Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowa zabawa trasami
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 17:48    Temat postu: Nowa zabawa trasami Odpowiedz z cytatem  

Może zrobimy takie coś ala opowiadanie tylko ze na trasach ;] Sciągasz mape i dodajesz do niej z 15-20 sekund i dodajesz ją na forum ktos inny ją bierze i dorabia następny kawałek aż będzie z kilka minut w tedy pogramy sobie online w nią na jakimś nieoficjalnym treningu Cool

pierwszy kawałek /

www.gra-mmorpg.info/traska.Challenge.Gbx

Pozdrawiam l8p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mozna i tak z tym ze mnie nie bardzo to pasuje bo ktos np. może zrobić bardzo dobry kawalek tylko po to zeby kolejne 10-15 sekund było do dupy i popsulo cala mape Very Happy anyway powodzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 21 kwietnia 2006, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już ktoś wcześniej proponował na forum robienie takiego łańcuszka. Wydaje mi się, że Nawias ma rację. Poza tym musiałaby by być ustalona jakaś chronologia, gdyż mogłoby dojść do chaosu. Nie wiem czy rozumiesz? Podam przykład: Są goście: A,B,C i D. A -zaczyna robić trasę i daje na forum. B i C bez konsultacji ze sobą ściągają ten odcinek i dodają swój wysyłając na forum. Już na samym początku powstają tory AB i AC. Co zrobi gość D Co??? Mnie się ten pomysł także nie podoba wybacz. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 22 kwietnia 2006, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I oto wlasnie chodzi zeby powstawła najbardziej poplątana.

To jeśli ktoś robi trase to niech tylko napisze. W trakcie tworzenia i już inni bedą wiedzieli a potem zaeedytuje swojego posta i doda tam tę trase

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Acegikmortvy
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 172
Skąd: Radom

PostWysłany: 14 Maj 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To się nazywa BASCO, i jest już na forum!(u góry)
_________________
Zdjecia moje na http://acegikmortvy.fotosik.pl/
Moj nick na TMX: Astartoscht
Moj nick na TMNX: Scarlet
Moj nick online w TMN: Remigiusz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 Maj 2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a post bylnapisany miesiac temu ale czy torobi roznice?
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?