Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 1: [POL] vs xp
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uuuuuuu Lookash zajebal rekawica w twarz Bax-a Surprised , ciekawe czy Bax przyjmie wyzwanie. Question
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po PL4 mozna sprobowac zrobić taki cup 1vs1 Smile jak po wczorajszym meczu HSTV nie jest zadowolone to trudno lepszego meczu już lepiej nie będzie;)
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ostatnio oraganizowałes taki cup to do dziś się nie skończył
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uuu....widze, ze się robi gorąco Biczasy! Razz

ja mam lepszy pomysł (o ile na lan'ie spotka się Look z Bax'em)

stoczycie bój na żywo - podczas afterparty albo jak się znajdzie czas Wink

myśle, ze wtedy widowisko zza placów zawodników byłoby jeszcze lepsze... i do tego analizowalibyśmy ich zachowania Happy

hehe jak Bax wygra to na pewno by wysmiał Looka - ale tak tez by było w sytuacji odwrotnej...Very Happy ciekawie by było...

ale nie słuchajcie mnie, jak moja polonistka by powiedziała (po 30min ciągłego gadania) "to taka mała dygresja była...." bueeheheh Laughing

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
ostatnio oraganizowałes taki cup to do dziś się nie skończył


no teraz to zajebał z grubej rury Laughing Laughing

Mr. Green

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może dlatego że było 3 chętnych do gry? Neutral

Mowilem o jakims cupie z nagrodami bo taki zwykly for fun to nikomu się nie chce Razz
a na druzynowe to nagle się zbieraja po 80 w druzynei:D

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
jak po wczorajszym meczu HSTV nie jest zadowolone to trudno lepszego meczu już lepiej nie będzie;)

co im nie pasowalo ? chyba to ze zbytnio nie znali zasad trackmanii... Mecz się oglada trudno ze wzgledu na gre, nie wiem jak się dowolnie przelacza miedzy zawodnikami ... Razz Ale i tak nie przebije nikt tego tekstu:
"Grono zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce i wygrywa runde dla GT. O jednak punkt dla blue team, widocznie ktos był szybszy od Grona" Smile
Morcio czas zaznajomic z zasadami Raka

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Troszke nieuwaznie sluchałSmile ale powtorze mu Smile

Narazie nei mowie ze im coś nei pasowalo Wink jeszcze z nimi nei gadalem:)

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
pisz se pisz... ja tylko powiedziałóem ze nie jesteś najlepszy a ty teraz się uwziełes... to teraz widać kto jest snobem... może mecz frajerze?


hahahahaha Very Happy czlowieku nie osmieszaj się w moich oczach Very Happy ja już z Toba nie gadam bo najpierw się smieje z tego co piszesz a pozniej mi się to w agresje przeradza, po prostu od****dol się, nie masz nic już z pol teamem wspolnego i tak samo nie chce mi się z toba gadac - nie pisz już nic do mnie osobiscie, wiek bym pominal twoj, ale jak to się laczy z twoja psycha to nie reaguje już

co do meczu - masz wakacje mama dala komputer na wiecej niz 6 godzin dziennie za to ze ukonczyles klase i dostales promocje do nastepnej (Happy) wiec k**wa nie mozliwe zebym mogl jeździć lepiej od Ciebie w tej chwili bo dla Ciebie gra to cale twoje zycie i nie dosc ze cie nikt nie lubi to chodzisz po tym swiecie tmn i wkurwia cie to ze mi się udalo a Tobie nie, kup sobie dziecko 5 gum balonowych zrób jednego wielkiego balona w kierunku niebia i niech ci on oklapnie na twoja twarz i z takim parasolem na gebie będziesz tak samo gadal i pisal na forum, bo po prostu nic k**wa nie widzisz poza gierka, masz wyksztalcenie ? masz pieniadz ? masz kumpli ? umiesz coś zrobić ? jakieś kobiety ? pstrykles ty se chociaż raz w zyciu w jajo ? czym i kim ty jesteś ? nie rozumiesz nic wiec się nie wypowiadaj

to co ty prezentujesz to jest najgorsze g*wno jakie się czasami widuje, zazdroscisz i nic nie masz, zazdroscisz ze się bawie ? nie jestem nie bylem i nie będę najlepszy w polsce na swiecie, mam swoje zycie, swoja prace, swoich kolegow i kolezanki, robię swoje co zaplanuje i zrealizuje, mam swoje problemy i zycie mi idzie dobrze, poki co odpukac, wiec napisze to raz w zyciu i będę tutaj stanowczy - gra dla mnie jest rozrywka, bo jak ja gralem synek w gry to ty jeszcze byles co najwyzej w lozeczku i bawiles się zawieszonymi zabawkami, a ja i np jakub cielismy w lotusa 3 Smile także rozumiem doskonale twoje stany emocjonalne bo tez kiedyś się prawie pobilem z kumplem chociaż jechalismy w lotusa na jednym ekranie i obok siebie, ale k**wa nigdy nie zazdroscilem i nie będę, bo to co w zyciu sobie wyrobie jest moje, a to co ty odpierdalasz jest po prostu gownem rzuconym w moim kierunku, a tutaj przesadziles

czy zagramy ? moglbym się sprezyc, ale ja czasu nie mam na codzienny trening a co dopiero dla Ciebie, jak będę miec urlop we wrzesniu to mozemy to zrobić, ale po ch** sobie zajebac urlop gierka ? kminisz już ? wole zagrac w golfa z chlopakami bo to co mnie ciagnie nadal do gier jest zabawa i zawsze gdziekolwiek to podkreslalem i mysle ze jak trochę narysujesz sobie punkt po punkcie moj tok rozumowania to jakby k**wa nie było gra polacz kreski lub znajdz wyjscie to zauwazysz ze wszystko skupia się u mnie do tego ze mam z gry zabawe, a Tobie za dużo ludzi poslodzilo po filmiku z mini i wydaje ci się ze zyskales jakieś uznanie, a tak naprawdę de facto straciles wszystko co miałeś, nie dosc ze zostales idiota w oczach wielu ludzi, zostales bez teamu, bez ligi, bez jaj to jeszcze ratujesz się tekstem "meczyk frajerze?" ogarnia mnie rozpacz na jakim poziomie jesteś, chce mi się pisać treny, a kiedy patrze na Ciebie to mam w oczach odbity bezkres syberii

zostaw mnie znajdz sobie inny obiekt, u mnie masz invisible mode

buziaki i grzebien we wlosy pa

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"a ja i np jakub cielismy w lotusa 3 "

AAA! Pamiętam tą giere Happy Jak kumple, czy kuzynostwo przchodzili, podłączali drugi telewizor do amigig/commodore i się śmigało Happy
Dzięki za przypomnienie starych czasów : D

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP ralf_PL
Jeździ konno


Dołączył: 05 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 83

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty jak coś bax pierdolniesz to trzeba czytać pół dnia Razz
_________________
www.xppower.u2.pl __

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1.ty nic o mnie nie wiesz to po co piszesz? ja o Tobie tez dużo nie wiem tylko zdążyłem zauważyć, że przychodzisz o 12 najebany na ts-a i gadasz ze jesteś najlepszy w polsce! było dużo osób na ts-ie ale teraz tego nikt nie potwierdzi bo ja jestem tym "złym"
2.gra nigdy nie była dla mnie całym moim życiem, a skoro ty tak sądzisz to trwaj w tym
3.mnie może nikt nie lubić w "świecie" tmn.. dla mnie to fajna gierka i lubie parę osób... bardzo się ciesze, że Ciebie wszystcy lubią (:
4.a twój "realny świat" się kończy jak to ty mówisz... 3 metry od domu w pubie.. więc nie mów mi o moich kolegach bo nie wiesz o nich nic... i jak myślisz ze mnie znasz to się mylisz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ktos mnie wczoraj pytal, czemu lokash już nie jest w [POL]teamie.

wiec wszedl on na trening serwera, i zaczyna mowic, ze przegramy z xp.
widzial ich czasy, i sadzi, ze bez gawrona nie mamy szans.
ja mu powiedzialem, ze jest to bardzo glupie ustawienie, jak się jest "sportowcem", i nawet, jak się mysle, ze się przegra, powinno się walczyc.
już samo to zachowoanie dyskwlifikuje gracza od byciu w teamie.
do tego doszly jeszcze te klutnie z baxem, bo lokash nie czul się docenowany przerz baxa, który w wywiadzie na PL4 niewiedzaco nie podal lokasha jako wzmocnienje teamu.

tym bardziej się ciesze , ze jednak inaczej się stalo, i udalo nam się wygrac ten mecz, choć nawet mat przez problemy z netem nie mogl grać.
był to chyba najtrudnieiszy mecz [POL]teamu, i chcialbym podziekowac jeszcze raz gawronowi, baxowi, brzerzowi i dahagowi za walke.

jednak trzymanie się z teamem pomoglo, i pokazalo ze nie oplaca się widziec już przegranej przed sprawie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zapomniałeś napisać, że ci powiedziałem "bez gada na ts-ie ze jest najlepszy w polsce a ja tak nie uważam" i ty odrazu poleciałeś z tym do baxa i myśle ze od tego się zaczeło
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
1.ty nic o mnie nie wiesz to po co piszesz? ja o Tobie tez dużo nie wiem tylko zdążyłem zauważyć, że przychodzisz o 12 najebany na ts-a i gadasz ze jesteś najlepszy w polsce! było dużo osób na ts-ie ale teraz tego nikt nie potwierdzi bo ja jestem tym "złym"
2.gra nigdy nie była dla mnie całym moim życiem, a skoro ty tak sądzisz to trwaj w tym
3.mnie może nikt nie lubić w "świecie" tmn.. dla mnie to fajna gierka i lubie parę osób... bardzo się ciesze, że Ciebie wszystcy lubią (:
4.a twój "realny świat" się kończy jak to ty mówisz... 3 metry od domu w pubie.. więc nie mów mi o moich kolegach bo nie wiesz o nich nic... i jak myślisz ze mnie znasz to się mylisz


jak zamoczysz to zmadrzejesz

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiedz to dla jakuba
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lokash widziales nasze zdiecia z poznania i baxa zdiecia z paryza.
cza ty na nas patrzec naprawdę sadzisz, ze my jesteśmy takie nolifery?

wez już lepiej nic nie pisz, bo nie tylko, ze klamales, jak chcodci o twoj wiek (zawsze mowiles, ze ma "już" 15 lat, choć masz akurat 14), i plakales, bo nie masz admina na serwerach i teamspeaku, to rozmawiasz z doroslymi ludźmi, i dla nas to na pewno nie jest obrazka, jak mowisz, ze chetnie se wypijemy w pubie.
skacz pierw szkola, daj se rade z zyciem, popierdol się z dziewczynami, a potem wroc i gadaj.

btw: co to znaczy zamocz?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i po co atakujesz teraz jakuba, najpierw mnie teraz jego - nic ci nie pasuje

i wtf znaczy twoja stopka na forum ? "umiesz konia wydoic ?" i ty się masz za porzadnego ? moj avatar w takim razie czeka na Ciebie Very Happy

ps. Jakub - wsadzic Very Happy najprosciej to ujmujac Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
lokash widziales nasze zdiecia z poznania i baxa zdiecia z paryza.
cza ty na nas patrzec naprawdę sadzisz, ze my jesteśmy takie nolifery?

wez już lepiej nic nie pisz, bo nie tylko, ze klamales, jak chcodci o twoj wiek (zawsze mowiles, ze ma "już" 15 lat, choć masz akurat 14), i plakales, bo nie masz admina na serwerach i teamspeaku, to rozmawiasz z doroslymi ludźmi, i dla nas to na pewno nie jest obrazka, jak mowisz, ze chetnie se wypijemy w pubie.
skacz pierw szkola, daj se rade z zyciem, popierdol się z dziewczynami, a potem wroc i gadaj.

btw: co to znaczy zamocz?


mówiłem ze mam 15 lat bo prawie mam (: zamocz znaczy pier... się z dziewczynami (:

Dodano 06 sieprpnia 2007, 9:16
bax- ja nigdy nie mówiłem ze mam się za porządnego

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 06 sierpnia 2007, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Omg o czym Wy mówicie?? Nie jest Wam wstyd za te słowa?? nie?? a powinno !!!!!!!!!!!! Ludzie nie róbcie sobie jaj koniec tego sporu i tyle. Nie chce stawać po czyjejś stronie bo nie wiem kto ma racje i nie slyszałem Waszych rozmów na ts'ie itd ale chce oficjalnie zakończyć ten spór Smile koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?