Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 4: #p~S vs |GT|
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zobacz na tabele, i powiedz czy nie mamy szans ;-) ;-) ;-), troszke pomyślunku i nagle mogą się odwrócić role Happy

[ Dodano Sro się 29, 2007 8:39 am ]
Czekam tylko teraz na opinie GT Wink Wink Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak coś panowie to
Mi i Loonyemu piątek pasuje, Jesz i Maxer powinni być, Fred też się postara.
Lecz nie będzie Grona i Coofa,
Więc teraz wszystko od Ripa zależy.
Powiedzcie mu żeby zajrzał do tego tematu, poczytał i zadecydował.

_________________





Ostatnio zmieniony przez KD Fistashi dnia 29 sierpnia 2007, 9:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow widze ze się namieszalo mocno Smile
My prosiaki walczymy do konca, wiemy ze jest już 4 pkt straty i będzie to ciezkie do odrobienia, ale na pewno nie damy za wygrana zadnemu teamowi Smile
Co do niedziela 20 - wiem ze to zly termin, ale mi osobiscie zaden praktycznie nie pasuje idealnie, wiec nie chce miec zalu za ta niedziele 20 do nikogo. Osobiscie wiem ze czasem się może tak przytrafic ze kogos nie będzie z przypadkow losowych, ale jednak meczyk to okolo godzinka czasu, wiec mysle ze zwody z nie graniem z jakichś blachych powodow to paranoja panowie Smile rozumiem może nie być 2 osob z teamu wtedy jeśli pech jest naprawdę wielki, tak jak my mielismy tydzien temu, Haczek jak to Haczek jest we Wloszech i nie mogl grać teoretycznie w niedziele, na szczescie się zjawil nie trenujac jednak prawie mapek, ale wielkie brawa za walke. Khasiusa nie było z powodu waznego wyjazdu zwiazanego z praca czy tam ze studniami. Ja natomiast pojechalem z Monia na wesele (tak w niedziele, niezwyczajnie ale tak było Razz ) i tez grać nie moglem. Po prostu nasz team ma taka sytuacje ze gra 5 osob, w innych teamach jest to inaczej bo maja szersza kadre wiec strata 2 zawodnikow nawet niezlych to nie taki problem naprawdę Smile nie musicie się bac ze przegracie, bo ja wiem ze bez 1 czy 2 kluczowych zawodnikow da się z powodzeniem czesto walczyc, walczyly prosiaki z pol mimo takiego skladu a to o czyms swiadczy. Ja mam tylko apel zeby nikt nie blokowal terminu meczu na ten w ktorym akurat ktos z nas nie może grać, 1 osoba jeszcze ok, ale ostatnio to byla po prostu masakra a znalezc godzine w ciagu dnia się po prostu nie da. Ja z POL mialem grać nietstey pozniej nie udalo się przelozyc terminu na 12 za co nie mam zalu bo i tak przelozyc termin przed meczem się nei dalo. tyle ode mnie i mam nadzieje ze wreszcie zagramy pelnym skladem

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LoL ale wy tasiemce piszecie ;D
Piątek se wybijcie z głowy bo jest mini turniej w TMU i paru graczy GT się zapisało, poaz tym chce miec h0luska na wyłącznosc Happy
Sobota? Zaraz zacznie się marudzenie ze imprezki itd, ale mysle, ze warto by było ugadac się na tą sobote ;]
W niedziele znowu wszyscy grają...
A w poniedziałek się zaczyna szkoła Evil or Very Mad Kułwa mac Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj k**wa, nie marudź Ripek Happy
Ja Fred Loony, być może Maxer i Jesz sjuz jesteśmy na piatek przygotowani.. ale jak ty nie chcesz, to gramy w niedziele, ugodowo Wink No problem Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bax napisał:
Dla mnie termin 20 w niedziele to tez parodia, nic nie idzie zrobić, takie coś powinno odbywac się po obiedzie w niedziele, a nie na wieczor, kiedy ludzie maja wolny czas i chca odpoczac.



wyjąłeś mi to z ust !! biaczesie ja w ogóle nie wiem co to za idiotyzm w wakacje rozgrywać mecze wieczorem Oo to powinno być w granicahc południa albo tak jak Bax powiedział po obiedzie , bo ja np jak i pewnie wiele innych osób nie będzie siedzieć w niedziele o 20 w domu przed kompem na tym się świat nie kończy biaczesy !! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@fist - a grono będzie w piątek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok, panowie z #pS. My się wstepnie zgadzamy na piątek o godzinie 20.
Pod warunkiem, ze mecz będzie w HSTV, bo w sumie, to tylko dlatego poświęcamy jazde bez Grona..

Pozdrawiam.

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co się stalo ze grono nie może grać? bo może da się go jakos zalatwic ?
mi osobiscie najbardziej pasuje piatek, bo sobota wieczor mnie nie ma a w niedziele to dzień przed szkola i zacznie się pi***olenie o tym ze wakacje się skonczyly i ze trzebaby wy***ać stare ksiazki Razz
dobra to pozalatwiamy mecza sprobujemy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm mi to tam piatek pasuje Wink mi zawsze pasuje Razz i tak jestem n00bem w p~S i gram tylko jak squadu nie ma Happy (czyt. ostatnie 2 mecze) bylismy oslabieni tez i nie jęczelismy Wink nie było w meczu z [POL] Khasa(wlazl na polowe ostatniej mapy) a Hack trenowal tylko godzine:)

tak samo w meczu z xp czolowego gracza nie było Smile ale gralismy i nie robilismy zadnych problemow:) wiec skonczcie pierdolic plz.


btw. NIE ZAPOMINAJCIE ZE TO TYLKO k**wa jeb*** GRA Wink

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mozecie grać w piatek, przeciez nic się nie stanie jak w jednym meczu w GT nie zagram Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, ze meczu nie będę mógł obejrzec... Smile (no ale cóż, są wazniejsze sprawy -> turniej w TMU Happy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK, to piątek 20 mecz
mam nadzieje że uda wam się to załatwic.. bo jak nie.. to pamiętajcie że dla HSTV się poświęcamy z tym osłabieniem..

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
OK, to piątek 20 mecz



^^ u mnie to będzie 50 na 50 ze będę, nie rozumiem dlaczego ustawiacie się pod innych , ehhh. bo tak innym pasuje, i ch** Rolling Eyes zawsze gralismy w niedziele i każdy mial czas. ....

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maxerr, bo tym razem będziemy w HSTV, a tak btw.
To właśnie przed chwila dowiedziałemsię, że sobota i niedziela też mi ne będzie pasowała chyba.. jakiś wyjazd do rodziny czy coś, moja małżonka sobie wymysliła -_-'

Ps. Maxerr, na pewno dasz rade, licze na Ciebie ... Bo jak nie, to tylko ja i Loony zostaje, bo z Jeszem nie mamy kontaktu a Fred jest niepewny.. a Tomerq strzelił focha.

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale rip ma racje, że jest turniej tmu, a się na niego też zapisałem tak więc mi nie zabardzo pasi, już wole w sobote albow niedziele o której tam chcecie Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omfg, i znowu będę się pierniczyl z mapa sebika, wole wallego , tam mi idzie Cool ale multi tez ujdzie, zobaczymy orzeszek jak to pojdzie. ale będziemy w telewizji Cool to gramy Cool
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| tomerq
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 352

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja? foch? :shock: Niee... Niby czemu mialem focha strzelic?

Mapek prawie nie znam w ogóle...

A tak w ogóle to tez się zapisalem na ten turniej w TMU... :?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coz Maxer ja rozumiem cie, ale wg mnie ostatnia rzecza jaka bym mogl zrobić to marnowanie ostatniego wieczoru wakacji. w dzień mogę zagrac o wielu porach, ale po prostu szkoda ostatnie momenty wakacji stracic grajac w gre Smile
Piatek masz trenowanie z glowy i mozesz spokojnie sobie rozplanowac weekend Razz poza tym jeśli w piatek nie masz zadnej waznej sprawy to godzinka i po bolu wystarczy ze wejdziesz i zagrasz, ja tam nie lubie się zbytnio rozgrzewac przed meczem, 20minutek i jest git Wink
dobra a teraz jadziecie trenic ja sprobuje się zabrac za to dziś wieczoe pozdrawiam i czekamy na fajny meczyk Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taa tylko teraz Loony i Tomerq się popłakali i raczej nie możemy grać w ten piątek.. Ehh, GT wstydzilibyście się..
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?