Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pierwsze tracki - Gacek :)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacław
Jeździ konno


Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: J-bie

PostWysłany: 12 Maj 2007, 13:53    Temat postu: Pierwsze tracki - Gacek :) Odpowiedz z cytatem  

Mam do zaprezentowania moje pierwsze track dla TMU Smile Moim zdaniem wyszly fajnie, rozniez koledzy (jak i kolezanki^^) z teamu (K&D) powiedzieli to samo Smile Serdecznie zapraszam do sciagania tych tras, bo moim zdaniem naprawdę warto Smile

Lista i krótkie opisy:


Bardzo szybki track Smile Aby zrobić dobry czas nalezy perfekcyjnie wchodzic w zakrety z duza predkoscia Smile Sredni czas - 1 min.



Ciekawa trasa, wiele dobrych pomyslow. Trasa niejest najwolniejsza Smile Jedzie się milo i jest przytym wiele zabawy Smile Polecam ! :] Sredni czas 1 min. 15 sec.



Jak mozna się domyslic po tytule trasa jest szybka Smile Na starcie znajduje się ciekawy PF (dosc duży skok:)) z ladnymi zmianami w MT Smile Sredni czas - 1 min.



Ta trasa jest troszke dziwna Smile Prawie na poczatku jest trudny wallride wiadacy w gore Smile Jak się już opanuje trase to spokojnie mozna zrobić bardzo dobry czas i się przytym swietnie bawic ! Smile Sredni czas - 1 min.



K&D Track - czyli traska klanowa Smile Moja pierwsza indywidualna trasa dla teamu K&D Smile) Mam nadzieje ze się spodoba Wink W trasie dalem leciutki nacisk na tech Smile Sredni czas - 1 min. 30 sec.


To narazie wszystkie moje trasy Smile Mam nadzieje ze mogę liczyc na liczne awardy z waszej strony Wink W razie jakich kolwiek pytan piszcie tutaj Wink Pozdrawiam !!

_________________
My Self ... :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 15 Maj 2007, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

K&DTrack - Gacek I:

Smile świetna robota w MT
:? dużo zbyt ostrych zakrętów
Smile reszta super

High Tense:

:shock: co za trasa Exclamation
;-) dobra robota w MT
:? za trudna
:? przede wszystkim ŚCINA SIĘ. Za dużo cooper'sów. Można by trochę odżałować
Smile ale ogólnie super. Może gdyby nie ścinało przejechałbym bez stłuczek Smile

Quickness:

Smile MT
:? chociaż zamist obrazka widzę szachownicę
:? jeden zbyt ostry zakręt
:? tam gdzie są te krzyżyki na drodze i po tym wyskok-przeskakuje się checkpointa :?
Smile reszta super

Sprint>>:

Smile MT jest ok
:? chociaż zamiast obrazka w intrze widzę szachownicę
:? za ostry pierwszy zakręt
:? za trudny pierwszy wallride

Dalej nie udało mi się przejechać :razz: .

SpeedyWay:

Smile MT
Smile super PF start
:? trochę za trudna

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gacław
Jeździ konno


Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: J-bie

PostWysłany: 16 Maj 2007, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm nom musze popracowac nad technika robienia zakretow Wink Wiedzialem ze ktos się przyczepi Very Happy Co do Sprint>> Razz To byla moja pierwsza traska ^^ Nikt nie lubi tego wallrida Very HappyVery Happy

Niewiem co miałeś na mysli mowiac ze High Tense to "co za trasa" Very Happy Nie potrafie się domyslic czy chodzi Ci i pozytywny sposob czy negatywny ^^ Ale ok Wink

Ale ogolnie widze ze trasy się podobaly Wink w TMU Narazie zaczynam i opanowywuje srodowiska wiec niema co się uzalac nad krytyka Very Happy dzięki wielkie za ocene Smile

Czekam na nastepnych ! Smile

_________________
My Self ... :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 16 Maj 2007, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pisząc "co za trasa" miałem na myśli prędkość jej ;-) . Czyli pozytywnie :razz: . Chociaż ciut za szybka w pewnych momentach.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gacław
Jeździ konno


Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: J-bie

PostWysłany: 16 Maj 2007, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wlasnie taki mialem cel Smile Zeby trasa byla bardzo szybka Smile I ja jakos nie zauwazylem miejsc gdzie jest za szybka Smile Jak się ja przejedzie perfekcyjnie to się nie zauwazy Smile W sumie to ja nie jechalem jej pierwszy raz wiec ja bylem już przyzwyczajony to Ci się nie dziwie Smile
_________________
My Self ... :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?