Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
server Formula 1
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 lipca 2007, 17:05    Temat postu: server Formula 1 Odpowiedz z cytatem  

serverek stawia roy, niestety tylko 12 slotow... ale mapki cudne;p (wg mnie, bo kiedyś tylko i wylacznie jezdzilem na mapkach F1^^) pozornie latwe, jednak dosc ciężko dobry czas zrobić

w opisie napisane: dla nowych graczy, ale to tylko nieprawidlowa skromnosc roya... niektore mapki sa hard Very Happy

roy otwiera serv po poludniu, do nocy (czasami 21, czasami polnoc)

zapraszam skillowych graczy, mysle ze mozemy sobie czasami popykac jakieś kilkugodzinne turnieiki z zapisami na kartce w domu Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CKY] cky bartas
Jeździ konno


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: ?nin

PostWysłany: 11 lipca 2007, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

właśnie wchodze Very Happy
_________________
CKY CKY Ceniona Kompania Y !!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 11 lipca 2007, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pamietam z coofem gralem na servie z mapami z F1 na jakiś francuskim chyba i mapki sa zajebiste Wink
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 11 lipca 2007, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te mapki to mapy kolesia o loginie - Aldoban. kolo ma świetny dryg to robienia map f1 i nascar, bo jego mapy są bardzo płynne. dużo osób robi teraz mapy f1 patrząc na fotki torów z lotu ptaka (nie ptaka jakuba) i te mapy z reguły to kiszka, bo marnie zrobione itp. Aldoban robi natomiast bardzo ładne, miłe mapki. Poza tym wymyślił fajny system co do tankowań.
Polecam adminowi tego serwera ich sprawdzenie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JEsz_PL
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 13
Skąd: Lublin

PostWysłany: 11 lipca 2007, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajny serwer. Szczególnie ciekawie jeździ się na mapach z pitstopem. Przyjemne urozmaicenie. Można się poczuć jak Kubica Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SS BRZOZA
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3


PostWysłany: 12 lipca 2007, 13:17    Temat postu: SERWER JAK zrobić MAM ? Odpowiedz z cytatem  

tez mi się podoba ten serwer ogolnie jest w pytkę

PS powie mi ktos dolkadnie jak zrobić serwer nawet taki na 4 osoby ale jak bo mi zawsze wyskakuje ze nikt do mojego nie może z sieci wejsc a dalej pisze coś tam coś tam change your NAT myśle, ze NAT to naród zmieniam i nic. może mam za slabe łącze nie wiem!

pomóżcie !!

PZDR SSBRZOZA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
#E-P Huzar_
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Far far away

PostWysłany: 13 lipca 2007, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
a dalej pisze coś tam coś tam change your NAT myśle, ze NAT to naród zmieniam i nic.


Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?