Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Akcja Redakcja
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 10 lipca 2007, 8:08    Temat postu: Akcja Redakcja Odpowiedz z cytatem  

W najblizszym czasie odbedzie się PL4 potem pewien Lan dla samej tm , potem znow turniej online organizowany przez Daza, by znow powrocic w listopadzie na rozgrywki PGA gdzie będzie mozna pograc w zawodach tm.

W zwiazku z duza liczba coraz powazniejszych i już ogromnie powaznych zawodow, warto byloby je naglasniac by jak najwiecej osob zjawilo się na nich, jak dla mnie zalosne było to ile osob pojawilo się na eswc w sprawie trackmanii.

Tak wiec warto wykorzystac to ze Esports.pl pilnie poszukuje redaktorów, prócz tego poszukuje również komentatorów do Headshot TV, będę ich próbował przekonac by pojawili się na lanie i relacjonowali PL4 ale przydalby się jakiś znawca tematu do pomocy im bądź do samodzielnego kompana Wink
Im wiecej nas w mediach tym lepiej!
http://esports.pl/
http://hstv.pl/

jeżeli ktos jest chetny na jakieś stanowisko napisz do mnie a ja z wielka przyjemnoscia ci pomoge. Wink
mor_olo@wp.pl
gg 1587768

btw. Warto by się zająć tym "zwiazkiem trackmanii" co proponował Daz

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 10 lipca 2007, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proponowalem dazowi pogadac na teamspeaku 2 miesiece temu, bo jest to dużo latwiejsza forma komunikacji. niestety nie dzialal mu wtedy headset, i już nic od niego od tej pory nie slyszalem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 10 lipca 2007, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no z 2 dni temu gadalem ze Dazem na gg i probowalismy na TSie ale mam dalej roz***any mic
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Daz
Jeździ konno


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: Krosniewice

PostWysłany: 10 lipca 2007, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam roz***any komputer a nie mikrofon ( a może ? ) nie wiem. Więc jestem ciągle dostępny pod gg 332940. Komputer postaram się zrobić więc pogadamy niedługo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 20 lipca 2007, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no fajnie ale może jednak jest ktos chetny ?Smile
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?