Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nasza wspólna mapa www.tmpl.info >> runda 2 głosowanie
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 10:52    Temat postu: Nasza wspólna mapa www.tmpl.info >> runda 2 głosowanie Odpowiedz z cytatem  

zasady głosowania:

-w głosowaniu wziąc udzial może każda zarejestrowana na forum osoba
-nie mozna głosowac na siebie
-głosujemy sumiennie na rzeczywiście najlepsza mape
-w przypadku remisu decydujacy glos będzie nalezal do jakiegoś jeszcze nie sprecyzowanego vipa
-oddajemy 1 glos piszac nick osoby której dorobiona czesc podoba nam się najbardziej


zamkniecie tematu: sobota 29:04 20:00

mape która przerabialismy mozna pobrac stad:
http://nations.tm-exchange.com/get.aspx?action=trackgbx&id=152623

albo stad:

http://www.easy-sharing.com/396467/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2.Challenge.Gbx.html


glosowanie na pewno będzie ciekawe poniewaz wiecej osob wzielo udzial w 2 (przedostatniej) rundzie a mianowicie:

Bartek_H : http://www.easy-sharing.com/399611/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2-Bartek_H.Challenge.Gbx.html
nawias: http://www.easy-sharing.com/397919/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2-nawias.Challenge.Gbx.html
Shibby: http://www.easy-sharing.com/398527/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2%20-%20Shibby.Challenge.Gbx.html
Radass: http://www.easy-sharing.com/399646/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2%20RADASS.Challenge.Gbx.html
JUREK: http://www.easy-sharing.com/400511/$f00www.tmpl.info%2001-%20part2%20JUREK.Challenge.Gbx.html
nawro: http://www.easy-sharing.com/402015/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3%20-%20$006nawro.Challenge.Gbx.html

glosujemy piszac swoj komentarz do kazdej trasy (co wam się podoba, co wam się nie za bardzo podoba) oraz podajac nick tworcy mapy która się wam podoba najbardziej i chcielibyscie aby byla mapą wsadową w 2 rundzie.

good luck Smile

_________________


Ostatnio zmieniony przez [CDD] nawias dnia 29 kwietnia 2006, 20:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Początkowo miałem oddać głos na Radassa ale stwierdziłem , że ta mapa jest tak pogmatwana tz.

1)Na początku Jego trasy są przyśpieszenia potem jeszcze 2 i ten "skok" jadę na maxa (przecierz są przyśpieszenia to myśle trzeba szybko jechać ) , skacze a tu wow nie wymiarowo i przeskakuje;/ .
2) Po przejachaniu tego wszystkigo (jestem na tym czrnym czymś ) co dalej tu jest zastawione tu tez wtf? .
Żadnych kierunkowskazów ...

Wiec oddaje głos na Nawiasa...

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bartek_H napisał:
Początkowo miałem oddać głos na Radassa ale stwierdziłem , że ta mapa jest tak pogmatwana tz.

1)Na początku Jego trasy są przyśpieszenia potem jeszcze 2 i ten "skok" jadę na maxa (przecierz są przyśpieszenia to myśle trzeba szybko jechać ) , skacze a tu wow nie wymiarowo i przeskakuje;/ .
2) Po przejachaniu tego wszystkigo (jestem na tym czrnym czymś ) co dalej tu jest zastawione tu tez wtf? .
Żadnych kierunkowskazów ...

Wiec oddaje głos na Nawiasa...


o ehehe widze ze powoli zakopujemy topor wojenny peace

btw. komentujcie mapki wysztkich. fajnie jest poczytac coś o swoim dziele Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie , musze moderatora dostać i Tobie będę posty kasował ;P hhehehe
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja glosuje na nawro bo to jedyna trasa ktorą udalo mi się przejechac za pierwszym razem bez gubienia się i zastanowienia się gdzie skrecic dlatego glos na nawro
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no u mnie to jest tak:

Shibby - ołć, trochę porypany kawałek. Na początku to nagłe nierówne wzbicie i trudne trochę lądowanie na ten czarny podest. No a potem dziwnie umieszczona pętla, no i po tej pętli jeszcze ostry zakręt. Potem jest pokręcony bardzo kawałek.

Jurek - kontynuacja symetrycznego kawałka spodobała mi się. Ale potem bardzo nietypowa pętla, gdzie myślałem że zdachuję! Na szczęście się udało i potem był ostry zakręt, który też mi się spodobał, ale ten skok przed zakrętem też nietypowy pomysł. Na szczęście ukońćżyłem za pierwszym razem.

Radass- zbyt pułapowy kawałek, który na online nie powinien się przyjąć. Fajnie że trochę wypełniłeś tą trasę, jednak na pierwszym skoku to wypełnienie to duży kłopot. Po drugie pętla - tę ścianę kończącą pętlę powinieneś zrobić wyższą. No i jest jeszcze 3 zmylający moment, ale już nie chce mi się o nim pisać.

Bartek_H - trzeba nieźle finiszować poprzednią część, żeby doskoczyć do pętli. No i znowu trasa, gdzie po pętli trzeba ostro hamować. A po hamowaniu "tunelowy" kawałek, na którym można śmiało znaleźć skrót.

nawias - no ładny design i kawałek, nagłe zahamowanie po skoku, i potem ponownie dopalacze i pętla! No i potem seria wielu ładnych, technicznych zakrętów, które ostatecznie prowadzą do mety.

Więc czytając wszystko, co napisałem powyżej wszystko powinno być jasne. Oddaję głos na nawiasa. Wink

PS. Mam pytanie, kto zrobił pierwsze 15 sekund tej trasy? I tak w ogóle to jak ktoś się pyta czemu w nazwie mojego kawałka jest part 3 a nie 2, to odpowiadam, bo to przecież trzeci kawałek! Pierwszy nie wiadomo kto zrobił, a drugi zrobił wiadp1

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 27 kwietnia 2006, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok moja kolej

Shibby no trasa jest o wiele lepsza niz twoj poprzedni kawalek. zrobiłeś kilka ciekawych rozwiazac z których najbardizej podoba mi się ostry zakret po zjezdzie z rampy, jednak nie sporo kawalkow nawierzchni do siebie nie pasuje. Nie wiem czy robiles to specialnie ale ja np nie lubie jak jadę po plaskim i podrywa mi przednie kola do gory bo jest ostro w gore, albo nieoznakowane niespodzianki w postaci nieplaskiego skoku gdzie mozna wyleciec z trasy.
nawro bardzo fajny szybki kawalek w ktorym nie ma zabardzo się do czego przyczepic. może trochę mało roznorodnosci. ale ogolnie jest okej
JUREK Dobra robota, Symetryczna kontynuacja jaka zrobiłeś jest chyba najlepsza jaka tam pasuje, skok za rampa fajny może przynajmniej laduje się na 4 kola, aczkolwiek moglobybyc lepiej gdyby nie trzeba było wypijac 2 red bullow zeby doleciec do rampy Razz
Radass Jadac na twojej trasie mialem wrazenie ze się nie da dojechac do mety. Potrzebowalem paru prob zeby się nauczyc hamowac w najmniej oczekiwanych momentach co moim zdaniem psuje mape. To 1 hamowanie w locie jeszcze da się wytrzymac ale na rampie bez zmiany kamery jest masakra i na dodatek hamowanie ;]
Bartek Skoki sa w miare fajne tylko ze wystarczy musnac bande przed nimi zeby nie doleciec dalej, potem nieoczekiwany zakret i mało urozmaicony fragment po tym czarnym bez band, ale ogolnie trasa prezentuje się ładnie tylko ze znowu zapomniales jej najpierw sam przejechac
Very Happy

hmmm a glosuje mape której autorem jest: JUREK

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 28 kwietnia 2006, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz ja.
Zaczne od tego, ze zanim ukończylem swój tor zobaczylem co stworzyli Bartek i Nawias.

Bartek - W Twoim torze najbardziej podoba mi się powrót szczelina powstałą w torze Wiadp1. Chociaż trzeba kilku prób, aby się tego nauczyć. Dalsza część toru - ten "zabudowany magazyn" już mniej mi się podoba. Nie wiem czemu umieścileś trzy mety skoro budujemy dalej. Braku kamer się nie czepiam, bo sam się dopiero tego uczę.
Nawias - Jest super. Ciekawie rozwiązany skok z równym upadkiem na gorną platformę. Po wyskoku fajny widok na wprost - rampa przypomina bramę w formie wigwamu. Świetny powrót na przejechaną trasę i trochę jazdy technicznej. Podoba mi się Twój tor, ponieważ spakowałeś wiele elementów trasy wkomponowując je w już istniejące elementy. Jazda jest plynna i nie ma niespodzianek, chyba, że ktoś (tak jak ja) pojedzie na pałę, niezwracając na znaki i wyskoczy z lewej kołyski, zamiast z niej zjechać. Przejechanie Twojego toru zainspirowało mnie do przebudowy swojej trasy, gdyż wcześniej miałem ukończone inne rozwiązanie, ale nie podobał mi się ten zakręt 90st. w trasie Wiadp1.
Shibby - Zabrakło mi ostrzeżeń, że za szybka jazda może skończyć się wypadnięciem z trasy. Nigdy nie lubiłem zeskoków na przyspieszacze po których następuje najazd na rampe. Przeba kilku przejazdów, żeby wyczaić co i jak. Ale ogólnie pomysłowo.
Radass - W pierwszej chwili pomyślalem, że na stadionie zaparkował Enterprise ze Star Treka. Podobnie jak w torze Sibbiego brakuje ostrzezeń i strzałek. W dwóch miejscach trzeba zwolnić, aby wskoczyć do Enterprisu i wewnątrz po przewrotce.
Do toru Nawro nie mam zastrzeżeń. Jest ładnie zrobiony początek. Przyspieszenie dodane dopiero po chwili,gdy wyprostuje się tor jazdy. Szybki najazd po łuku na zrolowany tor. Według mnie trochę zbyt póżno następuje zmiana kamery po zjeździe. Mnie to trochę rozprasza. Ale ogólnie fajny, szybki kawałek jakie lubię.

Najbardziej podobały mi się dwa tory: Nawro i Nawiasa, gdyż oba nie stwarzają większych problemów w przejeździe, a to jest ważne, bo nikt nie lubi zaczynać przejazd od początku, po wylotce z trasy tuż przed jej końcem. Na to należy zwrócić moim zdaniem uwagę w ostatniej rundzie.

Swój głos oddaję na Nawiasa za ciekawe i oryginalne rozwiązania. Brawo!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 29 kwietnia 2006, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trochę mi glupio oglaszac siebie samemu zwyciesca rundy drugiej no ale tak wyszlo Razz

dzięki za głosy i powodzenia w trzeciej OSTATNIEJ rundzie pierwszej odslony konkursu na mape tmpl.info

mape wsadowa 3 rundy pobieramy stad: http://www.easy-sharing.com/407401/$f00www.tmpl.info%2001-%20part3.Challenge.Gbx.html

zgloszenia i zasady ostatniej rundy w odpowiednim topicu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?