Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 6: #p~S vs FBN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 16 września 2007, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ja myślę ze dzisiaj BVG nie przyjdzie no to 3:0 dla xp czekajcie zaraz zrobimy screen


już możesz zmienic syganture Razz******************************

_________________
*... i wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez [CDD] mor_olo dnia 16 września 2007, 15:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 16 września 2007, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bulet sadzisz ze my wygrywamy tylko kłamstawmi ?? tak ?? Jacy mi jesteśmy Zliiii o kurwaaa ho ho , jeździsz po całym klanie bez podstawnie. A jeżeli nie wiesz jak było to się może nie odzywaj OK?!?! Tak p~S jest chujowe , nie umiemy grać , wygrywamy tylko kłamstawmi bo co się będziemy buleciku wysilac nie ? pl3 WYGRALISMY Z SAMYMI KLAMSTWAMI , pl2 tak samo. Wiesz zdrazde Ci tajemnice: Podstawiamy Boty na mecze bo nie umiemy grać a jakieś pozory trzeba stwarzac wybaczycie naam:( Od czasu k**wa wygrania z nami czepiasz się nas non stop bulet co my nei zrobimy to i tak się do tego dopierdolisz

Przyszedl na server [FBN]Freazy i HACK się SPYTAL CZY WIE ZE JEST MECZ, ON POWIEDZIAL ZE WIE WIec k**wa wiedzieli o meczu i nic na forum nie zaprzeczali. A poza tym masz k**wa od niego potwierdzenie wiec stfu.

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 16 września 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem Bulet czemu zaczynasz znowu ten temat, my nikogo nie rolujemy, to wy nas wyrolowaliscie tylko dlatego zeby nie gral Hack ^^ I to jest wiadome. Wiec nie wiem co do nas wyskakujesz jak my po xp nie jezdzimy...
popieram holusa w 100%. Oni zaproponowali termin nie odzywali się na forum trzeba było przez gg i tyle

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 16 września 2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj Bulet Bulet, wiedzialem ze nie jesteś zbyt inteligentna osoba, ale ze az tak? :?
Najwyrazniej jesteś slaba osoba, skoro doszukujesz się jakiś dziwnych kombinacji innych osob i starasz się wszystko pod siebie robić (szczegolnie z umawianiem meczów). Mimo ze powinienes zachowywac się dorosle, to srasz jak gowniarz i to nie jest pierwszy raz. Zal ci dupe sciska, ze i tak nie dorownujesz pS czy jaki ch**? Bo az zal to czytac co wypisujesz.

FBN podalo terminy, my zgodzilismy się na jeden, a ze nie przyszli to co nas to? termin zostal ustalony, sprzeciwu nie było. Czlowieku trochę pomysl.

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] Khasius dnia 16 września 2007, 15:44, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 września 2007, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

buahahahahah'

przepraszam wielce szanownych i wielmożnych mistrzów ze was uraziłem swoim postem, a co do rolowania to Wally porozmawiaj z Hackiem co o na ten temat sądzi, ale jak znam życie to i tak nie powie prawdy jak było, zresztą ja jak zwykle za wyrażanie swojej opinie dostaje opierdol od "kółka gospodyń wiejskich" (czytaj kółko wzajemnej adoracji) ale nie będę się z wami wdawał w dyskusje napisałem co o was myślę i tyle to zrozumiale ze się nie zgadzacie, ja po prostu chce żeby to wszystko było jasne i czytelne ale tutaj nie jest ale dla was to już nie jest takie oczywiste, Holus a ty nie przesadzaj bo za smarkaty jesteś wiec nie szczekaj tyle jak się spotkamy kiedyś to dostaniesz klapsa za to Holusiku, już tu kiedyś pisałem ze cokolwiek się tutaj nie napisze to KWA cię zje i to się potwierdza jeszcze tylko brakuje postów 3-4 osób tutaj, ja jestem ciekaw co wy byście zrobili jakby to inna drużyna sobie robiła takie cyrki , są 2 kolejki do końca a wy sobie robicie walkowera wiec nie dziwcie się ze ja nie będę klaskał na wszystko co się tutaj odpierdala, wystarczylo napisać coś tutaj a ja tylko widziałem posty ze z FBN nikt się nie odzywa to sobie wybraliscie pasujacy wam termin

przepraszam cie Khasius ze tak bardzo uraziłem cię moja nieodpowiedzialnością i pisaniem głupot, myślę ze to się już nie powtórzy

no pomyślałem trochę (patrz udało mi się) i nadal nie widzę ustalonego terminu przez 2 drużyny, od propozycji do ustalenia to daleka droga ale to powinieneś wiedzieć skoro taki mądry jesteś

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 16 września 2007, 15:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 16 września 2007, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze? nie sadze zebys się zmienil.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 września 2007, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tez tak myślę, zachowałem się jak gówniarz naprawdę i będę dzisiaj spał od ściany, myślę ze temat można zakończyć każdy powiedział co myśli i tyle dalsze dywagacje do niczego już nie doprowadza
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 16 września 2007, 15:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 16 września 2007, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o taaak bulet szczekac to mozesz ty nie ja;)(bo ja psem nie jestem ,nie wiem jak ty) TO chyba proste ze jak piszesz bzdury to Ci odpisze ,a to ze już od pewnego czasu się dopierdalasz do nas to nie dziw się tej reakcji. od****dol się.
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 września 2007, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahahahaha

teraz bulet wróg publiczny nr 1, czasami szczekam tak jak ty holus ale jak dostane w mordę to przestaje Laughing a tak poza tym to nie wiem czemu piszesz ze się do was dopierdalam cigle od meczu z wami, ja sobie przypominam tylko jakiś żart na twój temat ze nie umiesz ustawić serwa, dobra to na koniec:

GG PS

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 16 września 2007, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

walkower to walkower podane jest czarno na bialym

Cytat:
no wiec nam pasuje: sobota 18, niedziela 18/19, piatek odpada


wiec wg mnie nie ma o czym gadac

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 września 2007, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha jeszcze jedno do Khasiusa chciałem ci tylko powiedzieć ze zal mi nie ściska dupy ze nie jestem tak dobry jak gracze PS, ponieważ mam w życiu ważniejsze sprawy na głowie niż myślenie ze jesteś lepszy ode mnie, jeszcze raz powtórzę ze wyraziłem opinie na temat tego walkowera i wasze odpowiedzi w żaden sposób mnie od niej nie oddalają , nadal uważam ze zrobiliście wszystko tylko po to żeby ten mecz się nie odbył, a mnie chodzi o to ze pozbawiacie takim zachowaniem np. POL i xp walki o wyższe miejsce w lidze, i dlatego napisałem ze nie jest to fair, oczywiście teraz w poście FBN szukacie wymówki i dobra niech tak będzie ja tu tylko sprzątam i pisze głupoty

jak to mówią kto nie cwaniakuje nic nie ma Mr. Green

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 września 2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jej bulet Sad, nie kończ tego tematu, opowiedz wszystkim jak było... no jak było z załatwianiem meczu ??...

Kto kogo wyrolował to już sam wiesz Very Happy, poza tym... Ja nie pamietam już sytuacji,za bardzo... ale jeżeli wszyscy są zainteresowani rozmową mojej z buletem, to chętnie tutaj z archiwum wrzuce, jak tylko pamiec będzie Very Happy, bo chyba jednak, troszke się z pogubiliście z Rainerem w tamtejże sytuacji.

A propos FBN :

OD tygodnia nie dostaliśmy żadnej informacji od nich, jezdziłem na serwerach z poniektórymi, i wiedzieli o meczach... Wiem, że Seque jest chory,Aioon coś mi mówił, ze mi przesle informacje czy inni od nich grają z nami, i co ? nie dostałem żadnej odpowiedzi. Myslisz ze nie rozmawiałem z nikim z FBN na temat meczu ?.

Troszke powagi bulet. Piszesz troszke chaotycznie, khasius ma racje, ze zachowujesz się jak dzieciak i choć mam 17 lat, nigdy w życiu na tym forum ani nigdy na ts ani nigdy na gie gie, nie pojechalem nikomu po ambicji, zaden z nas z ps, nie obgaduje zadnego klanu za plecami, zaden z nas nie jezdzi tylko po to zeby być pierwszym w tabeli..., dla nas liczy się RYWALIZACJA powtórzę RYWALIZACJA

I każdy mecz chcemy dojechac do końca, i to że kogoś może nie być, nie szkodzi... ale są też jakieś granice, i warto jednak, żeby grać pełnym składem na pełny skład Wink, nie sądzisz ? Smile


Wink


Ostatnio zmieniony przez [POL] hack dnia 16 września 2007, 16:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 16 września 2007, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra ja już tu nie pisze bo widze ze ch** mi w dupe i zostalem wyjebany na pancerz cu
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 16 września 2007, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet prostej ironii nie rozumiesz.
Nie chce mi się tlumaczyc ci sytuacji, bo i tak nic nie skumasz, albo nie będziesz chciał skumac, jeden ch**. Zapytaj się Freazy'iego, FBN wiedzialo o meczu. EOT

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 września 2007, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to samo mogę powiedzieć o Tobie Khasius i Hacku który też ironii nie rozumie, jaszcze raz was naprawdę przepraszam Smile a co do tamtego meczu z nami Hack to mi chodzi o to ze mówiłeś ze się z każdym z xp umówiłeś na piątek, tylko po to żebym ja tez się zgodził na ten termin a po rozmowie z nimi dowiedziałem się ze tak nie było wie w moim jak uważacie małym i głupiutkim mozgo zrodziło się coś takiego ze kłamiesz, ciekawe dlaczego?

i już nic mi nie tłumaczcie bo i tak nie zrozumiem, już napisałem i napisze jeszcze raz ze wasze argumenty mnie nie przekonują , czy naprawdę was to tak boli ze się nie zgadzam z tym walkowerem, nie spodziewałem się ze ten "głupi" post wywoła taki odzew wielu mądrych ludzi którzy mnie sprowadza na dobra drogę, mam was głęboko w d*pie i to co robicie ale jak mi nie pasuje to przekazuje to do informacji żebyście wiedzieli poprastu

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 16 września 2007, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
no wiec nam pasuje: sobota 18, niedziela 18/19, piatek odpada


Cytat:
oczywiście teraz w poście FBN szukacie wymówki


to nie wymowka tylko to jest napisane czarno na bialym nie wiem po co drazysz temat skoro czarno na bialym pisze..

rozumiem nie zgadzasz się z walkowerem to tak samo jakbys się nie zgadzal z tym ze woda jest mokra, jest bo jest to wiadome wszem i wobec ze jest wszystko podane jak na tacy a ty dalej masz swoje zdanie. mozesz się nie zgadzac ale od razu zjechales nas jak psy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...


Ostatnio zmieniony przez P4G Wally dnia 16 września 2007, 16:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 września 2007, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MHAHAHAHA A CO BULET MIELIŚMY PRZEMILCZEĆ I SIĘ ZGODZIĆ ?Very Happy

CHLOPIE TY się NIE PODSZYWASZ PRZYPADKIEM "POD KOGOŚ STARSZEGO OD SIEBIE" ? Very Happy



EDIT :


Ze wszystkimi gadałem..., z szyną markiem i ralfem. Oni się zgodzili grać, ale... ty się nie zgodziłeś koniec kropka. mam ci wkleic zeby uwierzył ?Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| tomerq
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 352

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 16 września 2007, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally napisał:
czarno na bialym pisze..

Eee... Wybaczcie ze się wtracam ale w tym wypadku pisze bialo na szarym... Ale to tylko moje zdanie i jeszcze raz przepraszam ze cokolwiek napisalem Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 16 września 2007, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no przecież napisałem już, czego nie zauważyłeś ze rozumiem ze się nie zgadzacie (z tym co ja napisałem), czytaj uważnie "mistrzu", ale ja się z tym (walkowerem) nie zgadzam ile razy muszę to jeszcze napisać żebyście zakończyli już ten temat, myślę ze już nie ma nic do dodania

tak Hack tez jestem Wojtek i mam 13 lat

nie musisz mi wklejać bo wiem co napisałem, nie zgodziłem się bo mi nie pasowało, ale teraz jestem znowu zmieszany ze mówisz ze oni się zgodzili, bo oni twierdzili ze się nie zgodzili tylko ci napisali ze najpierw pogadają ze mną, a ja z tego co mi napisałeś wielce uradowany wywnioskowałem ze oni już się zgodzili na ten termin, no to "poszedłem" z nimi pogadać i powiedzieli ze się nie zgodzili wiec o co kaman :shock:

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 16 września 2007, 16:32, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 września 2007, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiedziałem bulet wiedziałem RazzRazzRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?