Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nasza wspólna mapa www.tmpl.info >> runda 1 głosowanie
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 18 kwietnia 2006, 0:19    Temat postu: Nasza wspólna mapa www.tmpl.info >> runda 1 głosowanie Odpowiedz z cytatem  

zasady głosowania:

-w głosowaniu wziąc udzial może każda zarejestrowana na forum osoba
-nie mozna głosowac na siebie
-głosujemy sumiennie na rzeczywiście najlepsza mape
-w przypadku remisu decydujacy glos będzie nalezal do jakiegoś jeszcze nie sprecyzowanego vipa
-oddajemy 1 glos piszac nick osoby której dorobiona czesc podoba nam się najbardziej

otwarcie tematu : piatek 21.04 22:00
zamkniecie tematu: niedziela 23:04 20:00

_________________


Ostatnio zmieniony przez [CDD] nawias dnia 23 kwietnia 2006, 20:49, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wiec czas zaczac glosowanie Wink skromne bo skromne ale jest i ciesze się ze chociaż komus spodobal się pomysl zabawy z edytorem na fourm.

trase wsadową z 1 rundy mozna pobrac stad: http://www.easy-sharing.com/385260/$f00www.tmpl.info%2001-%20part1.Challenge.Gbx.html

pomyslalem ze glosowanie będzie bardziej pikantne jeżeli każdy zarejestrowany na forum gracz będzie mogl wziac w nim udzial. także kazdemu przysluguje jeden głos, który może oddac na:

wiadp1 - http://www.easy-sharing.com/387719/$f00www.tmpl.info%2001-%20part1-wiadp1.Challenge.Gbx.html
nawias - http://www.easy-sharing.com/388300/$f00www.tmpl.info%2001-%20part1-%20nawias.Challenge.Gbx.html
Shibby - http://www.easy-sharing.com/388436/$f00www.tmpl.info%2001-%20Shibby.Challenge.Gbx.html
JUREK - http://www.easy-sharing.com/387136/$f00www.tmpl.info%2001-%20part1%20JUREK.Challenge.Gbx.html

glosujemy piszac swoj komentarz do kazdej trasy (co wam się podoba, co wam się nie za bardzo podoba) oraz podajac nick tworcy mapy która się wam podoba najbardziej i chcielibyscie aby byla mapą wsadową w 2 rundzie.

good luck Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako uczestnik zabawy mam ułatwione zadanie, bo odpada mi głosowanie na mój tor.
Po pierwszym przejechaniu toru Nawiasa pomyślałem: prościzna. Jednak muszę powiedzieć, że po wielu przejazdach tego toru nie udało mi się pobić Twojego rekordu ( 2/100sek. gorzej). Pomimo swojej prostoty jest on przyjemny w jeździe i mnie się podoba, choć sam jestem zwolennikiem ostrzejszych torów.
Shibby, jak sam pisze, dopiero się uczy, ale chyba wszyscy się właśnie uczymy. Moim zdaniem wszystko jest ok. Mnie się nie podoba jedynie zbyt karkołomne zakończenie. Nie wiem jakim cudem (fuksem) wpadlem na jedną z met z czasem 27.07 już po kilku przejazdach. Ukończenie takiej trasy z odpowiednim wynikiem jest według mnie loterią.
Najbardziej podoba mi się tor Wiadp1, choć według mnie najazd do mety jest zbyt ostry( nie lubię zwalniać gdy widzę finisz, a inaczej się nie da)

Swój głos oddaję na tor: Wiadp1

Dziękuję za udział w zabawie! Pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 22 kwietnia 2006, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zaczne od trasy Shibbiego którego to trasa jest calkiem szybka i mogloby coś z niej być gdyby nie te loteryjne skoki ktore w moich oczach ja dyskwalifikuja i pozbawiaja grywalnosci. Trasa wiadp1 jest ciekawa i dobrze zrobiona z niekonwencjonalnymi rozwiazaniami, ale razi mnie ten ostatni loop na ktorym to trzeba poprostu przyhamowac i skrecic, jednak zabudowanie go z gory, brak widocznych strzalek zabralo mi parę przejazdow zeby to skumac Razz Natomiast trasa JURKA być może nie blyszczy ale jedzie się po niej przyjemnie bez zadnych niespodzianek i bylbym już sklonny na nia zaglosowac gdyby nie umiejscowienie 2 met do których dorobienie czegoś w nastepnej rundzie byloby prawie niemozliwe.

Glosuje wiec na wiadp1

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shibby
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 8


PostWysłany: 22 kwietnia 2006, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rzeczywiście na mojej trasie sa loteryjne skoki do mety, ale zakladajac, ze to ona by wygrala i to do niej dorabialibysmy dalsza czesc trasy to nie byloby met w tych miejscach, gdzie sa teraz i jak ktos zdecydowalby się na te loteryjne skoki to trudno byloby mu utrzymac się na trasie. Smile Trzeba by było trochę wolniej, ale ostrozniej aby kontynuowaz jazde. Razz

Co do mapy Jurka to fajna, ale za bardzo mi się w glowie kreci jezdzac po niej. Razz

Mapa Wiadp1'a jest bardzo ciekawa. rzeczywiście przed metą trzeba chamowac, ale jeżeli będzie dalsza czesc trasy to mety nie będzie tam gdzie jest. Smile Czyli tym bym się nie przejmował.

Kolej na mape nawiasa. Jakze prosta, a zarazem jakze trudna do uzyskania dobrego czasu. Mi się bardzo podoba i dlatego...

Oddaję głos na tor nawiasa. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ah zapomnialem napisac: glosowanie konczy się dzisiaj o 20:00

zapraszam wiec do oddawania glosow Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cin95
Jeździ konno


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 45
Skąd: Ruda ?l?ska

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

9/10wiadp1 7/10nawias 6/10jurek 0/10 shubby nie da się ściagną bo mi ta trasa mi znika Mad wiec 1poz WIADP1 2poz NAWIAS 3poz JUREK opisywać nie będę bo mozna powiedziec tak w1-wiadp1 n-nawias j-jurek 1 restart tor od W 3 restarty tor od N 7 restartów tor od J WSZYSTKO JASNE UMNIE WYGRAŁ WIADP1 !!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz hip hip hurrrrraaaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
cin95 IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupiłem se TMU więc teraz TMU rządzi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda , że mapa ma skrót na samym początku ponieważ nie ma check pointa(mało ich w ogóle jest) ;/ zamiast jechać prosto można skręcić w prawo i sobie szybciej pojechać , jak na mape tmpl.info to trochę kiepsko;/

Z podanych map najlepsza jest mapa Wia

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Okej wiec 1 runde naszej zabawy wygral wiadp1. Gratulacje ;]

Co do skrotow to pozwolilem sobie je wyeliminowac wiec wsadowa mape 2 rundy mozna pobrac stad:

http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackgbx&id=152623

albo stad:

http://www.easy-sharing.com/396467/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2.Challenge.Gbx.html

zgloszenia umieszczamy w topicu do 2 rundy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?