Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs SWE
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 20:56    Temat postu: POL vs SWE Odpowiedz z cytatem  

no tak, kolejny mecz, który nam niestety nie wyszedl, przegralismy dzisiaj niestety 0-3 (0-19) z drużyna SWE. Trzeba jednak zaznaczyc, ze zlozyly się na to głównie klopoty skladem, bakowalo na m takich graczy jak: mor_olo, Toxic, Bartek_H, nie było tez wiadp1, i przez to musialem się zajac oraganizacja meczu.
Mimo tego wszystkiego, ten mecz był miejscami naprawdę zaciety! i chociaż nie odzwierciedla tego wynik w zaden sposob, w kilku brakowal naprawdę niewiele, zeby zdobyc pkt, jedna tunda zakonczyla się nawet remisem. No coz, trzeba się otrzasnac po tej porazce, ii zebrac się (wszyscy) i ostro potrenowac na decydojacy o wejsciu do playoffow mecz z ITA.

rzucam jeden screen (trocje spozniony) i jeden replay, zawsze lepsze niz nic Wink
http://tmpl.info/matches/swe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam niesamowite lagi , ponieważ przekroczyłem limit w neostradzie , i mam download 100 i to mi nie stety nie wystarcza nawet do gry w TM:N Sad
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, z tego, co widzialem, to neo 512 po przekroczeniu limitu spada do 32/128 , 100 to i tak nie jsst tak zle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ShockBoy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 9
Skąd: Pozna?

PostWysłany: 23 kwietnia 2006, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No niestety kolejna drużyna okazala się lepsza od nas chos wydjae mi się przynajmniej z mojego punkktu widzenia ze bylismy momoentami blizej szwdedow niz francozow.Fakt mielismy problemy z skladem i musielismy wystapic z roznych powodow graczy w oslabinym teamie.Sam nie ukrywam iz bylem slabym ogniwem zespolu w tym meczu gdyz już na 1 treningu wspominalem iz mapy na których gralismy nie zbyt mi się podobaly i nie jechalem na tyle szybko by moc powalczyc ze szwedami.Ale faktycznie trzeba się ogarnac po porazce i dac z siebie wszystko w kolejnym spotkaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard jak grałem na serwie narwa to miałem tak: pierwszy start ok , ale drugi miałem 1 min po starcie startowałem;/
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a jaki był skład SWE ?? ja bylem akurat w tych godzinach w pracy wiec nie moglem być Sad a szkoda bo czesto gram ze szwedami.. pozdro...
_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toxic napisał:
a jaki był skład SWE ?? ja bylem akurat w tych godzinach w pracy wiec nie moglem być Sad a szkoda bo czesto gram ze szwedami.. pozdro...

http://tmpl.info/matches/swe/swe3.jpg tutaj widac przynajmniej czterech Wink tylko trzeba się wysilic

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a na B grał yazzo ?? bo z nim czesto tne Smile
_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj ciężko mi się zmobilizować do gry kiedy na zewnątrz taka pogoda. Sorry za to, że wczoraj nie grałem, alepoprostu miałem inne rzeczy nagłowie i postanowiłem spędzić ten piękny weekend na łonie natury Smile

W meczu z Włochami postaram się to nadrobić

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 24 kwietnia 2006, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toxic napisał:
a na B grał yazzo ?? bo z nim czesto tne Smile

Yazzo gral i to calkiem niezle, chyba na wszytskich mapach, ale nie jestem pewien

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?