Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
D & J v Sod ( rewanż)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Mecze, sparingi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 20:38    Temat postu: D & J v Sod ( rewanż) Odpowiedz z cytatem  

witam, chce oglosic wynik meczu ( który się jeszcze odbywa). DJ wygralo z sod .... bylem sedzia tego spotkania... było 6 map, ( 3 mapi mini , oraz 3 mapy custom... ( rewelacja spotkania było cale DJ, ktore pokonalo sod do 0. chce coś jednak lepszego podsumowac... bylem sedzia tego spotkania ( w zasadzie mialem być) po 5 minutach zostalem wyrzucony... nie chciałem tego pisać, ale jednak napisze... SOD to banda mlodocianow, która mysli ze gra bardzo dobrze, jednak w rzeczywistosci jest inaczej... ( to banda "gowniarzy" która fika do wszystkich ... przykladem jest tego chocby moje wejscie na ich serwer, niczym po 5 minutach dostalem bana.. zalosne jest to jak cale SOD
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SOD Czesio = |GT|Rip co o tym meczu powiesz? ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 21 czerwca 2007, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

EDIT - wygralismy z dj 4-3 na ich chorych zasadach (zwycięsca zgarnia punkt dla druzyny)
I to raczej oni są gówniarze a nie my po tym jak się do nas wyrazali.
@maxer - nie wtrącaj się do meczów między klanmi w których nie jesteś, sędziowie są nam zbedni
W ramach wyjasnien: ja to czesio, rad to nrd - nie kryjemy się z tym ze gramy w sod, bo to fajny klan i skoro mozemy mu pomóc to czemu nie.
( i tak gt nie ma w TMN).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pewnie , teraz już nie ma co kryc ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pysio2727
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 135
Skąd: Jarocin

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam lubie sod fajny klan zwlaszcz lider jest w pożadku zawsze z nim się dogadam i nie osadzajcie ich ze to banda gowniazy bo każdy może tez tak na nas powiedziec a to nie jest mile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maxer po pierwsze nie byłeś sędziom 1-go meczu i dostaliśmy po tyłku 4-3 a nie 4-0.Po drugie to było 7 map po 3 i jedna wspólna (rewanż był tak samo).Po trzecie rip = S®Dczesio i rad = S®DNRD byli już od dawna w moim teamie ze względu nato ze team GT niema w TMN obecnie. To prawda jestem pod wrażeniem klanu =D&J= są bardzo fajni i piekielnie dobzi. natomiast ty gó..... widziałeś bo po 2 minutach zeby niedostać bana sam wyszedłeś sędziom nie byłeś w ogóle na żadnym meczu.

"SOD to banda mlodocianow, która mysli ze gra bardzo dobrze, jednak w rzeczywistosci jest inaczej... ( to banda "gowniarzy" która fika do wszystkich ... przykladem jest tego chocby moje wejscie na ich serwer, niczym po 5 minutach dostalem bana.. zalosne jest to jak cale SOD"

za te słowa pomimo ze nas nie znasz to powinieneś przy pierwszym naszym spotkaniu w realu dostać kopa i to solidnego, za dużo Teletubbis oglądałeś i zapomniałeś pieluchę chyba zmienić , bo gówniarzem to ty się okazałeś w tej wypowiedzi.

Po tych słowach to powinieneś wszystkich z S®D przeprosić i na przyszłość nie wtrącać się w mecze które nie grasz

A poza tym dzięki pysio za ciepłe słowa na mój temat i zycze powodzenia całemu RBF z wami też graliśmy nawet 2 razy i jakoś problemów nie było.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] rad
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 134

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 21 czerwca 2007, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam chcialbym przeprosic za moje nerwy na meczu^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 22 czerwca 2007, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopinski_pl napisał:
pewnie , teraz już nie ma co kryc ^^

Do kazdego mojego posta się dopisujesz Happy
@rad - jak tu się nie denerwowac skoro ktos za wszelką cene chce udowodnic, ze ma rację a jej nie ma (D&J). Ale trzeba im przyznac, ze poziom mają niezły.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 czerwca 2007, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zdadzam się z ripkiem reprezentują wysoki poziom było bardzo ciężko ale w rewanżu to my wygraliśmy .Do wszystkich DJejów życze dużo wygranych meczyków. A ty rad się nieprzejmuj zostałeś sprowokowany do tego zachowania a i tak nie zrobiłeś nic złego.Ale nie otym temat bo to miał być topic o rewanżu a jest o moich klanowiczach. :/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarekM
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 22 czerwca 2007, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no prawda mecz my wygraliśmy a rewanż Wy Smile a z punktami było zamieszanie ponieważ panowie liderzy się nie dogadali dokładnie Razz

no cóż w =D&J= jestem jednym z tych na dole ale muszę przyznać, że Wy też poziom wysoki reprezentujecie.. a co do maxa to w ogóle nie wiem jakim cudem on się znalazł na tym serwie ? :?

mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Darek_
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 czerwca 2007, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wyniki :1 mecz :4:3 dla nas
2 mecz : 3:4 dla S@D
thx jeszcze raz Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 czerwca 2007, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak zagramy jednak ludzie z S®D włącznie ze mną wyjeżdzamy w różne miejsca na wakacje wiec pewnie meczyków niebedziemy rozgrywać ale od września ruszamy pełną parą .Panowie z RBF też chcieli by zagraćz nami. To już w przyszłości 2 meczyki się kroją . życze miłych wakacji .Pozdro4all.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 23 czerwca 2007, 13:41    Temat postu: ........... Odpowiedz z cytatem  

kurde, rip, jak mogles oszukiwac ?? i rad, dla mnie to jest naprawdę bez sensu... omfg, jak tak mozna ?? mogles już napisac ze jesteś rip, a nie ukrywac się pod innym nickiem, dla mnie to oszustwo !!! ale skoro dla was jest to normalne, to nie mam nawet czasu zeby z wami gadac, a ten koleś niech sobie nie pozwala,bo zaloze się ze ma 13 lat, i swieci przez komputer i reza, ciekawe czy w realu bylby takie madry.
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 czerwca 2007, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy ty się w ogóle widzisz co piszesz jakie oszustwo , jakie ukrywanie się?Co???To już niewolno mieć dwóch profili?Co?A tak dla twojej wiadomoście wcale niemam 13 lat i w ogóle niemam pojęcia pojakiego się nas czepiasz Co???A pozwalać sobie będę bo robisz zemnie szmate a tego sobie niepozwole.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 29 czerwca 2007, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
kurde, rip, jak mogles oszukiwac ?? i rad, dla mnie to jest naprawdę bez sensu... omfg, jak tak mozna ?? mogles już napisac ze jesteś rip, a nie ukrywac się pod innym nickiem, dla mnie to oszustwo !!! ale skoro dla was jest to normalne, to nie mam nawet czasu zeby z wami gadac, a ten koleś niech sobie nie pozwala,bo zaloze się ze ma 13 lat, i swieci przez komputer i reza, ciekawe czy w realu bylby takie madry.

Cicho, od nastepnego meczu gram na swoim koncie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Darek_
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 lipca 2007, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1ppp napisał:
MAXERRR napisał:
kurde, rip, jak mogles oszukiwac ?? i rad, dla mnie to jest naprawdę bez sensu... omfg, jak tak mozna ?? mogles już napisac ze jesteś rip, a nie ukrywac się pod innym nickiem, dla mnie to oszustwo !!! ale skoro dla was jest to normalne, to nie mam nawet czasu zeby z wami gadac, a ten koleś niech sobie nie pozwala,bo zaloze się ze ma 13 lat, i swieci przez komputer i reza, ciekawe czy w realu bylby takie madry.

Cicho, od nastepnego meczu gram na swoim koncie...
NO TO oszukiwales ripp i mam wyjebane na wynik mecz uwazam za niewazny .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 05 lipca 2007, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

_DAREK17_ napisał:
R1ppp napisał:
MAXERRR napisał:
kurde, rip, jak mogles oszukiwac ?? i rad, dla mnie to jest naprawdę bez sensu... omfg, jak tak mozna ?? mogles już napisac ze jesteś rip, a nie ukrywac się pod innym nickiem, dla mnie to oszustwo !!! ale skoro dla was jest to normalne, to nie mam nawet czasu zeby z wami gadac, a ten koleś niech sobie nie pozwala,bo zaloze się ze ma 13 lat, i swieci przez komputer i reza, ciekawe czy w realu bylby takie madry.

Cicho, od nastepnego meczu gram na swoim koncie...
NO TO oszukiwales ripp i mam wyjebane na wynik mecz uwazam za niewazny .

Ciekawe ze xard do mnie "rip" na meczu mówił...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 sierpnia 2007, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom
mówilem rip i radzio

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Mecze, sparingi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?