Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jak zrobić serv na stałe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WM MaLy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: si? wzi??em?

PostWysłany: 04 czerwca 2007, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, ze może 2f2f jest lepsze ode mnie, (choć troszkę w to wątpię ;]) ale 2f2f vs. POL... hmmm... ciekawe kto wygra Happy coś mi mówi, że [POL], no ale cóż, cuda się zdarzają Wink. A co do tych opowiastek Jakuba, dawno się tak nie uśmiałem Happy (no, może po Włatcach Móch ;]) R-E-S-P-E-C-T 4U JAKUB I CALE POL ;]
POZDRO!

MaLy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 czerwca 2007, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja myśle znów, ze dla 2f2f będzie to dobry pojedynek zeby się sprawdzic z bardzo silnym klanem, mogą nabrać doświadczenia. Jakub, a jak było niby z ~FM~ ? też na początku lekceważeni, a pozniej proszę, wspanialy klan się stworzył.


pozdro...


Edit :

My tu gadu gadu... ale pięknie zbaczamy z tematu.


Serwa mozna postawić na stałe jedynie wykupując serwer na przyklad tu www.gamehost.pl .

Lub samemu zostawić komputer włączony na 24/7 Very Happy

Koniec wytłumaczenia Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 04 czerwca 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

team FM jest calkiem ok, radus, pitman i ruffy sa spoko gracze.

ty hack chyba trochę dlugo nie grales (bez obrazenia) aby zrozumiec, o co tu chodci.
2f2f to sa jako 1. wilekie nooby, po 2. chamy, ktorzy obrazaja wstystkich i wszystko co się da, wiec nie powinno się ich porownywac do FM.
chcesz przyklady? ok, masz tu:

ich strona


tu obrazaje k&d


wyzywanie [POL]


normalne zachowanie leadera 2f2f


niestety 2f2f, mecza z wami nie gramy, bo jesteście za slabi.
jak sam dahag z wami wygral 5:0, to co ma być jak caly team będzie z wami gral?
niestety nie udalo mi się zmotywowac graczy [POL]teamu do meczu z wami, bax np trenuje na paryz (może już kiedyś slyszeliscie o eswc?), brzerz se pije, ja tez, dahagowi się już znudzilo, lechu się rozesmial, jak o tym uslyszal itp.

gramy niedlugo mecz z k&d, z prawdziwym teamem tmn.

kurde, szkoda mi slow na ten pseudo team 2f2f, i sam się dziwie, ze mam sile te screeny tu wysylac itp.

może się dogadamy z prawdziwimi teamami stawiajacych serwery w polsce, i was zbanujemy z wszystkich serwerach polskich, zobaczymy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 czerwca 2007, 12:04    Temat postu: ..... Odpowiedz z cytatem  

omfg, co tu się dzieje, jakiś klan amatorow, 2f2f, chce się zmierzyc z POL ? serio, master, nie licz na to ze wygrasz, Cool mozna miec z tego smiechy rowne Very Happy .... sory ze to napisze, ( ale to prawda) jesteście poprostu slaba ekipa, która uwarza się za wielka. wiec jeśli chcecie zagrac mecz.... hmmm, jakub zgodz się na meczyk z nimi, pokarzesz im jak się w TMN naprawdę na niezlym poziomie Cool to chyba tyle, PZDR all
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 05 czerwca 2007, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po co wyzywać klan jak się wie ,że się przegra??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gering
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 45


PostWysłany: 05 czerwca 2007, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kroink+ napisał:
Po co wyzywać klan jak się wie ,że się przegra??


Może oni nie wiedzą Happy. Miałem parę razy przyjemnosć pograć z panami z [POL] teamu i musze przyznać że to naprawdę extraklasa. Mecz [POL] vs 2f2f przypominałby moim zdaniem polowanie czołgiem na sparaliżowane żółwie. Emocje raczej żadne. I wcale się nie dziwie że się [POL]teamowi nie chce. Nikt z 2f2f nie zalazł mi za skóre ale moim zdaniem chłopaki porywają się z motyką na Słońce.

_________________
" I never seem to understand the time, the place and who I am... "

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 05 czerwca 2007, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak samo [POL] VS [RD] mecz by był nie potrzebny wolimy zagrać ze słabszymi od [POL] np. mamy sparing z ~FM~ chodź też prezentują klasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MikohnVegas
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 5


PostWysłany: 05 czerwca 2007, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

... tak na wstepie.... naleze do klanu 2F2F. Przyznac musze, ze Jakub ma racje. Kilka dni już jestem u nich i to wyzywanie ludzi na chacie jest cholernie irytujace. Nie na tym polega uczestnictwo w jakiejs organizacji zeby się pozniej wstydzic za kretynskie zachowanie jego czlonkow. (screeny - nic dodac nic ujac).


Nowi czlonkowie reprezentuja soba wysoka kulture ale pewne osoby (nie będę wymienial) cofaja się w rozwoju.

Mecz z Wami jest idiotycznym pomyslem i to nie dlatego ze nie mamy kompletnie zadnych szans nawet na punkt ale wyzywajac Was master nic sobie nie udowodni.

Pytanie pewnie czemu gram u nich Cool ano bo niebawem wyjezdzam i nie zalezy mi na zmianie, choć wiem ze w PZ panuje spokojna atmosfera
-----------------------
pozdrawiam Jakubie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 06 czerwca 2007, 5:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

..przykro mi oczywiśćie że ten temat ujrzały moje piękne oczy,cóż(ale mniejsza z tym) Very Happy .2F2F trochę przegina.Nic dziwnego że admin POL nie dopuszcza ich do meczu.Zaś gdyby już do tego doszło a byłbym w POL nie wstawiłbym się na pojedynek, kto chce być zbesztany.Poza tym myśle że POL też tu nie jest bez winy,chyba raczej Jakuba mam na myśli(chociaż nic w tym dziwnego że broni swój klan)-wielkie noby,chamy ;takie texty niestety buntują do dalszej kłutni. TYLE. Mam nadzieje że moja konfrontacja między klanami po tym pośćie nie ulegnie zmianie.


..tak poza tym myśle że kiedyś POL zagra z PZ, choć wynik z góry można przewidzieć

..a Tobie Vegas w pewnym sensie tej wypowiedzi się dziwie.

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MikohnVegas
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 5


PostWysłany: 06 czerwca 2007, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam się dziwie, coz poradze?
Gleboko wierze ze sytuacja się jednak zmieni...

może jakiś meczyk dla pokrzepienia wiary? Zapewniam ze nie będziecie się nudzic (PZ-2F2F) Twisted Evil
------------------------
pozdrawiam Dadi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 czerwca 2007, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Poza tym myśle że POL też tu nie jest bez winy,chyba raczej Jakuba mam na myśli(chociaż nic w tym dziwnego że broni swój klan)-wielkie noby,chamy ;takie texty niestety buntują do dalszej kłutni.

dadi, ty podobno jak ja i parę innych w [POL] teamie, już masz parę lat na karku. powiedz mi, jak ty bys zareagowal na takie zachowanie nastolatkow?
wchodca na servery, pisza capsem jakieś bzdory, obrazaja graczy z innych teamów, ktore już graja dużo dluzej od nich, i zrobili już coś nie coś dla sceny tmn.
oni jeszcze absolutnie nic nie zrobili dla sceny tmn, i nikt o nich niewie, oprocz paru ludzi grajacych na polskich serwerach.
oni sami jeszcze nigdy nie slyszeli o "powaznych" turniejach jak eswc, stc, esl. także w polskich turniejach jak pitmc i pl, nie startowali i nic nie osiegneli.
czasy ktore robia na serwerach sa bardzo slabe w porównaniu do tego, co naprawdę dobry gracz umie wykrecic.
także podchodcenie ich do tej gry jest bardzo smieszne.
na przyklad na ich stronie pisza:
Cytat:
Klan 2F2F został zarejestrowany
Klan 2F2F Nasz klan w poniedziałek 30.04.07 o godzinie 22:40 został zarejestrowany na stronie http://www.trackmanianations.com oraz na tmpl.info. Jednocześnie stał on się oficjalnym klanem TrackManii Nations ESWC. Wielką pomocą przy rejestracji wykazał się klanowicz Gizmo, za co mu serdecznie dziekuje.
Szef klanu: Master

lub nazywaja ich strone "oficialna" strone teamu 2f2f.
po pierwsze zalogowanja teamu jest zaden problem. i na pewno nie jest warte tego oglaszac jago news na glownej stronie, a po drugie, ile jest tych nieoficialnych stron teamu 2f2f?
tu jest poprostu problem, braku swiadomosci o zeczywistosci.
może to jest nic dziwnego, jak się bierze pod uwagę, ze sredni czlonek 2f2f ma okolo 13 lat.
tak czy siak, nie było by w tym wszystkim zadnego problemu, jak by umieli się zachowywac normalnie, z respektem dla innych graczy i teamów.
ale nie umieja, i nie powinienes mi dac winy za to, za ja ich nazywam chamy, tylko pownienes ich za to krytykowac ze imi sa.

chce jeszcze powiedziec coś na temat teamów/klanow ogolnie.
jak na pewno już sami zauwazyliscie jest 60 zarejstrowanach klanow na stronie tmpl. nie mowiac już o tym, ze ta rejestracja tu na stronie nie ma wiekszego znaczenia, i jest tylko jako informacja dla innych i zeby się latwiej skontakowac, niektorzy to traktuja jakos bardzo dziwnie.
tworza klany istniejace 2 tygodnie, albo wcale, pisza, ze maja 50 czlonkow, lub zakladaja 2 klany na raz, w ktorym obrocz ich nikt nie gra.
problem jest taki, ze dużo ludzi (głównie mlodszych) to robi, aby się pochwalic w szkole, ze się gra w jakims tam klanie, co oczywiście jest wielka bzdura.
na drugiej stronie, sa tacy, ktorzy tworza klany, aby się czuc waznie, i "rzadcic" nad innymi, ktorach nabiora do tego klanu.
to tego typu licze 2f2f, zobacz np na ten ostatni screen który wyslalem.
pisze to, aby ludzie zrozumieli, ze team/klan nie polego nad tym, by sobie napisac jakiś tag przed nicka. to tego nalezy tez kupa innych zeczy, miedzy innymi respekt dla innych, i zachowanie się takie, aby nie było wstydu wchodcac na serwer uzywajac tag teamu.

moim zdanjem ten 2f2f już o wiele za dużo zkorzystal na tym topicu, bo jednak się uzywa ich nazwisko i się ich w pewnym sensie reklamuje.

i jeszcze na koniec jedno zdanje o tym, ze przez internet się łatwo innych obraza. jak widac nastolatki obrazaja doroslych ludzi.
powiem wam jedna rzecz, jak chcecie być powaznym teamem, to się zachowojcie z respektem do innych. pozniej czy wczesniej, jak 2f2f mial by jeszcze istnac, może się spotkamy na jakims turnieju czy lanie (choć tam grać mozna dopiero od 16-18 lat, co daje, ze teamu z ludźmi ze srednia 13 w ogole nie maja sensu), i wtedy jestem ciekawy, czy team 2f2f tez będzie taki odwazny jaki jest teraz.
jakos mi się niechce w to wierzyc, ze podejda do takiego 27 letniego, 1,90m i 100 kg [POL]achora, i powiedza "rozpoczywamy kampanie besztania".
chce z tym powiedziec tylko, ze przerz internet każdy może być cwany, nic w tym takiego odwaznego nie ma, i tylko się robi w glupka, i psuje sobie się fajne spotkania na jakiś turniejach w przyszlosci, i zabija się od poczatku znaczenie klanu.

mam nadziej, ze teraz każdy już zrozumial dlaczego ja się tym tak emocionuje (przyznaje się. ze może za dużo, ale taki już jestem).

tak dlugo, jak zachowanie teamu 2f2f się nie zmieni, będę ich tak samo jak oni traktowal bez respektu, i stal do teko, ze ich nazywalem chamy.

pozdro i peace dla wszystkich ludzi, ktorzy innich traktuje z respektem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 czerwca 2007, 12:22    Temat postu: ........... Odpowiedz z cytatem  

hmmm, to co jakub napisał, zgadzam się z tym, sa kiedyś nalezalem do klanow takich jak chocby FM czy eP, to sa klany ktore prezentuja jakiś poziom, POL tez ma swoj wlasny styl. maja serwer, forum i wszystkie inne rzeczy potrzebne na rozwoj klanu. 2f2f to pewnie dzieci, ktore się bawia i podniecaja tym ze maja taga przed nickiem Cool ja sam mam 16 lat, ale nie zachowuje się jak ostatnia ciota, która wyzywa POL na mecz z amatorami. dziwne to wszystko w ogóle, nie wiem po co ciagniecie ten temat dalej, jakub, daj sobie spokoj z tym wszystkim, poprostu olej to co oni mowia, przecierz wszyscy wiemy ze ten mecz nawet jak dojdzie, wszyscy i tak znamy już wynik z gory, wiec nie wiem po co taki MASTER uwarza się za niezlego, jak pogra trochę z TMN to zrozumie ze zrobil blad w stosunku do POL. wiec ogolnie ta sprawa jest zalosna, POL v 2f2f, masakra jednym slowem........
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 06 czerwca 2007, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[ Dodano 06 czerwca 2007, 13:39 ]
Dzięki Jakub.
Przyznam że czekałem na Twój post.Nie jestem głęboko wtajemniczony międze wasze spory i wiem że jest tak jak piszesz.Podałem w/w pośćie tylko pewne sugestie które miały być podtekstem.Bardzo powarzam POL i szanuje Twoich graczy, czego w pełni nie mogę powiedzieć o 2F2F.Też między innymi dlatego chciałem być w waszym klanie.Takie sytuacje jak ta są przykre i zła atmosfera podczas gry jest dla mnie nie dopuszczalna.Myśle że 2F2F powinno w jakiś sposób zarzegnac problem, bo to w sumie ich robota.Z chęcią przyłącze się do poprawy relacji między wami.(jeśli to jest możliwe oczywiście)
Z powarzaniem Dadi

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pysio2727
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 135
Skąd: Jarocin

PostWysłany: 06 czerwca 2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tu się z toba jakub zgodze do kazdego trzeba miec respa i nie wazne jak gra każdego trzeba szanowac a jak ktoś nie umie niech wiec nie gra w to !!!! moj klan ogolnie tez nic nie zrobił dla TMN mamy strone i forum i chcemy teraz zrobić server ale mniejsze z tym ogolnie w moim klanie jest bardzo mila atmosfera i nie wazne czy będziemy przegrywac i tak będziemy razem pozdrawiam wszystkich
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 06 czerwca 2007, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spierdalaaaaaac ! :F
Patrzcie tylko jaki OFF powstal nUUUUby! Very Happy moderatorow brak? nooby urlop maja czy jak? ;d Wracac do tytulu tematu! Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brian
Jeździ konno


Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 12


PostWysłany: 09 czerwca 2007, 19:52    Temat postu: RESPEKT Odpowiedz z cytatem  

Więc tak:
ja czuję do teamu [POL] Respekt, ale jeśli ja się pytam czy da się zrobić server z poziomu gry, a wy zaczynacie felieton besztania nas od chamów to co ty możesz tutaj mówić o tym że trzeba szanować inne klany?
Jeśli pytanie czy da się zrobić server..... jest dla Ciebie obrazą to I AM SORRY!







DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE SIĘNIE DA BEZ PROGRAMÓW I CHCIAŁBYM ZAMKNĄĆ TEN ŻAŁOSNY TEMAT Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 czerwca 2007, 2:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brian, jak przeczytasz caly ten topic, zobaczysz, jak to powstalo.

a teraz jeszcze raz pomysl sobie, jak to może być mozliwe zrobić serwera 24/7 z gry.
nawet jak się nie ma technicznego pojecia, to chyba mozna się domyslec, ze jak jest w calej polsce tylko 3 serwerow 24/7, ze nie będzie to takie latwe, aby nie powiedziec nie mozliwe Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomsoN
Jeździ konno


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 czerwca 2007, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub flecie.. miałeś tylko 1 posta napisac Laughing
smiechowo miiiiiiiiiiiiiiii Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Brian
Jeździ konno


Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 12


PostWysłany: 10 czerwca 2007, 11:41    Temat postu: PROBLEM Odpowiedz z cytatem  

Więc tak:
zrobiłem serva programem server mania itd. według poradnika lecz nie wiem
jak włączyć LADDERa!

A mianowicie wiem gdzie taka opcja jest w servermanii ale ciągle pisze DISABLED, zmieniam na FORCED lub NORMAL i zapisuje i dalej pisze DISABLED!!!!!

Może mi ktoś z tym pomóc?

z góry dzięki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 czerwca 2007, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

plik sm_serv1.cfg

W tym pliku musisz zmienic

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?