Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
T`series - Ens
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 18 czerwca 2007, 10:52    Temat postu: T`series - Ens Odpowiedz z cytatem  

T`Series - wszystkie trasy

T`01

Moja pierwsza trasa wykonana po 3 dniach gry w Tmn
T`02

Najkrótsza, najmniej warta trasa Razz
T`03


Bardzo poplątana czysto techniczna trasa
T`05

Połowa stunt - połowa tech
T`06

Krótka, lecz ciekawa
T`07

Moja ulubiona - dużo jumpów i dużo pracy z MT
T`08

Kolejna trasa - T`08! Strasznie mi się podoba bo wymaga wiele umiejętności i precyzji. Oprocz tego wszystkie jumpy sa tak wymierzone by z prawie każda predkoscia mozna je było przeskoczyc (co wymagalo wiele pracy). Ma Intro i GPS, wlozylem w to jakieś 1,5 h pracy w samym MT. Obecnie uwazam tą trase za najlepszą jaką zrobiłem.


Uwaga!
Poszukuję osoby która przejedzie wszystkie moje trasy i napisze ich recenzje w tym temacie i po angielsku. Pojawily się uwagi co do opisów na tmx - ze biedne, poza tym bardziej szczegolowe opisy sklonilyby wieksza ilosc osob do wyprobowania ich heh i bylyby obiektywne Smile. Nie chodzi tu o moją znajomość angielskiego (jakże wysoką), ale o brak czasu - wystarcza mi go tylko na robienie tras Razz.

_________________
T`series.


Ostatnio zmieniony przez Ens dnia 08 sierpnia 2007, 21:19, w całości zmieniany 13 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 18 czerwca 2007, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Baaardzo posytywnie" HappyD
Jak dla mnie +8/10, na prawdę dobra robota (normalnie nie wierze ze 3 dni w to grasz Smile )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 czerwca 2007, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trudna, ale masz talent !! 8/10, mimo wszystko bardzo fajna ! Smile

Zrób jakieś techniczne Smile lub full speed Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 18 czerwca 2007, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A teraz nowa traska - w większości dla wypróbowania możliwości MT, ale również warta ściągnięcia.

T`02

_________________
T`series.


Ostatnio zmieniony przez Ens dnia 21 czerwca 2007, 13:13, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 czerwca 2007, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ta druga ciekawa, szybka, mój czas to 13:54 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Dartra
Jeździ konno


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 30


PostWysłany: 19 czerwca 2007, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gościu, ta 2 to taka szybka, że aż prowadzić nie mogłem tak się rospędziłem Happy, a mój czas to 13,91 Sad
_________________

Nic nie musisz, wszystko możesz!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 20 czerwca 2007, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przedstawiam kolejną trase mojego autorstwa. Tym razem - to trasa techniczna - i bardzo poplątana Smile
T`03


_________________
T`series.


Ostatnio zmieniony przez Ens dnia 21 czerwca 2007, 13:14, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 20 czerwca 2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

T 03

Zacznijmy od tego ze niewiem gdzie jechac Happy Ale masz super talent, fajna trasa ,bardzo fajnie się po niej jezdzi.Hack może dodaj ją na pl.rounds ^^ Ens,masz awarda Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| Crixu
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 60


PostWysłany: 20 czerwca 2007, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No super trasy robisz Ens. Najbardziej mi się podoba T` 02, mój czas na niej to 13.58 Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 20 czerwca 2007, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh dzięki za komentarze Smile
W trasie 03 - po prostu jedziesz do przodu Smile na rozgalezieniach tez. jeśli o te rampy chodzi - do srodka Smile

może i robię spoko mapy, ale w jezdzie jestem bardzo przecietny Razz.

Niedlugo kolejna trasa - mysle ze tym razem będzie to speedtrack - z duza iloscia stuntow ;]

@upup - tak... może ktos wrzucic moje mapki na jakiegoś serwa, pozwalam Razz chetnie poslucham komentarzy graczy Smile

pzdro! Smile

edit: może mi ktos powiedziec jak wstawiac tu, na forum okienka z tm exchange z opisem trasy , screeenem itd? czesto je tutaj widze i chcialbym zeby moje trasy tez mozna było tak sciagac Razz

_________________
T`series.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 20 czerwca 2007, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po prostu kopiujesz linka którego masz na stronie z trasa, nie chodzi o link w pasku narzedzi Explorera/Firefoxa/Opery/innegoshitu tylko o "external link". Masz go pod menu na TMX niemalze, w lewym gornym rogu Smile kopiujesz go tutaj i wyswietla się wszystko a to wszystko dzięki swietnej robocie Yarda Razz Wink
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 20 czerwca 2007, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
po prostu kopiujesz linka którego masz na stronie z trasa, nie chodzi o link w pasku narzedzi Explorera/Firefoxa/Opery/innegoshitu tylko o "external link". Masz go pod menu na TMX niemalze, w lewym gornym rogu Smile kopiujesz go tutaj i wyswietla się wszystko a to wszystko dzięki swietnej robocie Yarda Razz Wink

Ja tak robię i się jakos nie wyswietla...ale cóż trudno się mówi Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 20 czerwca 2007, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na 03 pb mam 46
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 21 czerwca 2007, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki za rade - pozamienialem linki na te external linki
@up - niezly jesteś - znalazles cuta, czy po prostu przejechales się 10 sekund szybciej ode mnie? Razz

I jeszcze jedno - jak zrobić, by moje rekordy na wlasnych trasach były widoczne na tm-exchange jako world record? Czy wiąże się to z instalacją aseco?
edit: już znalazlem - trzeba zuploadowac replay, tak?

A teraz:

Tak jak zapowiadałem, mam dla was speed-track - i tak jak zapowiadałem, jest pelny miejsc do wykonania stuntsow. Oto:
T`04


@down
no to sorki stary - powiem jedno - ja tez się nie mieszcze. Po to zrobilem ten spadek, zeby moc zaczac driftowac po upadku.
Jednak przyznaj ze ten 270 flip na poczatku, i skrecanie o 450 stopni przez jazde na scianie - było fajne Smile I przy wyborze trasy mozna pokombinowac Razz

_________________
T`series.


Ostatnio zmieniony przez Ens dnia 24 lipca 2007, 10:42, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa ok, jednak wiesz, ja trochę większa szybkosc mam, i się nie mieszcze za hindusa w zakrętach na fullspeedzie, a taka trasa miała przeciez być.

Ogolnie bardzo fajna


7/10

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 21 czerwca 2007, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na 03 zrobiłem 57.xx bez cuta , a z cutem 46.xx (cut jest na początku, na pierwszym zakręcie trzeba walnać i spaść do dołu na lopka)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 24 lipca 2007, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dawno mnie tu nie było, dawno tez nie gralem w TMN.
Wczoraj to nadrobilem, i zrobilem dla was 3 Trasy:
T`05

Połowa stunt - połowa tech
T`06

Krótka, lecz ciekawa
T`07

Moja ulubiona - dużo jumpów i dużo pracy z MT

Czekam na wasze komentarze!

edit; Od dziś wszystkie nowe trasy będę umieszczał w 1 poście.

_________________
T`series.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lipca 2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

WG mnie ?

Skasuj 07 z TMX albo po prostu zmien koncowke zeby nie byla taka dluga, i zrób tak ebys przejechal swoj rekord w max 1:20 ok ?

dla mnie 07 to 10/10 jezdzi się jak maselko a te kamery, chlopie przed tobą wielka kariera Very Happy

Tylko ubogi opis przy trasach.

Trzymaj się tego zeby trasa byla jak najbardziej przejezdna bez nieprzyjaznych wtop Wink


Dla mnie jesteś boski Wink

I zmien tą 7 zeby byla krotsza, i wsadze na z rounds angielski, i na pewno się spodoba ludzion !!


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 24 lipca 2007, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

07 bardzo fajna, reszty nie jechałem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ens
Jeździ konno


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 18


PostWysłany: 24 lipca 2007, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:

Skasuj 07 z TMX albo po prostu zmien koncowke zeby nie byla taka dluga, i zrób tak ebys przejechal swoj rekord w max 1:20 ok ?

Chodzi ci o to, że mam słaby wynik czy jak? Sorki ale po miliardach prób przy tworzeniu trasy "czy da się przejechać" i "czy jeździ się jak maselko" po prostu robię validate na odwal się. Co innego jak jadę na single - mam pobite wszystkie rekordy (wasze też).

Trasa jest długa i poplątana po to żebyś mijając kolejne trasy po których nie akurat jezdziesz miał świadomość że nie są na darmo.
Mnie na przykład imponują takie długie trasy, w których nic nie jest "dla widoku".


hack napisał:

dla mnie 07 to 10/10 jezdzi się jak maselko a te kamery, chlopie przed tobą wielka kariera Very Happy

hack napisał:

Trzymaj się tego zeby trasa byla jak najbardziej przejezdna bez nieprzyjaznych wtop Wink

Staram się, by jeździło się przyjemnie, a nie żeby co chwila być wku*wionym i wciskać enter, bo się trafił perfidny zakręt.


hack napisał:

Tylko ubogi opis przy trasach.

A co mam się rozpisywać... Jak chcesz, napisz w tym temacie recenzje do tych tras po polsku albo angielsku - wkleje je na tmx.


hack napisał:

Dla mnie jesteś boski Wink

No co mam powiedzieć... taki się urodziłem :wink:


hack napisał:

I zmien tą 7 zeby byla krotsza, i wsadze na z rounds angielski, i na pewno się spodoba ludzion !!

Plz, nie chce jej zmieniać. Wierz mi, celowo wybierałem takie zakręty a nie inne, boosty albo nie boosty, żeby prawie za każdą próbą dobrze wskoczyć po jumpie itp. poza tym pozostaje wrażenie całkowitego wykorzystania trasy Razz. poza tym wrzucaj moje trasy gdzie chcesz. I oczywiście powiedz gdzie Razz.

I pytanko - jechałeś na 05 i 06?

I jeszcze parę świerzaka pytań:
Po co w edytorze, w oknie z czasem autora itp, na samym dole jest opcja by wpisać hasło? Do czego jest ono potrzebne?
Czemu na tmx wczytuje autoreplay do danej trasy, i nie chca go przyjac na serwa? :wink: :wink:
@down
oz ty! no to szybko updatuje wszystko

_________________
T`series.


Ostatnio zmieniony przez Ens dnia 24 lipca 2007, 22:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?