Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Twoja trasa dla ESL - czekamy na wasze mapy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 kwietnia 2006, 13:00    Temat postu: Twoja trasa dla ESL - czekamy na wasze mapy Odpowiedz z cytatem  

Witam

Jak zapewne już wiecie od pewnego czasu funkcjonuje na ESL Polska mały ladderek TimeAttack. Póki co wszystkie wyścigi odbywają się na mapach Nadeo z serii PRO, ale powoli zaczynamy też myśleć o jakiś CUSTOM maps zrobionych przez Polaków.
Dlatego chciałęm was zachęcić do tego, żebyście porobili jakieś fajne mapy dla ESL, a być może to wasza trasa znajdzie się w najnowszym mappacku dla tych rozgrywek. Będziemy potrzebować wielu map zwyczajnych, nie na okrążenia oraz trochę map Laps, które będą wykorzystywane jako mapy rozstrzygające. Swoje prace możecie umieszczać w tym temacie FORUM dając link do swojej mapy na TM-Exchange lub wysyłając je na adres wiadp1@gmail.com


WARUNKI DLA MAP ZWYCZAJNYCH:


DŁUGOŚĆ: od 50sek do 1min 30sek

LIMIT BLOKÓW: nie więcej niż 4000

MEDIATRACKER:
Co do MediaTrackera to nie jest on wymagamny w waszych mapach, jednakże miłym dodatkiem byłoby OUTRO. Wskazane jest też umieszczenie odpowiednich klipów w IN-GAME ( np. zmiana kamery w momencie pokonywania spirali itd. ). Co do INTRO, to jak już jakieś umieszczecie to postarajcie się, żeby nie było za długie Smile

DEKORACJE:
Zdaję sobie sprawę, że dekoracje są ważnym elementem mapy, ale nie przesadzajcie z nimi, ponieważ pamiętajcie, że będa to trasy używane do gry w internecie, więc zawsze istnieje możliwość lagów przy zbyt rozbudowanych mapach.

SKRÓTY:
Mapy nie mogą mieć żadnych skrótów i w przypadku jeślli takowe zostaną zauważone podczas testów trasa zostanie wycofana z mappacka


WARUNKI DLA MAP ROZSTRZYGAJĄCYCH (LAPS):


DŁUGOŚĆ: max 35sek na okrążenie

LIMIT BLOKÓW: nie więcej niż 4000

MEDIATRACKER:
Co do MediaTrackera to nie jest on wymagamny w waszych mapach, jednakże miłym dodatkiem byłoby OUTRO. Wskazane jest też umieszczenie odpowiednich klipów w IN-GAME ( np. zmiana kamery w momencie pokonywania spirali itd. ). Co do INTRO, to jak już jakieś umieszczecie to postarajcie się, żeby nie było za długie Smile

DEKORACJE:
Zdaję sobie sprawę, że dekoracje są ważnym elementem mapy, ale nie przesadzajcie z nimi, ponieważ pamiętajcie, że będa to trasy używane do gry w internecie, więc zawsze istnieje możliwość lagów przy zbyt rozbudowanych mapach.

SKRÓTY:

Mapy nie mogą mieć żadnych skrótów i w przypadku jeślli takowe zostaną zauważone podczas testów trasa zostanie wycofana z mappacka

Tak, więc czekamy na wasze mapki

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NADESŁANE MAPY:

" target="_blank" class="postlink">Future City (nawias)
" target="_blank" class="postlink">Albatros (wiadp1)
" target="_blank" class="postlink">MasterNation (wiadp1)

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 18 kwietnia 2006, 13:22, w całości zmieniany 11 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 17 kwietnia 2006, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



wersja 1.1
-dodalem lepsze intro
-dodalem outro

trasa ma 2002 blokow
dlugosc 1:20:00

Trase rozpoczyna się dlugim plaskim skokiem ze zmieniona ciekawa kamera. Trase mozna zaliczyc do technicznych choć czasami jest tez w miare szybko. Nie ma na niej zadnych "niespodziewanych" dla gracza elementow wiec gra się na niej przyjemnie. Po technicznym elemencie trasy trafiamy na loopa po ktorym jest ostry zakret o 180 stopni. Te trudnosci rekompensuja przyjemne plaskie skoki. Nastepnie czeka nas odcinek po upiekszaczach mapy który jest w miare szybki tylko ze nie trudno tam o wypadniecie z toru. Nastepnie powrot na droge z utrudniaczami typu dziura itd. ktore jednak mozna łatwo ominac. Ostatni zakret i długi lot na trawke i do mety ;]

Mysle ze trasa nadaje się do ESL poniewaz jest mieszanka tech & speedy. Nie ma zadnych glupich denerwujacych elementow no i wzbogacona jest o zabawe w mediatrackerze.

link:


a sciagamy ja stad: http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackgbx&id=126763

elo

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 kwietnia 2006, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A oto dwie moje mapki:

Albatros


LINK:



MasterNation


LINK:

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 28 kwietnia 2006, 17:11    Temat postu: oto moja mapa Odpowiedz z cytatem  

http://www.easy-sharing.com/405272/PIPE MANIA.Challenge.Gbx.html
dal bym foto ale nie wiem za bardzo ja je wstawic

TRASA NAZYWA się PIPE MANIA (RURO MANIA)
----------------------------------------------------------

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 kwietnia 2006, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

RADASS wgraj tę mapę na TM Exchange bo ja w ogóle jej nie mogę pobrać przez to EasySharing
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 29 kwietnia 2006, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mogę tam dodac mojej trasy robię przgladaj wstawiam moja trase potem robię continue i pisze coś na czerwono i to wszystko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 kwietnia 2006, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




tę trasę proponuję jako decydującą

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 09 Maj 2006, 16:24    Temat postu: oto moje mapki :) Odpowiedz z cytatem  

PIEPE MANIA


Wild Ziombel


mam nadzieje ze wam się spodoba Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 Maj 2006, 7:48    Temat postu: OCENA Odpowiedz z cytatem  

Ponieważ otrzymaliśmy już parę mapek chciałem krótko wypowiedzieć się na temat każdej z nich.

Future City: bardzo fajna mapa, trochę skoków, trochę technicznych momentów, ale wszystko zrobione z wyczuciem i jazda sprawia tu olbryzmią przyjemność. Myślę, że ta mapka idealnie nadaje się do rozgrywek ESL.

PIPE MANIA: naprawdę super mapa, tylko problem w tym, że troszkę nie nadaję się na ESL. Zbyt dużo loteryjnych momentów, cięzkich ramp i skoków i mimo tego,, że są tu też fantastyczne sekcje techniczne to niestety mapka trochę za trudna

Shocking the Exotic: fajna mapa dla doświadczonych graczy ESL, którzy są już obyci z grą. Jednak dla większości zdecydowanie za trudna. Szczególnie mam tutaj na myśliu tę długą rampę. Wybierająć mapy musimy wziąć pod uwagę, że w rozgrywkach tych uczestniczy wielu niedoświadczonych kierowców, którzy na pewno nie poradzą sobbie z tak złożonymi i wymagającymi mapami

Konkluzja: Widzę, ze naprawdę macie talent, ale na przyszłość postarajcie się, aby mapy nie były zbyt trudne i starajcie się je robić pod kątem graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z TMN. Unikajcie też sekcji dość loteryjnych, a przede wszystkim nie róbcie tak tudnych loopów i ramp. Najlepiej żeby były to mapy typowo wyścigowez technicznymi sekcjami i jeżeli już wprowadzacie jakieś elementy stuntsowe i akrobatyczne to niech będą one proste miłe i przyjemne

Czekam na wasze kolejne mapy

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 11 Maj 2006, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oto moja najnowsza mapka
TWISTER STORM


ale wydaje mi się ze będzie trochę zatrudna dla poczotkujacych graczy Question :?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 11 Maj 2006, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kolejna mapka
BRODNICA


to jest dosyc latwa mapka Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 13 Maj 2006, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kolejna mapka
TRACER

DOWNLOAD

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Shibby
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 8


PostWysłany: 14 Maj 2006, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

RADASS napisał:
kolejna mapka
TRACER

DOWNLOAD

Trasa posiada wyrazne skroty. Ukonczylem ja w 28 sekund.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 14 Maj 2006, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaraz to naprawie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 14 Maj 2006, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

usuńąlem tę mape bo i tak byla do du** Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PanzerPferd
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 Maj 2006, 10:46    Temat postu: Moja pierwsza trasa Odpowiedz z cytatem  

Witam serdecznie!
Stworzylem wlasnie swoja pierwsza trase.
Poniewaz uwazam ja za interesujaca i oryginalna zapraszam wiec wszystkich do jej wyprobowania.
Oto link: http://andgasow.nazwa.pl/tm/Panzer%202ways.Challenge.Gbx
proszę o krytyczne uwagi.
Pozdrawiam
PanzerPferd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SPSK
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2


PostWysłany: 27 Maj 2006, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo mi się podoba Twoja trasa PanzerPferd, ale niestety nie jest zrobiona pod najlepszych (czyt. mozna za szybko jechac i zwalic) Very Happy
Kilka malych poprawek i będzie gicio Wink
Pozdro SPSK

_________________
I spojrzał Bóg na swoje dzieło i rzekł:
"O'kuchwa"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PanzerPferd
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 Maj 2006, 9:11    Temat postu: Szatanskie twarze Odpowiedz z cytatem  

W takim razie polecam inna:
http://andgasow.nazwa.pl/tm/DevilsFaces.Challenge.Gbx
Nie sztuka jest jechac tak szybko, by wypasc, ale tak sprawne by dojechac Smile
Pozdro!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SPSK
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2


PostWysłany: 28 Maj 2006, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta jest zawalista Smile Ale na jednej z "demonich twarzy" jest za blisko koniec i jak się za szybko jedzie to mozna w niego i tak walnac (mi się to zdarzylo) Very Happy
Pozdro SPSK

_________________
I spojrzał Bóg na swoje dzieło i rzekł:
"O'kuchwa"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?