Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Team *NI* ->REAKTYWACJA!!!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pdavid3
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 80
Skąd: Zator k. Wadowic

PostWysłany: 08 czerwca 2007, 16:42    Temat postu: Team *NI* ->REAKTYWACJA!!! Odpowiedz z cytatem  

Nasz team powstał zaledwie 3 dni temu. Pełna nazwa teamu to *NietykalnI* . Nazwe taką wymysliłem sobie przez przypadek. Jechałem sobie po jakiejś trasie i jechałem bardzo szybko wtem pokazał się przedemna jakiś słabszy gracz który został w tyle. Jako ze miałem większą prędność od niego przemknąłem przez sam środek jego bolidu. Przedtem nie zwracałem uwagi na to ale teraz tak ni z tego ni z owego zauważyłem to i dzięki teamu powstał nasz team. Naszymi celami są zdobywanie najwyższych trofeów razem z drużynąSmile Mamy nadzieję że za kilka miesięcy będziemy jednym z lepszych teamów. Oferujemy miłą atmosfere i wspaniałą zabawę. Jeżeli chciałbys dołączyć do naszego teamu pisz śmiało do nas.

Kontakt na gg 5551952

P.S. Stronka jeszcze nie gotowa wiec prosimy o wyrozumiałość. Jak tylko założymy owa stronke odrazu wszystkich poinformujemy:)

Pozdrawiam i zapraszam!!!

Aby się zapisac do naszego teamu należy skontaktować się ze mna przez gg w celu uzgodnienia terminu jazdy próbnej i serwera na którym ona się odbedzie.

[ Dodano 25 lipca 2007, 19:09 ]
Team został sprzedany

proszę o zamkniecie tego teamtu!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?