zaczną latać :?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 stycznia 2011, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli myslales, ze to koniec, to się grubo przeliczyles:D zaraz wyciagne asa z rekawa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 28 stycznia 2011, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yo! Ostatnia trasa, którą zrobiłem w ostatnich dniach L4. Mapa tylko dla najlepszych graczy. Aby dojechać do mety trzeba zachować zimną krew i wykazać się tzw. "regularem".

Jebać awardy!! trasa została zrobiona dla graczy, którzy chcą poćwiczyć skupienie, potrzebne w turniejach. Jeśli dojedziesz do mety, to najprawdopodobniej dobrze radzisz sobie grając na rundach trasy techniczne.
Mapa jest prosta, jak się ją pozna. Full Speed, gaz do dechy i nie wciskamy hamulca, ani nie popuszczamy gazu. Powodzenia.


http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=3649166

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 lutego 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pi***olę ten biznes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 03 lutego 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Definitywnie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 03 lutego 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
p***dole ten biznes

ej co jest Cob?:<

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 05 lutego 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cobham pisałem już na TMX ale napiszę i tutaj.

Cold Blood GP Monaco jest po prostu genialne! Idealne połączenie FS i F1. Moim zdaniem osiągnąłeś swój cel w 100% i tak właśnie powinny wyglądać trasy F1 w Trackmanii. Jak dla mnie jedyny techniczny i tak naprawdę trudny moment to pochyły zakręt po wstecznych "boostach". Reszta trasy to rasowy FS naprawdę dobrze wymierzony i bardzo przyjemny do jazdy.

Jedyna wada to dla mnie mod ale gdybym miał szybszy net to byłaby to zaleta Wink Rozłożyłeś mnie tą trasą na łopatki i muszę tu wykręcić 1st tmx nie ma bata Razz

I nie marudź tylko zrób całą serię GP bo to aż się prosi o turniej! Jeszcze raz genialna mapa i kawał świetnej roboty, szacun Smile

Edzio: Jak obiecałem czas zrobiony - 1.57.24 mógłbym lepiej ale bugi mi nie odpuszczały... Smile Znając życie i tak przylezie jakiś bot i machnie 1.56.xx ale póki co jestem pierwszy Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 lutego 2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z mojej perspektywy, bezsensu jest robić kolejne trasy. Bezsensu poświęcać kilka dni na robienie tras odmiennych, na które nie ma popytu.

Teraz liczy się "doskonałość" trasy, tzn. jak najlepsze zbliżenie się do ideału w danym gatunku. To coś jak nowa matura, masz klucz którego trzeba się trzymać. Ja to pi***olę.

Cieszę się gdy mogę przeczytać komentarze takie jak napisał digger. Jednak jak w biznesie, lepiej spełniać się w dziedzinach, gdzie poza własną satysfakcją, można zrobić coś dla większej ilości osób. Lub chociaż mieć z tego jakiś profit.

A więc biorę się teraz za udoskonalenie aplikacji doboru rur w instalacjach ciepłej i zimnej wody. Może program się przyjmie i będzie szacun w firmie, może nawet podwyżka. A w wolnych chwilach będę pracował nad techniką miksowania. Będzie przynajmniej muza do imprezowania.
Jak widzicie robienie nowych tras już nie jest takie fajne.

Jeszcze raz dzięki za komentarze i powtórki na tmx.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?